Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Rada ohledne pneu

Rada ohledne pneu 9 roků 4 měsíců zpět #20821

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
Jardo, tahle na silnici bude lepší na předek než 09ka motocross-pneu.hledejceny.cz/mitas-trell...644-army-3-50-21-tt/ a kilometrově najede víc něž ta "nová" 010ka :pinch:
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Rada ohledne pneu 9 roků 4 měsíců zpět #20822

  • Jardas
  • Avatar uživatele Jardas
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 38
  • Karma: 82
Stano:08 jsem měl loni a už bych je nekoupil.Ta guma je taková divná.Vůbec jsem jí nevěřil.Za sucha jakž takž i když mi parkrát zadek ustřelil a za mokra klouže.Na silnici teď mám Metzeler Tourance a nejspíš nic lepšího na enduro nedělají.Perfektně drží za sucha,mokra i za studena.
Jezdím stále,jezdím rád :-)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Rada ohledne pneu 9 roků 4 měsíců zpět #20823

  • Jardas
  • Avatar uživatele Jardas
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 38
  • Karma: 82
Tome,myslíš že bude lepší?připadá mi už jako drapák :woohoo: .Ty ji znáš?já jí vidím poprvé :S
Jezdím stále,jezdím rád :-)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Rada ohledne pneu 9 roků 4 měsíců zpět #20826

  • Kodus
  • Avatar uživatele Kodus
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 20
  • Karma: 0
Vzadu MITAS 09 dost hučí, 09 dakar je na tom lépe, je ale zase hrozně tvrdá a špatně se mění duše v polních podmínkách. S kuframa a naloženou motorkou byla jízda docela nejistá i na suchu.
Daleko lepší volba je podle mě TKC 80. Měl jsem na UA postupně obě gumy a vyjel jsem to samé na obou.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Rada ohledne pneu 9 roků 4 měsíců zpět #20827

  • Jardas
  • Avatar uživatele Jardas
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 38
  • Karma: 82
A jak je na tom přední TKC 80 oproti Mitas 09 ?
Jezdím stále,jezdím rád :-)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Rada ohledne pneu 9 roků 4 měsíců zpět #20828

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
v terenu klouze vic jak 09..ale nedoskace se tak a na ceste vic vydrzi...jako myslim predni..ja uz skoro 8 let mam osvedcenou kombinaci na takove to hudla hudla okolo komina (a treba na dvorce) po off i all roadu a asfaltu vepredu trelleborg army xt 644 a vzadu Mitas 09..a dobry..( i na Bigoj i na Tenerce)..kdyz se priostri tak dam dozadu C-02 a na leto na cestovani valim sadu heidenau K60 scout...uz par let a dobry...
Poslední úprava: 9 roků 4 měsíců zpět od Béďa.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Rada ohledne pneu 9 roků 4 měsíců zpět #20829

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
Jardo, dej pár pětek navíc a vem ty TKCčka, na silnici budou líp sedět, neupravené cesty zvládnou taky a nějaký louže s nimi dáš, mají špunty s větší plochou a nižší, tím mimo terén s nimi najedeš víc km. Zapomeň na 09ky, to už je dá se říct drapák a s tím Ty i Vilík nemáte zkušenosti, aby jsi nebyl zklamaný a netrápil jsi se, přece jenom to není cesta na letiště a zpět :laugh:

Ps: na off Ti mohu dát s sebou 2ks 50%jeté C-02 a přední C-21 na to Vaše mrdlání terénem je můžeš prohodit :lol:
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Poslední úprava: 9 roků 4 měsíců zpět od Tombus.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Rada ohledne pneu 9 roků 4 měsíců zpět #20831

  • Jardas
  • Avatar uživatele Jardas
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 38
  • Karma: 82
Tak koukám,že to budu muset nějak nakombinovat nebo koupím 07ky a bude to.Tome díky za nabídku ale to by mi kluci asi dali kdyby měli čekat než to přezuju na drapáky a potom zase zpět .
Jezdím stále,jezdím rád :-)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Rada ohledne pneu 9 roků 4 měsíců zpět #20841

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
E08 a E07 jsou opravdu dobré gumy k dlouhodobému chránění ráfku před stykem s terénem nebo silnicí,jinač jsem na nich nic pozitivního na nich nenašel.
Tourance mají podobný dezén jako E08,ale jsou úplně jinde.Můžeš se na ně spolehnout na vodě i na suchu.
Než E07,tak to raději Bridgostoune TW47 a48,to je nejuniverzálnější guma na Biga,proto jí tam i dávali na nové stroje.
Ještě dost dobře univarsální jsou Karoo,ale ty první bez 2 či 3-ky.
TKC mě zklamali,měl jsem na ně ty nejlepší reference od Němců,ale zkutečnost byla zcela odlišná sice lepší než E07,ale v terénu na tom byla hodně podobně.¨
Suchá polňačka,ale to nakonec zvládne i Tourance jinač mokro na silnici zvládala dost dobře ale v terénu se lepí tak že za chvilku je jedno jak hluboké(vysoké) špunty ještě máte.
Na plasťáku mám Karoo3 když pominu že se rychlejš sjíždí než TKC nebo E07,tak ale na silnici i v terénu se s nimi vcelku dobře jede,do kopce i z kopce dokážou kdejakej marast vyhrabat či ubrzdit jen blbě vedou po vrstevnici a na trávě.Projel jsem na nich loňský DOFF a nebyl jsem naší skupině na obtíž ani jsem nemusel nějak divoce korigovat stopu,jen ve sjezdu u Veselíčka jsem musel hodně opatrně neboď do boku to na mazlavém podkladu moc nedrželo.
Poslední úprava: 9 roků 4 měsíců zpět od Vasek_DR.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Rada ohledne pneu 9 roků 4 měsíců zpět #20843

  • Jardas
  • Avatar uživatele Jardas
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 38
  • Karma: 82
Vašku,Tourance tam mám teď a naprostá spokojenost.Karoo3 jsem měl ve Španělsku,není to špatná guma,jen hodně hučí a rychle se sjíždí.Ještě popřemýšlím co tam dám ;)
Jezdím stále,jezdím rád :-)
Poslední úprava: 9 roků 4 měsíců zpět od Jardas.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Rada ohledne pneu 9 roků 4 měsíců zpět #20856

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Hučej všechny gumy co maj větší špalky a mezery. :( :(
Myslím sii že na Tvůj nájezd kilometrů a nejčastější použití jsou ty Metzelery SUPER,ještě můžeš zkusit ty TW47 48
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Rada ohledne pneu 9 roků 4 měsíců zpět #20858

  • weper
  • Avatar uživatele weper
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 23
  • Karma: 1
Ja som tento rok jazdil predne-Metzeler Karoo3 ,zadne-Heidenau k60 scout, zatial mi tato kombinacia asi najviac vyhovovala zo vsetkeho, co som mal na BIGU obute :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Rada ohledne pneu 9 roků 4 měsíců zpět #20866

  • Jardas
  • Avatar uživatele Jardas
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 38
  • Karma: 82
Jaký je km.nájezd na Heidenau k60 scout ? a jak se chová na silnici + terén.
Jezdím stále,jezdím rád :-)
Poslední úprava: 9 roků 4 měsíců zpět od Jardas.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Rada ohledne pneu 9 roků 4 měsíců zpět #20871

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
16 tisíc km na velkým dvouválci, sjetý k hranám a svižnějším tempem ;) Chová se dobře, dokud není sjetá, pak je to horší a chvilku mě potrápil jeden hustokrutopřísnej supersport :laugh:
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Rada ohledne pneu 9 roků 4 měsíců zpět #20886

  • Ruda
  • Avatar uživatele Ruda
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Jsem jak americké auto velký pohodlný a hodně žeru
  • Příspěvky: 705
  • Obdržená poděkování 59
  • Karma: 36
Ahoj Jardo. Já to koupil na 09 vpředu 30% oskákaná do špiček a vzadu 80% říkal jsem si sou tam drapáky musím jezdit opatrně, pak je sundám a koupím jiné. To že prý hučí neslyším přes laďák, tak je mi to jedno, přední jsem otočil a špičky se srovnaly a dojezdil jsem ji do nuly. Už na jaře jsem koupil dopředu 010, má větší špunty a blíže u sebe a na silnici je jepší, a nasadil ji před měsícem. Normálně s nima jezdím skoro až na stupačku, starým centalním stojanem jsem škrkal o zem. Švára má na XJR 1300 větší poser proužek a nechápal. V lese a bahně jsou podle mě dobré a na silnici taky. Na moje enduro ježdění po loukách a lesích, šotolina, štěrk, tráva, sem tam potok, to bohatě stačí na silnici taky dobrý. Když prší jezdím opatrně tak jako tak, dnes po 4000km jsem s nima spokojený a dozadu ji koupím určitě znova, dopředu uvidím jak se 010 osvěčí. Uznávám že skalní a zkušení bahnomilové, Tom, Vašek, apod. se mnou nesouhlasí ale TOTO JE MŮJ NAZOR A MOJE SKUŠENOST, tak neryjte do mě. Myslím že za ty peníze ti do Rumunska budou stačit a prokážou dobrou službu jak na silnici tak v terénu i těšším, navíc tam nejedeš jezdit rayle nebo motokros a většinu času strávíš na asfaltu nebo šotolině.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.283 sekund