Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Nefunkční otáčkoměr

Odp.:Nefunkční otáčkoměr 14 roků 1 měsíc zpět #7569

  • Kamil
  • Avatar uživatele Kamil
Sabaj750 napsal:
No tak Kamile teď jsi šlápl vedle.Rozdíl je v tom,že jedno potřebuje ke svému účelu akumulátor,a druhé ne.Jako příklad uvedu motokros.

Šlápl jsi vedel ty a to tím, že jsi citoval člověka co v tom má sám hokej ;)

A vzhledem k tomu že se výrobou různých zapalování a nejen jich zabývám, tak asi něco o těchto věcech vím ;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Nefunkční otáčkoměr 13 roků 9 měsíců zpět #8770

  • radeki
  • Avatar uživatele radeki
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • bývalý bigař
  • Příspěvky: 341
  • Obdržená poděkování 9
  • Karma: 45
Nevím jestli jsi to už vyřešil, ale může to pomoct při hledání i dalším. Před chvílí mi taky vysadil otáčkoměr, a jak sem koukal při běhu motoru ze předu pod nádrž jestli není cvaklej nějakej drát, viděl sem tam prd, ale zato sem si všimnul že mezi pravou zapalovací cívkou a něčím přeskočí nepravidelně ale často jiskra. Tak jsem sundal nádrž a zjistil že jsem cívku přišrouboval vzhůru nohama. Má tvar kapky a ta užší strana má být dole. Když to bylo opačně, na opačném konci než je vývod ke svíčce se ten kablík dotýkal kostry a mezi ním a šroubem držícím cívku přeskakovala jiskra, a to i přes izolaci. Po otočení do správné polohy je vše OK a otáčkoměr funguje.
Elektrika není moje hobby, takže to možná byla jen náhoda že to pomohlo a mazáci mi osvětlí že to tím být nemohlo.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Nefunkční otáčkoměr 13 roků 9 měsíců zpět #8775

  • Glerin
  • Avatar uživatele Glerin
No, můj problém bude jinde.
Mě se totiž celý budík otáčkoměru chvěje, takže bude chyba asi přímo v něm.
Ale když jsem zkoušel budíky otevřít, nepřišel jsem na to, jak je z toho vrchního černýho krytu spodem dostat ven. Navíc jak je k tomu u 750ky přidělaná spínačka, nechtěl jsem s tím moc kroutit :(
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.686 sekund