Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: DR 750 pro slečnu?

DR 750 pro slečnu? 15 roků 1 týden zpět #4781

  • Lucie
  • Avatar uživatele Lucie
Ahoj, znáte nějakou slečnu, která jezdí na 750? V současné době vlastním BMWF 650 GS a chystám výměnu stroje. Chtěla bych spolehlivý stroj, který má 19ku kolo a hlavně, který nemá tak zmrdsky vymyšlený běžný úkony, jako výměnu oleje v motoru nebo ve vidlicích a podobně. Nevím ale, jestli to na mě není velký sousto a neměla bych raděj myslet na DR 650. Mám 50 kilo a 168 cm. Dík :-)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 15 roků 1 týden zpět #4783

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Ahoj Lucie. Vítám tě na našich stránkách.
Slečnu na Bigu známe. Jmenuje se Kateřina a jezdí na Big 800. Na 800 jezdila i Marta, než vyměnila za BMW.
Sice nevím jak zmdrsky má tebou popsané úkony BMW, ale Big má výměnu oleje bez problémů, ale výměnu oleje ve vidlích má taky zmrdsky vymyšlenou. Stejně tak i napínání řetízků Ono to asi jinak nejde.
Vzhledem k Tvým mírám si dovolím upozornit, že 750 je ještě vyšší než 800 a váží cca 200 kilo.
Proto si myslím, že DR 650 R bude pro tebe opravdu vhodnější. www.dr-650.com. Pokud ale chceš to polí, tak bych koukl po KTM LC 4.
Přeji hodně štěstí.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Poslední úprava: 15 roků 1 týden zpět od Gek.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 15 roků 1 týden zpět #4785

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 512
  • Obdržená poděkování 16
  • Karma: 157
Me to prijde, ze nas tady zase sponuje Flegmatik, nebo Honzik.:side: :side: :side:

Pokud ne, tak bych se asi taky priklanel k necemu mensimu. Ono ani DR650 neni zadny kote. Spis bych to videl na nejakyho Transalpa, nebo Dominatora, nebo XT, nebo starsi DR600. Ale pokud leziciho BIGa zvednes, tak si ho klidne muzes i poridit. Jen se obavam, ze vzhledem k tomu, ze natankovana nadrz 750 vazi asi tak stejne, jako Ty, tak to asi nehrozi.:side: :side:
DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 15 roků 1 týden zpět #4788

  • Lucie
  • Avatar uživatele Lucie
Ono se to má tak... letos mě čeká dovolená hodně na východ od hranic. Pokud si nechám BMW, bude mi chybět 21 kolo a vyšší zdvihy. Na skákání po poli jsou ve stáji krosky, těm se stejně bude věnovat nejvíc času. Tohle bych měla vyloženě na dovolenou a sem tam na výlet k rodičům nebo prostě na proluftování. Sedlo by se dalo vybrat, viděla jsem to v Německu. Ono 650 je taky vysoká koza, má 90 cm. Muselo by se snížit. Nevíš o někom ze Severních Čech, kdo má obě tyto motorky? Chtěla bych se na ně jen posadit, abych si to odzkoušela.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 15 roků 1 týden zpět #4789

  • Lucie
  • Avatar uživatele Lucie
Nene, jsem opravdu slečna, s některými Bigaři jsem se potkala na Broďáku, to jsem měla ještě černé SV 650...a říkalo se ...ehm...Bestie :-) Já zvednu horkotěžko i to moje GS. Ale do terénu nikdy nejezdím sama. A na silnici bych myslím problém mít neměla, když už to jede, tak to jede. Dr 600 Dakar se mi moc líbí, ale nejsou k sehnání....
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 15 roků 1 týden zpět #4793

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
tak nevím co tu řešíš?
To do Biga vůbec nechoď protože ten zrovna tebou popisované špatně proveditelné úkony údržby má více než tvé BMW.Nezapomeň že o nic dobrého nezakopneš,už je desetlet po ukončení jeho výroby. To už je jen pro kutili.
Ty si kup V-Stroma 650,novou Tenerku,Transalpa,ale na Biga s klidným srdcem zapomeň.
Motorka jen na ježdění je nová nebo dva roky stará a to nejraději z SRN.:dry:
Poslední úprava: 15 roků 1 týden zpět od Vasek_DR.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 15 roků 1 týden zpět #4794

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Mno já bych to viděl pro slečnu i na Transalpa. Cestovací je moc dobře a polňačku taky zkousne.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 15 roků 1 týden zpět #4795

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Zdendo polňačku zkousne i Honda CBF600 a ještě si s ní pěkně pojezdí po silnici.
A údržbu po 12000km,která je ještě jen o výměně motor.oleje.Si udělá sama.:)
Osobmě vlastnit BMW 650 GS,tak z něj jdu maximálně na Dakar nebo F800GS,můj kamarád má GS650 sedm let a má na ní přes sto tisíc a strašně je s ní spokojen.Projel na ní Evropu od Ruska po Gibraltar a Island a absolutně bez problémů a to některé cesty absolvoval ve dvou.A spotřeba daleko menší jak u Biga,mohu to potvrdit,byli jsme spolu ve Švajcu.Stejně naložený a jezdili jsme i přibližně stejným stylem.
Poslední úprava: 15 roků 1 týden zpět od Vasek_DR.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 15 roků 1 týden zpět #4796

  • Lucie
  • Avatar uživatele Lucie
No já si také na té motorce nebudu měnit sama nic, mám k tomu naštěstí jiné šikovné ruce, které znají 750 i 800, protože pod nima prošly obě motorky, ta jedna je stále v garáži. A musím říct, že co jsem měla možnost shlédnout, DR je celkem jednoduchý stroj a nemá tolik vlastní inteligence, jako BMW. Kdybych neřešila peníze, pořídila bych Dakar, ale to teď není možné. Transalp v debatě také padnul, to mě ale více zaujalo RS 650.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 15 roků 1 týden zpět #4798

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Jo DR 650 je dobrá volba za malej peníz.Jen bacha na vačku,bývá dost opotřebená.
Přeji Ti šťastnou ruku ve výběru.:)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 15 roků 1 týden zpět #4799

  • Lucie
  • Avatar uživatele Lucie
Napadlo mě dovézt si ji z Německa, BMW jsem si taky přivezla. Tam jsou majitelé přece jen o něco poctivější, než tady. A pak by byl v garáži malej a velkej...ach, to by bylo romantické :kiss:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 15 roků 1 týden zpět #4804

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 512
  • Obdržená poděkování 16
  • Karma: 157
A co tohle? Vypada docela pekne. Nevim, jak na tom budes vypadat ty, ale ja nez jsem sednul na BIGa, tak me bracha na tomhle vyfotil a byl jsem jak kdybych si drepnul na fichtla.:side: :side:

Akorat me tam zarazila ta GO na motoru. Sam vim, ze mala GO vyjde na cca 40.000,-, takze ten pan to jeste asi dotuje. Zajimalo by me, co je schopen dokladovat.:(
DR-BIG 750S, 1989
Poslední úprava: 15 roků 1 týden zpět od Wyky.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 15 roků 1 týden zpět #4806

  • Lucie
  • Avatar uživatele Lucie
Mě by víc zajímal typ RS, zdá se býti cestovnější. Nemáte zkušenost, jak je tahle motorka použitelná při naložených bočních kufrech?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 15 roků 1 týden zpět #4809

  • flegmatik
  • Avatar uživatele flegmatik
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 381
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 166
Pánové už chápu proč tu je tak málo ženských!!!!!

Lucie 50 kg??? Tak toje BIG velice dobrá volba!!!!
Rádi Tě přivítame na nějakém našem srazu!!!!

Jen si ještě pořiď nějakýho chlapa který tě bude vozit.:side: :side: :side: :side: :side: ;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 15 roků 1 týden zpět #4810

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 512
  • Obdržená poděkování 16
  • Karma: 157
Myslim, ze toho uz si poridila, jen ji to jako batoh na BIGu nebavi a na GS650 se citi ne(u)spokojena.:side: :blush: Coz se da pochopit, ale BIG asi fakt neni dobra volba. Maly DRko, Transalp, Dominator, nebo XT. Ale BIGa nee.:huh:
DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.353 sekund