Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: přípravek RVS

přípravek RVS 14 roků 7 měsíců zpět #6047

  • Many 23
  • Avatar uživatele Many 23
zdar Bigaři vzhledem k tomu, že mi motor začal dělat neplechu rozhodl jsem se k jeho renovaci. Nedávno mě někdo přivedl na přípravek RVS, určený právě k renovaci všemožných motorů a zařízení. Máte někdo s tímto přípravkem jakoukoliv zkušenost??
www.rvs-tec.sk/start.htm :(
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:přípravek RVS 14 roků 7 měsíců zpět #6049

  • Pivca
  • Avatar uživatele Pivca
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 66
  • Karma: 2
Nemám s tím zkušenosti, ale asi si to koupím a namažu si s tím plešku, vlasy určitě narostou až po kolena :laugh:

A kousek sem si přečet, co tam o tom zázraku píšou, ten příbeh o DR 650 mě dojal skoro až k slzám, jak to dal nejdřív do motoru, a pak i do převodovky, no nic :side:

EU vadí křivá mrkev, ale tyhle zázraky jsou v poho, nedivím se že se divím ...
Holky jsou pro buzíky Henry
Poslední úprava: 14 roků 7 měsíců zpět od Pivca.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:přípravek RVS 14 roků 7 měsíců zpět #6050

  • medved
  • Avatar uživatele medved
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 33
  • Karma: 2
Diky za odkaz! Luxusni cteni!!! :side: :side: :side: :side:

Za sebe mohu jedine rici, ze Mirku Dunovou bych asi nepichal.

A pro tebe : Zamysli se nad tim, jestli pri procesech a teplotach ve spalovacim motoru (je fuk jestli vznetovem nebo zazehovem) ma nejaka "kovokeramika" sanci. Najdi si neco o pouziti keramiky v teto oblasti a o problemech, ktere s tim jsou. Z toho ti vyjde, ze pridanim jakekoli zazracne vodicky do oleje asi k "naneseni keramickeho povrchu na pracovni plochu valce" nedojde.

Jednim slovem - je to picovina. Ze zvedavosti jsem na ruznych starych motorech vyzkousel lecos - nefungoval zadny z tech zazracnych pripravku s jedinou vyjimkou - Bishop Original. Ten fungoval nad ocekavani dobre v tom, ze byl schopen rozpustit vetsinu karbonovych usad v motoru (Tatra 138, provozovana asi na nejaky vyjety olej nebo mazut nebo co - mela totalne zapecene krouzky karbonem) po naliti 3 baleni Bishopu jsem s tim jel asi 50km, pak jsem vypustil olej nebo spis tu kasi, ktera tam byla. 2 x proplachnuty motor, potom cisty olej a motor bezel "jako novy".

Nemohu nevyzdvihnout recenzi toho jelita s BMW - jak opravil 2cm skrabanec po prasklem pistnim krouzku (zbytky krouzku tam nechal a novy krouzek nedal) aplikaci RVS :laugh: :laugh:

A konkretni rada : pokud ti motor dela neplechu (nepises jakou) tak ho proste rozhod a podivej se, co je spatne. Pokud si na to netroufas (to neni zadna ostuda, kazdy je odbornik na neco jineho a kazdy nema - zaplatbuh - tolik odvahy, aby rozpulil motor nebo sundal hlavu) dej to nekomu, kdo tomu rozumi a rekne ti, co je spatne.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:přípravek RVS 14 roků 7 měsíců zpět #6051

  • Pivca
  • Avatar uživatele Pivca
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 66
  • Karma: 2
RSV by si měla na marketing najmout Horsta, toho co si dělá volský voka na kapotě auta :side:

Podle nich si to někdo naleje i do letadla, to je jak reklama na asistovanou sebevraždu.

tohle ale snad nemůžou myslet vážně ...


BMW 324 - reference automechanika (ČR) 2007



Chtěl bych se podělit o své zkušenosti s připravky RVS master. Mé auto BMW 324 TD, r.v.1988, má najeto cca 500 tisíc km, výkon byl celkem ucházející, i spotřeba oleje byla celkem na rozumné úrovni (1litr/3000km), ale loni v létě mi motor ze dne na den začal běžet na 5 válců. Po měření tlaků, jsem zjistil nedostatečnou kompresi na druhém válci, takže hlava šla dolů, zjištění bylo nemilé, ve válci rýha v délce asi 2cm, hloubku jsem neměřil, odhadem 0,5 mm. Usoudil jsem, že došlo k prasknutí některého z kroužků, ono ostatní válce na tom nebyly taky zrovna pohádkově, ale opotřebení bylo celkem malé.
Takže sem stál před rozhodnutim, zda shánět jiný motor,nebo zkusit aplikovat RVS master. Auto jsem potřeboval, takže jsem neměl čas shánět jiný motor, takže jsem aplikoval RVS master, výsledek šokující, po hodině běhu na volnoběh se celkem nic nezměnilo, ale po velmi klidné jízdě(max.2000 ot/min)začal běžel na všech šest válců, takhle jsem jezdil 1500km, kdy sem začal i na malých otáčkách cítit sílu motoru, klidnější a vyrovnanější chod. Při 2 tisících km sem začal motor trochu více zatěžovat a mám pocit, že to jěště posílilo.
Dnes mám najeto cca 8000 km a autíčko jezdí výborně, takže za investované peníze to stálo, jen to chce skutečně nepodcenit záběh a dát tomu několik tis.km bez zátěže.
Holky jsou pro buzíky Henry
Poslední úprava: 14 roků 7 měsíců zpět od Pivca.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:přípravek RVS 14 roků 7 měsíců zpět #6052

  • begis
  • Avatar uživatele begis
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • záhorák driver
  • Příspěvky: 64
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 4
Zdar skúšal som dva výrobky len tak z hecu či to má na niečo v plyv ale na aute.
Výsledok: motor bez zmeny,
spotreba bez zmeny
na emisnej kontrole som zhorel ako fakla
typek povedal že aj keby zavrel oby dve oči tak nemám šancu. Ale vraj na sebevraždu otrávením dobrá volba. Motor som musel prepláchnuť a predčasne vymeniť olej, vzápätí nová emiska OK.
Tiež si myslím že tech.problém s motorom neodstránia žiadne račky.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:přípravek RVS 14 roků 7 měsíců zpět #6053

  • Vlasta
  • Avatar uživatele Vlasta
Poslední úprava: 14 roků 3 měsíců zpět od Vlasta.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:přípravek RVS 14 roků 7 měsíců zpět #6055

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 512
  • Obdržená poděkování 16
  • Karma: 157
Jo, tak to je narez.:side: :side: Ze ja vul daval 40.000,- Kc do GO motoru, kdyz jsem tam mohl nalit zazracnou vodicku za 2.500,- a mel bych hotovo za par kilometru. Musim jit priste vic s dobou.

Prijde mi to jako scenka z filmu "Pekaruv cisar", jak prochazi Rudolf II. svoji alchymistickou laboratori a jeden z alchymistu (J. Kemr) rozbiji na kovadline kladivem atom.:side:

Na blbosti lidske se uzivi kdekdo.:silly:
DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:přípravek RVS 14 roků 7 měsíců zpět #6056

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Náhodou vynikající věc. Jen je blbé, že pak to má tak strašně veliký výkon, že to jde hned na zadní, rve to gumy a řetěz jde rychle do hajzlu. Takže to pak nestačíš měnit.
Kdysi jsem o tom hodně četl. Dokonce i nějakou studii vědeckou. Tam psali, že to může z kraje pomoci, ale pak jde motor totálně do kopřiv. Zkusím to najít.

Nikdy jsem si to do motoru nedal a nejspíš nikdy nedám.
Mě by taky zajímalo, jestli si to kydal nalil do motoru, nebo jen dostal zaplaceno za kecy.
Nebuď bláhový. Není nic co by udělalo generálku za chodu. A že je to z kosmického výzkumu, jak jsem někde četl ?? Ještě jsem neviděl rakety na pístové motory. Je to jen tahák na prachy.

Myslíte že podobní kydalové a chváliči nosí kosmodisk.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Poslední úprava: 14 roků 7 měsíců zpět od Gek.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:přípravek RVS 14 roků 7 měsíců zpět #6062

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Taky takovej elixir stále hledáme:)
Opravy motorů po "zaručených generálek za chodu",pak stojí za hov.... je tam toho moc na čištění co se jinač nedělá:dry: :dry:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:přípravek RVS 14 roků 7 měsíců zpět #6065

  • medved
  • Avatar uživatele medved
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 33
  • Karma: 2
Wyky napsal:
... Prijde mi to jako scenka z filmu "Pekaruv cisar", jak prochazi Rudolf II. svoji alchymistickou laboratori a jeden z alchymistu (J. Kemr) rozbiji na kovadline kladivem atom.:side: ...

Presne tenhle film mne napadl (on to teda je Cisaruv pekar :P ) kdyz jsem si cetl ty recenze - akorat jsem si spis vzpomnel na L.Lipskeho jak vykladal Werichovi co to dela : "... patlama, patlama, patlama a zbrluch!" a Werich to komentoval : "My mu nerozumime, ale my mu verime".

Tak presne takhle mi to prijde - ti lide, kteri si to naliji do motoru (nebo jinam) tomu, co o tom prodejce tvrdi, sice nerozumi, ale zato mu veri :dry: .
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:přípravek RVS 14 roků 7 měsíců zpět #6066

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Ale přátelé, to je přece jasné. Po době kamené, bronzové, plastové žijeme v době reklamní. A málokterá reklama je pravdivá. V každé je něco podprahové a na reklamě bohatnou Horstové a jemu podobní lháři. Dnes se bojím otevřít paštiku, aby tam nebyl reklamní letáček. Kvůli reklamě jsem odhlásil noviny, několikrát přeladil rádio a zeslabuji televizi. V reklamě na zázračný vaniš se říká: "Levné prostředky to nevyčistí". Proto si kupte drahý sráč.
Začal jsem nenávidět Petra Čecha, za jeho reklamy s českou pojišťovnou. Pak tam zavoláte, když něco potřebujete a sami se přesvědčíte, že všechno je jen iluze a klam. Stejně jako O2 nabízí internet. Houby 8 Mb. Jde nám to na 1,5 a s O2 si dopisuji, že jsou to podvodníci.
Nedivte se proto, že i na zázrak do motoru je reklama. Co na tom, že je lživá a klamná. Najde se dost voslů, co to koupí.
Jednou jeden prodejce šuntu sám v TV prohlásil. "Když jsou lidé blbí a koupí to, tak co". A měl pravdu. Dokud bude někdo za to platit, budou šunty a předražené zboží žít. Prodával zázrak za 12 000 a za měsíc to měli v Tescu za 1 200 korun.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Poslední úprava: 14 roků 7 měsíců zpět od Gek.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:přípravek RVS 14 roků 7 měsíců zpět #6069

  • marty.big
  • Avatar uživatele marty.big
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 51
  • Karma: 0
Taky jsem hledal "zázračnou" vodu až jsem ji našel v RVS.Koupil,nalil, naštěstí nic nezkurvil (omlouvám se) a začal znovu šetřit,tentokráte na píst.Dokopal jsem je k tomu že technik s tim šéfem za mnou 3. ledna přijeli a řešili jsme proč to nezafungovalo.Chyb bylo údajně víc a mojí referenci (negativní) že v nejbližší době zveřejní a jak tak koukám tak pořád nic.Bližší info dám po telefonu-tady by to bylo na román.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:přípravek RVS 14 roků 7 měsíců zpět #6070

  • Many 23
  • Avatar uživatele Many 23
jj jsem rád že jsem většinu pobavil, můj bigouš dostane stejnak nové srdíčko a tu kapalinu ať si lejou třeba do ...:P
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:přípravek RVS 14 roků 7 měsíců zpět #6071

  • Yankee BiG
  • Avatar uživatele Yankee BiG
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • hyperaktivni veverka ujeta na semtexu a cokolade
  • Příspěvky: 112
  • Karma: 15
z vlastní zkušenosti:
RVS vyzkoušeno na dvou motorech suzuki dr big 800
Výsledek testu = nefunguje
První tejden jakejsi náznak že to je trochu lepší ale to bylo spíš "placebo" takovýto ukecávání sama sebe že dyž to stálo takový kačky tak se člověkovi zdá že ten motor má lepší tah ...
Po třech tejdnech od nalití shodnoceno celkově vzato vyhozený peníze.
Trochu přihoď a máš na kroužky a na zalapování válce a to už de poznat sakramentsky fest. To však pouze v případě že píst je v toleranci dle tabulek, jinak potřeba ještě šetřit protože za ten hrnec chtěj docela dost kačáků.
Na druhou stranu když si vezmeš kolik toho ten kýbl vodbouchal než je potřeba takto velkej zásah - respect suzuki
B)
Ride to Live & Live to Ride
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:přípravek RVS 14 roků 7 měsíců zpět #6074

  • LadaBolech
  • Avatar uživatele LadaBolech
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 114
  • Karma: 2
Je to vážně blbost, jako mechanik bych byl už dávno bez práce kdyby takovejhle zázrak fungoval.:cheer:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.420 sekund