Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Dobré i špatné servisy a opravny pro Biga.

Odp.:Dobré i špatné servisy a opravny pro Biga. 13 roků 10 měsíců zpět #8439

  • Havran
  • Avatar uživatele Havran
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 32
  • Karma: 1
Doufám že budeš mít kliku:) .Moc dík za tipy.Možná že jsem našel servis v Novém Jičíně-Pavel Bartko Motosport.Jezdím tam přezouvat a vypadá to dobře.Letos,nová sada E-07 s novýma dušema+vyvážení 3000,-kč.Zítra tam vezu biga na servis.Mám prasklé hrdlo mezi karbcema a válcem no a při tom to chci seřídit,včetně řetízků.Týpek jezdí závody na motárdu,motorku si chystá sám,tak si říkám,že by to mohlo vyjít.Dám vědět jak to dopadne.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Dobré i špatné servisy a opravny pro Biga. 13 roků 9 měsíců zpět #8557

  • Havran
  • Avatar uživatele Havran
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 32
  • Karma: 1
Tak biga jsem dovezl ze servisu a je to dobrý:side: :) .Budu tam jezdit.Týpek se angažoval,jako servisák dle mých představ.Nechal zavařit ulomený držák na chladiči oleje:) a nic za to nechtěl,prý to dělal strejda.To jsem ještě nezažil.A motorka jede pěkně.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Dobré i špatné servisy a opravny pro Biga. 13 roků 9 měsíců zpět #8578

  • DědekDR800
  • Avatar uživatele DědekDR800
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 303
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 50
Výborná zkušenost - Aldy.

Dnes,tedy v nedělu jsme zavolali a kolem 16 kamoš vyjel pro díly skladem a v 19 se začlo montovat.

Paráda:)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Dobré i špatné servisy a opravny pro Biga. 13 roků 2 měsíců zpět #10350

  • nowas.1
  • Avatar uživatele nowas.1
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 47
  • Karma: 4
rozhodně nedoporučuji a+a moto v Rájci-Jestřebí dal sem tam biga jen na seřízení protože to hodně střílelo do výfuku, za 2 dny mě volali že si pro to můžu dojet a že to budu mít za darmo že se jim to nepovedlo seřídit, říkám si ok ještě aby za to něco chtěli, dojel sem tam, servisák který vypadal na 16 let (když sem to tam dával tak sem ho neviděl, kdyby jo tak sem tam biga v životě nenechal) tak mě řekl at podepíšu převzetí, tak sem mu řek že si to napřed projedu a pak podepíšu, tak sem to chtěl nastartovat a najednou začal z výfuku a všude okolo valit benzín, takže i motor plnej benzínu, což mě teda totálně vytočilo (měl sem po výměně náplní) tak sem mu řek že chcu dat motorku do původního že v takovém stavu to v žádném případě nepřevezmu a ten šmejd mě okamžitě začal přesvědčovat že je to moje vina že sem to nějak udělal já a to už vám řeknu že ve mě vřela krev nakonec sem si nechal zavolat majitele servisu (hodinu sem na něho musel čekat než přijede) tomu sem to vysvětlil o co jde a on teda že ok že to dají dohromady a že mě pak zavolají, což už sem teda zamítl že v žádném případě že chcu být u toho a chcu to hned, což se teda cukal ale nakonec kývl. takže od té doby jedině ALDY, sice to mám k němu 90km ale mám kvalitní práci za dobrou cenu od člověka který tomu opravdu rozumí a vý přesně kam sáhnout.

PS:a+a moto už krachlo a místo toho je tam rené moto které nemohu soudit, nikdy sem tam nebyl a ani tam radši nepojedu.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Dobré i špatné servisy a opravny pro Biga. 13 roků 2 měsíců zpět #10353

  • velitel
  • Avatar uživatele velitel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Srdcem stále Bigař
  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 155
Pánové musíte uznat že big má jednu velkou výhodu hodně věcí jde spravit doma žádná elektronika i o byla jedna věc proč jsem biga koupil na těchto stránkách je mnoho užitečnýcu rad takže mnozí z nács ani servis nepotřebují a pokud dost cestuješ tak by jsi mněl stejně umnět něco zpravit a když né tak tak Aldy nezklame:P
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Dobré i špatné servisy a opravny pro Biga. 13 roků 2 měsíců zpět #10364

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
nowas.1: špatná zkušenost, taky zkušenost. Mít devadesát kilometrů k Aldymu a jezdit jinam :blink: Dokud budeš mít Biga, tak už se asi nespleteš :laugh:
Já jezdím na servis 120 Km, ale jsem tam spokojenej a o to jde ;)
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Dobré i špatné servisy a opravny pro Biga. 13 roků 2 měsíců zpět #10376

  • nowas.1
  • Avatar uživatele nowas.1
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 47
  • Karma: 4
Prema napsal:
nowas.1: špatná zkušenost, taky zkušenost. Mít devadesát kilometrů k Aldymu a jezdit jinam :blink: Dokud budeš mít Biga, tak už se asi nespleteš :laugh:
Já jezdím na servis 120 Km, ale jsem tam spokojenej a o to jde ;)

jj tak teď už si s manuálem spoustu věcí opravím sám ale jinak jedině Aldy... byla to začátečnická chyba.
Poslední úprava: 13 roků 2 měsíců zpět od nowas.1. Důvod: písmenko
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Dobré i špatné servisy a opravny pro Biga. 13 roků 1 měsíc zpět #10551

  • djvlada
  • Avatar uživatele djvlada
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 109
  • Karma: 1
za me dědek kdyz neco nevim tak jdu za nim nebo se zeptam a on poradi a navic ma taky manual:)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Dobré i špatné servisy a opravny pro Biga. 13 roků 2 týdnů zpět #11095

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
sice to není servis,ale zásilkový obchod s pneumatikami:VŘELE DOPORUČUJIRychlost dodání a cena jsou opravdu SUPER!!
Pneuservis VEREX.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Dobré i špatné servisy a opravny pro Biga. 5 roků 8 měsíců zpět #26332

  • radeki
  • Avatar uživatele radeki
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • bývalý bigař
  • Příspěvky: 341
  • Obdržená poděkování 9
  • Karma: 45
Zdar Bigaři, měl jsem teď moto na servis u Raduze v Nelešovicích mezi Olomoucem a Přerovem. Dělá hlavně offroad. A byl jsem spokojen. Takže pokud by někdo hledal slušný servis, tak ho zkuste. 723151102

odkaz na web
Poslední úprava: 5 roků 8 měsíců zpět od radeki.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Vasek_DR
  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.240 sekund