Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Karburátory

Odp.:Karburátory 16 roků 2 týdnů zpět #137

  • Vorel
  • Avatar uživatele Vorel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Život se dá promarnit, prožít a nebo ENDURO!
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 10
  • Karma: 5
Ahoj.Pročítám si to tady a debata o karburátorech mi vrátila do hlavy vzpomínku na nedávnou příhodu, kterou mi povídal jeden známej. Předem se omlouvám, že to přímo z karbcema nesouvisí.:S :laugh:
Asi před dvěma týdny prodal známej svoje KLR 650 ve výborném stavu nějakýmu mladému MOTORkáři;),kladě mu na srdce, že jen a pouze do dobrých rukou. Opatrný odjezd ze dvorka napovídal, že to asi tak bude. Jenže ouha! Druhý den byla Kawasaki zpět jak s mladíkem, tak i s rozlobeným tatíkem:angry: . "Nějak to hulí, moc to nejede, co jste mu to prodal pane:angry: ?!!Čistil jsem klukovi karbce a koukal na svíčky, ale je to furt stejný:angry: " No nic - motorka se vrátila do garáže k původnímu majiteli. Druhý den prohlídka v naději, že mladej dělal tuning a rozšteloval karbec. Nebudu to zdržovat - zvuk v hlavě zvláštní, opravdu to hulilo a po objevení několika ožužlaných šroubů vzal telefon a volal včerejšímu kupci. Uhodil přímo na hošana, co s tím kde dělal,ža tam k němu jede a bude mazec. A víte co s tím ten vůl udělal? Neuvěřitelný! Chtěl si nahrát zvuk motorky na mobil, aby se mohl ve škole pochlubit jakej to je chlapák a tak jí v garáži pořádně otůroval. To mu ale bylo málo, hovno zvuk, tak odžužlal z motorky Akrapoviče a plyn na doraz. Výfukové ventily, sedla a ostaní příslušenství hlavy bylo v prd....! :laugh: :laugh: :laugh: Dobrý - né???
Tak laďte dál, ať se daří! To já jen tak aby řeč nestála!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Karburátory 16 roků 2 týdnů zpět #181

  • Sádˇa
  • Avatar uživatele Sádˇa
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 264
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 154
A z toho vyplývá:prodávej motorku s vlastní nahrávkou:lol: :lol: :lol:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Karburátory 15 roků 10 měsíců zpět #936

  • radeki
  • Avatar uživatele radeki
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • bývalý bigař
  • Příspěvky: 341
  • Obdržená poděkování 9
  • Karma: 45
Prosím nevíte někdo kde se dají sehnat nový membrány do karburátoru a co stojí. Zatím jsem na netu žádnej shop nenašel, jen zmínku že někdo sehnal za asi 700,- za kus.
Tak už nic sem pako, přeci v zastoupení suzuki! :angry:
Poslední úprava: 15 roků 10 měsíců zpět od radeki. Důvod: zrušení
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Karburátory 15 roků 10 měsíců zpět #954

  • radeki
  • Avatar uživatele radeki
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • bývalý bigař
  • Příspěvky: 341
  • Obdržená poděkování 9
  • Karma: 45
Ach jo, už začínám tápat, přetíká mi pořád pravej karbec. Když je sundaná miska zdá se že se pístek neseká (ani není opotřebovaná koncocá kuželová špička), ale jak to složím a pustím do něj benzín přeteče tryskou na vstupu sání a když to nechám teče i horní odvzdušňovací hadičkou.
Je normální že v jedné plovákové komoře není ta mosazná trubička co se zasouvá do plastový trubičky držáku plováku ? :unsure:
Poslední úprava: 15 roků 10 měsíců zpět od radeki.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Karburátory 15 roků 10 měsíců zpět #955

  • radeki
  • Avatar uživatele radeki
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • bývalý bigař
  • Příspěvky: 341
  • Obdržená poděkování 9
  • Karma: 45
Tak už mi tečou oba :angry: . U jednoho byla ucpaná tryska. ;) Fakt netuším v čem je problém. Na sucho pístek i plovák chodí normálně. Jak přesně máte tvarovaný ty plechový jazíčky na štelování výšky hladiny ?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Karburátory 15 roků 10 měsíců zpět #956

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
ta trubička je v obou komorách.Musíš zkusit,zda-li Ti zavírají obě,vypadá to na špatnou montáž.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Karburátory 15 roků 10 měsíců zpět #958

  • radeki
  • Avatar uživatele radeki
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • bývalý bigař
  • Příspěvky: 341
  • Obdržená poděkování 9
  • Karma: 45
Tak ta měděná trubička má být u mý 750(89) asi jenom jedna (zřejmně kvůli tomu že na jednom je sitič a na druhým ne).
Ale s tou montáží nevím co bych udělal špatně, jedině že by se příčil ventilek v plnící trysce, ale vypadá v pohodě. No zkusím vzít karbec sebou do suzuki až pojedu pro membrány. Třeba jsou ventilky už opotřebovaný a mají menší průměr a fakt se zasekávaj. Chtělo by to skleněný dno na karbec aby tam člověk viděl ;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Karburátory 15 roků 10 měsíců zpět #959

  • radeki
  • Avatar uživatele radeki
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • bývalý bigař
  • Příspěvky: 341
  • Obdržená poděkování 9
  • Karma: 45
Tak už to běží, nezavíralo to proto že jazýčky na plováku byly tak nešikovně přihlý že asi bránily plováku aby tlačil dostatečnou silou na ventilek (plíšek se dotýkal měděný trysky přítoku paliva).
Teď se mi ale ještě zdá že při ubrání plynu pomalu klesaj otáčky. Je to na volnoběh normální (setrvačnost)?
Všim sem si akorát že trochu netěsní spoj svod-výfuk.
Poslední úprava: 15 roků 10 měsíců zpět od radeki. Důvod: gramatika :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Karburátory 15 roků 5 měsíců zpět #2284

  • jardyn
  • Avatar uživatele jardyn
Zdary kluci nevite kde sehnat ty tesnici O krouzky co na nich drzi plovaky
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Karburátory 15 roků 5 měsíců zpět #2297

  • vesnican
  • Avatar uživatele vesnican
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 82
  • Karma: 4
bylo to teda tak,neodborná montáž:(
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Karburátory 13 roků 9 měsíců zpět #8625

  • němeček
  • Avatar uživatele němeček
ahoj lidi, kterej plovák patří kam? v jednoj je jak kdyby tryska tak jsem ho dal na karbec kde se štelují volnoběžné otáčky. je to správně? a ještě jedna otázečka zkoušel nekdo sundávat svíčku při zahřátém motoru? je normální že jde z toho otvoru zvuk jak kdyby se něco škvařilo? díky Pavlos
Poslední úprava: 13 roků 9 měsíců zpět od němeček.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Karburátory 8 roků 3 měsíců zpět #23597

  • michal mcgiver
  • Avatar uživatele michal mcgiver
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 59
  • Obdržená poděkování 3
  • Karma: 2
zdarec chlapi, brzo doskládám motorku po renovaci a budu muset seřídit karbce,než jsem ji rozebral tak motor do 2500 vůbec netahl a chtěl skoro chcípat,napočítal jsem že mám 1,5 otáčky na obou karbcích.. to sice uvádí výrobce,ale je to očividně málo tak přidám dokud to nebude tahat od spodku,ale má otázka zní- jak poznám že už jsem to přehnal a povolil moc.?? rozsvítí se koleno? bude to střílet do komína.?? co mám očekávat,a zjistím že mám ubrat. dík michal
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Karburátory 8 roků 3 měsíců zpět #23598

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
po důkladné očistě všech dílú karbců je sestav, seřiď hladiny v plovákovkách, pak to projeď, zahřej na provozní teplotu a potom seřizuj bohatost směsi... je to tu na stránkách vše popsané a několikrát, co, kdy, jak...nic se nerozsvítí, nic nemá střílet...
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Karburátory 8 roků 3 měsíců zpět #23604

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Kontrola funkce klapek a uložení hřídelí

Kontrola funkce klapek a uložení hřídelí za běhu na volnoběh

tlačením na unašeč ovládání klapek by se otáčky motoru neměli měnit,pouze jejich natočením ve směru tahu lanka plynu.
Včera jsme řešili jednoho Biga co mu volnoběžné otáčky lítali v rozmerí 800otáček.
Po zatlačení na onu vačku z boku nebo radiálně na osu hřídele se otáčky měnili o výše uvedené otáčky.Bude následovat demontáž a kontrola uložení hřídele na které je klapka přidělaná.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.222 sekund