Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: GPS Navigace

Odp.:GPS Navigace 13 roků 2 měsíců zpět #10763

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
tak jsem našel kde co, ale 29B ne a ne..jen 29..takze tak...asi je to nějakej špek pro GPS ta adresa B)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:GPS Navigace 13 roků 2 měsíců zpět #10764

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Jaká mapa ti to našla?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:GPS Navigace 13 roků 2 měsíců zpět #10765

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
29 mi nasla topo 3 PRO i adresy v CR.ale to neni to 29B..29 je na kraji te ulice..dival jsem se i na mapy.cz...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:GPS Navigace 13 roků 2 měsíců zpět #10766

  • Kvak
  • Avatar uživatele Kvak
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 7
  • Karma: 0
Tak jsem to zadal do své archaické GPS MY GUIDE 3000GO a ta potvora to našla. Ale číslo 29a a 29b mi ukazuje na jednu a tu samou budovu.Možná je to tím že u mojí GPS není možné aktualizovat mapy tak to není tak přesné ale našla to.Mám tam mapy z roku 2007.:) :side:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:GPS Navigace 13 roků 2 měsíců zpět #10776

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
tak jak tobě to mam taky..to cislo 29 je vlastně 29A...B-čko to proste nezna
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:GPS Navigace 13 roků 2 měsíců zpět #10780

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Souhlas s Béďou - TT taky kraj ulice.
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:GPS Navigace 13 roků 2 měsíců zpět #10790

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Tak jsme asi všichni na tom stejně.Ani kolegovo vánoční Zumo 220 si s timhle neporadilo a taktéž našlo pouze 29A.Ta správná adresa je přesně v půlce toho bloku.Když mě tehdá navigace dovedla do ulice Na Míčánkách,a pak jak jsem tam tak čekal na "klienty" až se vrátí od soudu,z nudy jsem si tu mojí navi zkoušel.Pak mě napadlo vypnout Citi navigátora,a nechat jen TOPO a zkusil jsem to znova a ejhle-našla to za pár vteřin.Pozdějc jsem si nechal nahrát mapy fungl nové a jsem teď na tom jako ostatní.:dry: No ale popravdě řečeno-zrovna tahle adresa mě vůbec nebolí a raději ji nikdy nehledat.;) Tak čus a ať nám ti naši hledači ztracenejch cest najdou vždycky tu správnou.:)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:GPS Navigace 13 roků 2 týdnů zpět #11448

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
V dnešním Motoroutu je moto-navigace za dobré peníze. Nevím co umí, ale je za vcelku příznivých 5 000 korun, tak se mi zdá, že je to konečně rozumná cena. Redakce po ní píše vcelku příznivě. No koukněte se sami
Kdybych neměl, tak si ji koupím. Je vodotěsná a nemusel bych mít vodotěsné pouzdro ze kterého svoji navigaci neslyším.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Poslední úprava: 13 roků 2 týdnů zpět od Gek.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:GPS Navigace 13 roků 2 týdnů zpět #11457

  • BIG HLAVA
  • Avatar uživatele BIG HLAVA
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 27
  • Karma: 0
Nedávno jsem našel tento typ "BECKER Z100 CROCODILE" ale jinak o tom nevím nic ...cena se zdá být dobrá..
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:GPS Navigace 13 roků 1 týden zpět #11513

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Mně zaujala TATO navigacecena je sice vysoká,ale pro mně a mnohé jiné to asi bude to pravé ořechové.
Tak mám na co šetřit.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:GPS Navigace 13 roků 1 týden zpět #11514

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 512
  • Obdržená poděkování 16
  • Karma: 157
Vypada to moc hezky. Zadny barevny displeje, tery na slunci nejdou precist, obrazovka zapustena, takze se tak snadno neposkrabe, uchyceni bude asi stejne jako drzaky RAM Mounts (takova ta kulicka zezadu). ;) Jediny, co mi na tom vadi je to, ze k detailnimu nastaveni trasy potrebujes pripojeni k pocitaci. Ale to neni jen tahle navigace, to jsou vsechny dnes prodavane.:silly:
Nicmene mi to pripada jako velice zdareny kousek. I kdyz ta cena neni nic moc (uroven Garmin Zumo 550).:(
DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:GPS Navigace 11 roků 1 měsíc zpět #16728

  • velitel
  • Avatar uživatele velitel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Srdcem stále Bigař
  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 155
Držak na navigaci výroba snad se to bude někomu hodit a snad jsem zvolil i správné vlákno :P ;) www.rajce.net/a7895358
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:GPS Navigace 11 roků 1 měsíc zpět #16732

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
mas to pekny..tak to uz neni Touratech Modletice, ale novy Tóratech Olešnice

fotky pekne , vcetne postupu...:)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

GPS Navigace 9 roků 3 měsíců zpět #21012

  • Rado74
  • Avatar uživatele Rado74
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 95
  • Karma: 3
Tak som sa aj ja odhodlal k montáži navigácie. Nikdy nevieš kedy sa zíde. Navigáciu spravidla používam ako súbor máp, na zorientovanie sa. To mám ešte z čias , keď som brázdil Európu vo Volve F12.
Navigácia je Becker Z100 Crocodile, nárazudvzdorná, vodeodolná, preto som neriešil žiadne púzdra na gps. Originál držiak je dosť drahý a aj nedostupný, nakoľko sa jedná o starší typ navigácie. Z dostupných materiálov (hliník, plech a plexisklo ) som vyrobil držiak navigácie. Keďže času bolo dosť držiak je aktívny, stačí vložiť navigáciu a automaticky je pripojená k nabíjačke a umožnuje vertikálne nastavovanie navigácie. Celý stojan môže mať hmotnosť cca. 25 dkg. Uchytenie na skrutky okuliarov. Keďže som ju umiestnil čo najbližšie k prednému štítu, je dostatočne chránená pred poveternostnými vplyvmi.

plus.google.com/u/0/11779983946851528421...17799839468515284213
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

GPS Navigace 7 roků 6 měsíců zpět #24829

  • Ruda
  • Avatar uživatele Ruda
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Jsem jak americké auto velký pohodlný a hodně žeru
  • Příspěvky: 705
  • Obdržená poděkování 59
  • Karma: 36
Návrh na levnou navigaci co funguje i v lese. Nejsem zastáncem navigací ale z tankvaku se mapa blbě čte a lesní cesty tam nejsou a kyž jo tak se furt otáčí stránky. Od pátku jsem zkoušel aplikaci Navigátor v mobilu. Je zdarma ke stažení a funguje offline s SD karty a nezabírá místo v paměti telefonu, je třeba ale stáhnou mapové podklady té které země. Mám jen cz, na celou evropu musí být velká SD karta. Najel jsem od pátku 530km a když vypnu dálnice a silnice první třídy a zapnu lokální silnice a stezky, tak mě to tahá krásnýma okreskama polníma a lesníma cestama i po turistických cestách a cyklotrasách. Někde jsem narazil na zákaz tak jsem to objel. Ve městě je to ale schopné zatáhnout na chodník a schody, tak je třeba na to si dávat pozor. To tam mám nastavené osobní auto, motorka tam není, jen pěší a kolo. Když tam dám kolo tak se to pořád vyhýbá všem silnicím a pak je to opravdu na dlouho někam dojet. Ani v lese to nestratilo signál, jen byl párkrát slabší a šipka byla vedle cesty. Zkoušel jsem to z Valů až do Bučovic a zpět a dnes do Velkého Poříčí a zpět. Už loni jsme podle toho jeli z Krocana a fungovalo to. Zná to i cesty a stezky které byly už v ternu sotva patrné a bylo vidět že je dlouho nikdo nepoužívá.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.226 sekund