Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: Proč jsem od Bigu odešel nebo proč jsem se vrátil.

Proč jsem od Bigu odešel nebo proč jsem se vrátil. 9 roků 2 měsíců zpět #21239

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Honzo,dvanácku by jsi ale nevodil tak pěkně po lese jak Biga a co výjezdy,o co vše bys přišel. :laugh: :laugh: :laugh:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Proč jsem od Bigu odešel nebo proč jsem se vrátil. 9 roků 2 měsíců zpět #21240

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Klidně to přestav třeba na chopera,ať Ti kritici vlezou na hrb.Jak píšeš je to pro radost jako hračka.Hlavně že tobě dělá dobře. :) :) :)
Tady tu kritiku nemůžeš brát vážně uvidíš někde na akci,je s náma docela legrace,tůhle to říkala jedna patnácka,když jela s tatíkem na jedno naše setkání.Podle kecání na netu jí šly oči v sloup jak to tam s náma od pátku přežije,ale v neděli se nechala slyšet že to bylo skvělí. :laugh: :laugh: ;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Proč jsem od Bigu odešel nebo proč jsem se vrátil. 9 roků 2 měsíců zpět #21242

  • pohlava
  • Avatar uživatele pohlava
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Sapere aude
  • Příspěvky: 447
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 58
Vasek_DR napsal:
Honzo,dvanácku by jsi ale nevodil tak pěkně po lese jak Biga a co výjezdy,o co vše bys přišel. :laugh: :laugh: :laugh:

to máš recht, protože já měl fakt voňavku, navíc bezúdržbovou - viz foto

holy - to vlnění u mě vyřešil jiný podvozek vzadu, hustší olej vpředu a dobrý gumy (conti RA) - bohatě to stačilo B)
Přílohy:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Proč jsem od Bigu odešel nebo proč jsem se vrátil. 9 roků 2 měsíců zpět #21243

  • Ruda
  • Avatar uživatele Ruda
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Jsem jak americké auto velký pohodlný a hodně žeru
  • Příspěvky: 705
  • Obdržená poděkování 59
  • Karma: 36
Ta patnácka zrušila v neděli i rande s klukem aby s náma mohla bejt co nejdýl :laugh:
Poslední úprava: 9 roků 2 měsíců zpět od Ruda.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Proč jsem od Bigu odešel nebo proč jsem se vrátil. 9 roků 2 měsíců zpět #21273

  • Ricardo
  • Avatar uživatele Ricardo
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 59
  • Karma: 10
A udělala dobře,že jo :)
Venda to napsal přesně,ta zábava stojí za to!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Proč jsem od Bigu odešel nebo proč jsem se vrátil. 9 roků 2 měsíců zpět #21278

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
tak ja menil protoze se mi big tenkrat zacal pomalu sypat, resp, by to chtelo do budoucna investice, do toho jsem delal kde jsem delal a mel nejakou tu kacku tak jsem si rek ze si koupim neco jako BIG ale max 2 roky stare, a na vyber bylo jen tenerka a nebo brambora 650, ktera mi ale nejak nesedla, byla mala, takove to ze citis ze to neni ono...porad jsem koukal co by? jak by?..a pak jsem se posadil v obchode na tenerku, nastartoval a rikam ze to neni spatne ale???...v noci jsem premyslel, pak na ni sedl jeste asi trikrat (kolega z prace byl ze mne na prasky, protoze tam musel na sluzebkach jezdit se mnou ) a za 14 dni byla doma...na tachu 16 tis...serviska a jeste 3 mesice v zaruce..to se psal rok 2010....ale na Biga vzpominam hooodne rad, taky jsme si spolu uzili krasnych kilometru habakuk... B)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Proč jsem od Bigu odešel nebo proč jsem se vrátil. 6 roků 10 měsíců zpět #25530

  • Eifel
  • Avatar uživatele Eifel
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 57
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 43
Zacnu tim, proc jsem biga koupil...pred 13ti lety, kurva to je uz tak dlouho...chtel jsem velky silny enduro. Asi i diky temto strankam, Gekovi, Vaskovi, Flegmovi, Zebrovi,...jsem se rozhodl pro biga. Znal jsem vas driv, nez jsem vas prvne videl na strelnici.
A dnes, po 13ti letech sel big z domu. Byla s nim zabava, byl opecovavan, uzival jsem si to.
Uz loni jsem poridil MG Stelvio - pohodlnejsi, rychlejsi, silnejsi,...blablabla. Postupne jsem vic zustaval na silnici a na ni big proste neni.
Doufam, ze bude v dobrych rukou. I slzicka skoro ukapla. Byl to moje srdecni zalezitost. A jestli se k nemu nekdy vratim, to dam vedet az pak. Chlapi, diky.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Vasek_DR

Proč jsem od Bigu odešel nebo proč jsem se vrátil. 6 roků 10 měsíců zpět #25531

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Hezky napsané. Je to prostě posun a víc motorek doma je nemožné.
Škoda, že jsi nepřijel na Big sraz. Tam by se Stelvio zcela ztratilo v záplavě motorek různých značek a my bychom ho očumovali. Ale i pár Bigů tam bylo. Tak jindy. Big sraz je hlavně o lidech a o Bigu v srdcích. Bude to i nadále BIG sraz. A jednou až my staří kořeni už budeme mít jen Big velikost plenkových kalhot a Biga jen na fotkách a v sobě, stále se budeme scházet na Big sraze. Vždy tam nějaký bude.
Tím jsem chtěl říci, tak se měj a někdy se ukaž. Že nemáš Bigouše nevadí. Rádi tě uvidíme.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Vasek_DR

Proč jsem od Bigu odešel nebo proč jsem se vrátil. 4 roků 10 měsíců zpět #26949

  • LadaBolech
  • Avatar uživatele LadaBolech
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 114
  • Karma: 2
Čus draci. Tak že se uskutečnil už můj 3 návrat do sedla Biga 800. Jak už jsem psal jednou před x lety, po průserovém kusu a dvou velkých investicích do motoru jsem Biga dal protiůčtem za Bandita 650 S. Po dvou letech hledání sama sebe, jsem se k Bigu zase vrátil. Dalších 5 let mi perfektně sloužil. Pak přišla hypotéka, děti, dům svépomocí a čas žádnej. Big šel z domu a já přes pár omylů jako byl maxiskůtr, koupil Varadero s nájezdem 13500 km. Stříkačka byla hyperbezporuchová s nízkou spotřebou a já začal hltat km po Evropě. Po 5 sezónách a návratu z Alpských šotolin jsem kousek od baráku vzal při předjíždění moc za heft a rozmlátil jsem se dost nešikovně. Noha zlomená na třikrát a rozdrcená klíční kost. Po operacích jsem koupil DR 350 S a kompletně upravil na lítání po Albánii. Chytl mě offroad a já z Varadera udělal věšák na krosové vybavení. Uzrál čas a šel do prodeje. Koupil jsem starého zrezlého Bigouše v Německu a od základu vše zrenovoval a upravil. Konečně jsem zase šťastnej Bigař. Už nikdy nebudu experimentovat a nechám si obě DRka. Je to návykové. :laugh:
Přílohy:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Proč jsem od Bigu odešel nebo proč jsem se vrátil. 4 roků 10 měsíců zpět #26952

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Mas to pekne ;)
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Proč jsem od Bigu odešel nebo proč jsem se vrátil. 4 roků 10 měsíců zpět #26958

  • Ivo Zlin
  • Avatar uživatele Ivo Zlin
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Big LOVE
  • Příspěvky: 64
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 1
Prema ma pravdu a to sedlo vypada velice luxusne. Palec hore.
Slunce v dusi a dusi v peri.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Proč jsem od Bigu odešel nebo proč jsem se vrátil. 4 roků 10 měsíců zpět #27012

  • keenworth
  • Avatar uživatele keenworth
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 51
  • Karma: 1
Ahoj, Big vypadá pěkně. To sedlo vypadá taky výborně, není dělané od Rutana?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Proč jsem od Bigu odešel nebo proč jsem se vrátil. 3 roků 6 měsíců zpět #27661

  • begis
  • Avatar uživatele begis
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • záhorák driver
  • Příspěvky: 64
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 4
Mal som Yamahu XT600E najazdil som 45tis km, dokupil som BMW R1100RT a potom mi Gek predal svojho Biga. Po pár rokoch som ho kvôli nedostatku času a miesta predal/osudová chyba/. Bmw bolo vtedy rozobraté a čakalo tak ešte4 roky na zloženie.
A teraz keď som objavil zasa Biga za 2100e som išiel po ňon jednoducho ten charakter je nezamenitelný. Big je srdcovka buď ho nenávidíš alebo miluješ :-)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Vasek_DR
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.219 sekund