Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: koupě biga

koupě biga 2 roků 5 měsíců zpět #27862

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
Nepatřím mezi cestovatele, Big za 12 let prošel útrapami, které na silnici nezažije a největší investice do motoru mimo normální údržbu byly kroužky, tak bych nedal na tlachy, že se to sype... a posměch? přál bych ti ty výrazy slyšet, co Ti majitelé nových motorek vypustí, když se zajebou v kopci s mohutným větrníkem ze zadního kola a Bigoj vedle něj projede na zvýšený volnoběh :woohoo: ..na cestování po republice je to postačující, na kochačku to jede akorát. ;) Jedno srovnávací s novými stroji a s mladší generací jezdcům od půlky tam projíždí Bigojové...
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Poslední úprava: 2 roků 5 měsíců zpět od Tombus.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

koupě biga 2 roků 5 měsíců zpět #27863

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
Však Big není špatný, jen nesmis koupit mrtvolu... Na dvorcích se dá ledacos pochytit ...Tombuse ber s rezervou, je to Pražák, a navíc jak jede víc jak 10 km po asfaltu, tak má pupínky po celém těle :laugh: .. Nikdy nejel ve dvou natoz s kuframa, zato bahno uz měl výš než koule :laugh:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

koupě biga 2 roků 5 měsíců zpět #27867

  • Ruda
  • Avatar uživatele Ruda
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Jsem jak americké auto velký pohodlný a hodně žeru
  • Příspěvky: 705
  • Obdržená poděkování 59
  • Karma: 36
Ahoj, vím o 1-2 na prodej. Přijeď na Dvorce, máš to koussek, nebo mi napiš, zavolej. 602483071.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

koupě biga 2 roků 5 měsíců zpět #27869

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Béďa a Tombus, teď jsem se fakt zasmál a souhlasím s váma oběma :laugh:

Renner, terčem posměchu nebudeš a jestli ano, tak jen u těch co už nepoznali motorku, která se musela umět řídit a nepomáhal Ti s tím žádnej "chytrej systém" nebo asistenční služba.
Potkávám je čím dál častěji..ale většinou jen kolem benzínek. To víš, poslední "airhead" už je taky předpotopní a v případě vodního LC vlastně doslova :P
Ale jen do první zatáčky a to se pak směju já, protože není hezčího zvuku, než když slyšíš jak někomu praskne ego :P B) :laugh:

Líbí se Ti BIG, tak se nekoukej kolem a jdi pro něj..je to navždycky krásnej stroj.
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

koupě biga 1 rok 9 měsíců zpět #28072

  • begis
  • Avatar uživatele begis
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • záhorák driver
  • Příspěvky: 64
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 4
Zhrnul by som to asi takto. Dnešné nove motorky su krásne výkonné ako CNC stroje ohybačky atď...ale vela eltktroniky no a skus zničiť kovadlinu B) . Ale vážne big je top. Ja som napr na yamahe xt 600 prešiel po europe 9000km za 18 dni uplne poho a krasa nemal som v tedy este biga. A dnes by som s bigom nevahal vyraziť znovu.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.237 sekund