Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: DR 750 pro slečnu?

Odp.:DR 750 pro slečnu? 15 roků 1 týden zpět #4941

  • flegmatik
  • Avatar uživatele flegmatik
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 381
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 166
Dobrá volba, ale vlhký teda nejsem!!!!:ohmy: :ohmy: :ohmy:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 15 roků 1 týden zpět #4943

  • Pivca
  • Avatar uživatele Pivca
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 66
  • Karma: 2
Lucie napsal:
Asi se mi přihodila láska.... :blush: Dr-650 RSE

... sem na to mrknul odpoledne, nechal to uležet a teď teda zas, a furt si říkám, že je to až so gut, až se mi to zdá divný, škoda že ten motor nejde vodsaď slyšet :blink:

Tak hodně štěstí při koupi ;)

Ale něco Ti tady prostě napsat musím, je mi celkem u perdele, na čem máš zrovna chuť se vozit, ale to, co jsi tady o sobě napsala, ten slalom motorek, ježdění a všeho možnýho, tak to Ti nějak nepapu, pro mě, vesnickýho kluka, Biga nemám přiznávám,tak to nemá hlavu ani patu, tady jsou stránky DR-BIG, ne motorkari.cz :huh:
Holky jsou pro buzíky Henry
Poslední úprava: 15 roků 1 týden zpět od Pivca. Důvod: bestie
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 15 roků 1 týden zpět #4945

  • Lucie
  • Avatar uživatele Lucie
Pivco, já jsem taky z vesnice. Pokud Tě mé příspěvky urážejí, beru to. Snažila jsem se lidem tady přiblížit svůj postoj k celé věci, nenapadlo mě lepší místo, kde se zeptat na zkušenosti, než tady. Pokud vím, můj slalom se motá stále jen kolem DR. K mému ježdění, které jsi zmiňoval...nevím, co tím myslíš a kam tím míříš, ale můžeš mi to osvětlit.
Jinak poslední zpráva z Německa je - 1900 Euro. Ale to je stále hodně, je to až na západě... přece jen je to 18 let stará motorka, i když v dobrém stavu. Včera jsem se byla na jedno DR 650 podívat. Nějaký překupník z Oseka...strašný. Fakt strašný, čemu někdo říká dobrý stav. Bazarní eurozmrdi. A bez vybraného sedla se neobejdu, jak jsem zjistila, neb to 650 je opravdu vyšší než 800. Uf.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 15 roků 1 týden zpět #4946

  • MotejlKuba
  • Avatar uživatele MotejlKuba
To že jsi vlhká z představy ježdění na Suzuki DR je zajímavá a hodná k prozkoumání,ale Pivča má ve svém smyslu pravdu.
Dej vědět jak to nakonec vše dopadlo:P
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 15 roků 1 týden zpět #4948

  • vesnican
  • Avatar uživatele vesnican
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 82
  • Karma: 4
Moschheim není tak daleko od Cekých hranic cca 450km.V okoli Frankfurtu najdes i mnoho jinejch bazaru.
Tech 5000kč navic za benzin se vzdy vyplati o proti stavu motorek prodavanych v CR.:dry:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 15 roků 4 dní zpět #5040

  • ladi
  • Avatar uživatele ladi
Poslední úprava: 14 roků 11 měsíců zpět od ladi.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 15 roků 4 dní zpět #5044

  • flegmatik
  • Avatar uživatele flegmatik
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 381
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 166
ladi napsal:
doporučuju 750, i když 650 rse je hezčí :) :laugh:woohoo:


:angry: :angry: :angry: Co to čtu za blábol???????:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 15 roků 4 dní zpět #5045

  • Vlasta
  • Avatar uživatele Vlasta
, obecně němci se chovaj k motorkám líp

S tím se nedá souhlasit,jsou tam prasata jako všude,na jedný akci jsem taky viděl asi 55letýho vožralýho němce co trápil na místě dobrejch 5 minut v omezovači vzducháč GSXf,a vždycky si na to vzpomenu když někdo pronese hlášku že to má po starším pánovi:side: A je jich mraky,koukni na nějaký videa jejich srazú,jsou to zmrdi co si myslí že jim patří zeměkoule a tak se taky chovaj
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 15 roků 4 dní zpět #5046

  • MotejlKuba
  • Avatar uživatele MotejlKuba
Vlasta má pravdu,sou to hovada.Funguje to i tak,že tě nechaj přijet a pak ještě zkoušej našponovat cenu,je dobré mít ještě dvě tři v záloze
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 15 roků 3 dní zpět #5048

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Se mi zdá,jestli ten ,,ladi"nebude nějakej nasazenej západogermánskej diverzant. :( a nebo ňákej agent vod BMW? :blink: Bigaři buďte ve střehu,páč nepřítel čeká na každým rohu. :angry:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 15 roků 3 dní zpět #5061

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Kamarád jel takhle do DDR pro Varaderko, po telefonické domluvě novej model stříkačka 6 kvaltů r.v. 03 a na místě bylo 02 karburátor, 5 kvaltů, prostě starší model. Takže jsou tam taky vychcánci, stejně jako všude. Takže za týden se jelo znova a už to bylo ok.
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 15 roků 2 dní zpět #5075

  • vesnican
  • Avatar uživatele vesnican
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 82
  • Karma: 4
Vychodni Nemecko je uz takove,jak pise Prema,ale na zapade,prece jen se dodrzuje jaka si nepsana dohoda,ze bazarovy stroj je schopen provozu a po TUV.I kdyz si Nemci stezuji ze je u nich vice Turku jak Nemcu.Ve Francii to je podobne,ale oficialne take moc podvadet nejde jak v CR.

Pokud ale neznate rec,tak po telefonu pres tlumocnika neznaleho motorek to nestoji za nic.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 14 roků 11 měsíců zpět #5096

  • ladi
  • Avatar uživatele ladi
Souhlasím s vesničanem - východ a západ německa je dost rozdíl. Taky je fakt, že krásnou motku z mobile.de ti s klidem bude prodávat turčín.
Poslední úprava: 14 roků 11 měsíců zpět od ladi.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 14 roků 11 měsíců zpět #5136

  • black333
  • Avatar uživatele black333
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 150
  • Karma: 4
Lucie-tak čo ako si dopadla,zohnala si už niečo?No ked som čital všetko čo si napisala a ak skutočne maš za sebou aj tie cesty a skusenosti tak ti poviem na rovinu"klobuk dole".Clovek tiško zavydi.Držim palce a ked tak sa pochval ako si dopadla:woohoo: :lol: :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 14 roků 7 měsíců zpět #6234

  • Lucie
  • Avatar uživatele Lucie
Ahoj Blacku 333, Biga zatím ještě nemám, ale bude :-) Už kvůli tomu, aby si zdejší borci nemysleli, že mám jen plnou hubu keců :-) Ne, opravdu, moc tu motorku chci a je mi celkem jedno, že to tady klukůmpřijde jako póza . BMW už je z domu pryč, v červnu jsme byli s lehkýma endurama v Rumunsku na týden, vyšlo nám počasí, bylo to skvělé, ale opravdu náročné, absolvovala jsem každý den hned několik nedobrovolných výstupů z Pragovky, ale lámaly se naštěstí jen páčky :-) Motorku bych chtěla koupit na zimu, nasyslili jsme dřevo do kamen do garáže, tak ať máme v zimě do čeho píchnout :-) Příští rok bude asi velká Schnabeltier tour, mohli bychom bejt až 4 :-)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.260 sekund