Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Xenonový přední světlomet

Odp.:Xenonový přední světlomet 12 roků 5 měsíců zpět #13450

  • petrguss
  • Avatar uživatele petrguss
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 24
  • Karma: 0
Zdar, tož tak jsem na to koukl a zjistil jsem, žě homologované to asi je, i když všude píšou, že jen jako dálkové stětlo, tak nevím. Nicméně se bojím, že svítivost nebude nic moc... Cenově to je dobré (za 1000,-), ale chtělo by to vyzkoušet, problém je v tom, že ten kluk nemá tušení jak to svítí - tzn. vzít motorku, dojet tam vyzkoušet zapojit (jestli to půjde) a zasvítit na nějakou zeď a uvidělo by se jestli je to lepší a má to tedy význam koupit a nebo raději zainvestovat 3000 a koupit ty světla u toho Hesslera (viz můj odkaz nahoře)... Dědku, co ten xenon od TT jak jsi psal nahoře za těch 6000 2 kusy?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Xenonový přední světlomet 12 roků 5 měsíců zpět #13452

  • petrguss
  • Avatar uživatele petrguss
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 24
  • Karma: 0
www.partsdepot.cz/index.php?PHPSESSID=fb...l=4130&kategorie=258
ještě je zajímavý tento odkaz - otázka jak to prostě bude svítit (možná že to jsou stejné světla jako z toho inzerátu jen v rámečku)...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Xenonový přední světlomet 12 roků 5 měsíců zpět #13453

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
Jen chlapci dumejte, ty ceny začínají být příznivé, jen to oskoušet ve tmě. V nejhorším případě oloupu Gekovi toho Maxikorejce:S :side: .
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Xenonový přední světlomet 12 roků 5 měsíců zpět #13454

  • DědekDR800
  • Avatar uživatele DědekDR800
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 303
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 50
Svítí to jako origo světla na fazeru 600 rok 98-00,to mám zjištěný od lidí co to maj a mohli porovnat.
To světlo z PD je uplně to stejný,akorát to má ten rámeček!
Zapojit to jde,má to svorkovnici jako origo světlo!

PS: klidně kup černej mat,pokud s tím nebudeš spokojenej,odkoupím to od tebe!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Xenonový přední světlomet 12 roků 5 měsíců zpět #13461

  • petrguss
  • Avatar uživatele petrguss
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 24
  • Karma: 0
Tak rozměry mi došly - mělo by to být 220mm šířka, 110mm je průměr jednoho světla a 130mm je hloubka světel, kouknu jak se to vejde do rámečku a kdyžtak bych to objednal. Je fajn, že to svítí jako Fazer 600, ale toho já jsem nikdy neměl, ale snad to bude dobrý... ;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Xenonový přední světlomet 12 roků 5 měsíců zpět #13464

  • petrguss
  • Avatar uživatele petrguss
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 24
  • Karma: 0
Sada HID xenonů pro přestavbu z žárovky H4 na xenony. Kvalitnější xenonová sada SLIM H4 xenon + halogen. Xenon - 3000K (Kelvinů) žluté světlo, nejintenzivnější svítivost. Xenon na potkávací světla ( svití neustále ), halogen na dálková světla. Obsah balení: výbojka, měnič SLIM, tenký, lehký, vodotěsný a plně digitální měnič. Výhody: Jednoduchá montáž, při přepinání na dálkový halogen zůstává potkávací xenon svítit, což není možné u klasických bi-xenonových sad.

Otázka zní, je 3000K xenon dobrý? ideální je 4300 jak jsem se dočetl výše, ale co ty 3000K - jak to bude svítit? Řešení by to bylo pro mě naprosto výborné. jediný problém vidím v tomhle - co když praskne halogenová dálková žárovka:( myslíte, že se ta výbojka dá sehnat?? máte s tím někdo zkušenost?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Xenonový přední světlomet 12 roků 5 měsíců zpět #13465

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
jen tak na okraj...kolik toho najezdite v noci? že se vyplatí takto predelavat? ja dal do Biga zarovku s 80% vetsi svitivostí a relativne to slo. Na to kolik jsem toho najezdil v noci to bohate stacilo....kdyz za sezonu najedu cca 10 000 km , tak kolik v noci? cca 500-800 ;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Xenonový přední světlomet 12 roků 5 měsíců zpět #13474

  • petrguss
  • Avatar uživatele petrguss
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 24
  • Karma: 0
Možná že v noci najedu taky těch 500 - 800 km (možná že ani ne), ale vidět potřebuju na každej metr silnice a to prostě teď nevidím (jako fakt to svítí děsně a nějak vypálené nebo vyžranou parabolu nemám). Takže rozhodně budu veselejší, spokojenější a klidknější, když budu vědět, že v noci uvidim, vzhledem k tomu, že investice by mohla být cca do 1000 Kč, tak to rozhodně stojí za to, abych se někde nevypleskl...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Xenonový přední světlomet 11 roků 9 měsíců zpět #14887

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.254 sekund