Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Nová hemla

Nová hemla 14 roků 6 měsíců zpět #6308

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 512
  • Obdržená poděkování 16
  • Karma: 157
Tak jsem si po několika letech otloukání svojí AGV pořídil novou hemlu. Jsem zvědavej, jak se bude chovat, zatím jsem slyšel tak 70/30 dobrý ohlasy. Foto zde:

DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Nová hemla 14 roků 6 měsíců zpět #6309

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Hezká. A že bys napsal třeba typ, značku, za kolik, pocity. :P
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Nová hemla 14 roků 6 měsíců zpět #6311

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 512
  • Obdržená poděkování 16
  • Karma: 157
Znacka Marushin, typ X-moto, za 99 EUR a pocit mam, ze je mi mala.:side: Ale predpokladam, ze se vytahne. Vcera jsem v ni cumel na televizi, jelikoz mam abstak (jsem v Germanii a BIG je doma). A je to prvni helma, z ktery mi neleze brada a zaroven ji zapnu, aniz bych se musel priskrtit. Jsem z ni pomerne dost nadsen. Ma ksilt, plexi cerne, odklapeci. Da se k tomu dokoupit jeste ciry, iridiovy, zrcadlovy, nebo kourovy plexi, jejich cena je od 750 do 950 Kc.
DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Nová hemla 14 roků 6 měsíců zpět #6315

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Je moc pěkná, jestli dobře vidím, tak je matná a to se mi líbí :) Já sedím dnes v helmě u PC :laugh: a snažím se rozchodit "cardo scala rider"
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Nová hemla 14 roků 6 měsíců zpět #6316

  • zmrzla81
  • Avatar uživatele zmrzla81
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 18
  • Karma: 0
Já jsem si chtěl koupit tu UVEX 3in1, ale nemohl jsem ji sehnat. Nakonec jsem pořídil BYE za 6000,- Ale dost mě štve, že na ní údajně nemají tmavší plexi.(to co je na obrázku je ve skutečnosti úplně čiré)Jinak je parádní, plexi těsní, na hlavě sedí, veliký zorný úhel...
Přílohy:
Poslední úprava: 14 roků 6 měsíců zpět od zmrzla81.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Nová hemla 14 roků 6 měsíců zpět #6330

  • chose
  • Avatar uživatele chose
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 8
  • Karma: 156
Škoda,že hvězdné války už netočí určitě bys měl hlavní roli.:lol: :lol: :lol: :)
Tel.:605 509 549
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Nová hemla 14 roků 6 měsíců zpět #6338

  • begis
  • Avatar uživatele begis
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • záhorák driver
  • Příspěvky: 64
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 4
Zdar, tiež som dlho zvažoval akú prilbu keďže som chcel niečo s plexi aj na cross. Kedže mám Nolan N70 v ktorej v teréne nieje možné nič údýchať. Nakoniec som si nechal poradiť od skúsenejších a kúpil prilbu do terénu (sharka SXR v akci za 3500Kč)a nolana som si nechal na turistku.
Shark super pocit, lahká a dobre vetrá, používam ju aj na turistiku.
Ten marushin sa mi tiež pačil a bol velký favorit, ale bol som uistený že terén v nej tiež neudýcham. Ale až doslúži nolanka idem po nej.:P
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Nová hemla 14 roků 6 měsíců zpět #6339

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 512
  • Obdržená poděkování 16
  • Karma: 157
Ja teda v ni udychal zatim vsechno. Cteni knihy, sledovani televize, letani s RC vrtulnikem a tak.:side: :side: Ale vsechno bylo "indoor", nic v terenu, tak nevim. Mozna se to venku zmeni.:side: :side:

Jinak kolega mi tady rekl, ze mam hezkou svarecskou kuklu. :ohmy: :side: :side:
DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Nová hemla 14 roků 6 měsíců zpět #6340

  • zmrzla81
  • Avatar uživatele zmrzla81
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 18
  • Karma: 0
A mimochodem už jsem si objednal od Yamahy zrcadlové plexi. Mají i šedé(viz obrázek)černé a iridium. Kromě zrcadlového, které je za 1333,- je mají za 890,-
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Nová hemla 14 roků 6 měsíců zpět #6356

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 512
  • Obdržená poděkování 16
  • Karma: 157
Tak jsem v Marushinu najel nekolik desitek kilometru a mam prvni dojmy. Pocitove je helma lehci, nez moje stara AGV, ale nevazil jsem je. Kupodivu je mene hlucna, nez AGV.:blink: Nicmene, jeji polstrovani neni tak silne a je vice slyset vyfuk, takze bez spuntu ani ranu. Na hlave sedi velice tesne, po 50ti km me zacala pekelne tlacit n cele a na zatylku, takze jsem musel zastavit a helmu sundat. Vzhledem k tomu, ze je to XXL, tak polstrovani je minimalni a v podstate sestava jen z latky pres polystyrenovou skorepinu. Palcema jsem polystyren lehce zdeformoval v mistech nejvetsich tlaku a je to mnohem lepsi, uz skoro netlaci. Vzhledem k tomu, ze jsem nedemontoval ksilt, tak me ted docela slusne boli za krkem, protoze byl dost silnej bocni vitr a parkrat mi to dost zaskubalo hlavou a ve vetsich rychlostech turbulence spolu s bocni plochou ksiltu taky udelaji svy. Ale pri hrkani kolem 100 km/h po okreskach problem neni. A pokud ma nekdo vyssi plexi, tak ma po starostech.
Celkove jsem s helmou docela spokojenej, uvidime pri delsim pouzivani.:)
DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: marcel

Odp.:Nová hemla 14 roků 3 měsíců zpět #7079

  • Herman
  • Avatar uživatele Herman
zdarec ja jsem nedavno koupi shott gotiku tež černa matna a spokojenost gdiž mam plexi taksemi to mlži a na enduru si připadam jak dilino:huh:
Přílohy:
Poslední úprava: 14 roků 3 měsíců zpět od Herman.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.288 sekund