Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Karburátory

Karburátory 5 roků 10 měsíců zpět #26158

  • Bojler
  • Avatar uživatele Bojler
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 10
  • Karma: 0
Takže benzin už sem ukecal a teče,ani nevim jak :silly: ,znova hladiny ty jsou vpoho,zapnu sytič,nastartuju,krasne si bouchá,necjám chvilu běžet,vypnu sytič zakucká a chcípne,bohatost cca 2,25 otačky,znova start,už to koryguju plynem,má snahu chcípat po přidáni,rozjedu se začne protestovat ale jak přidám tak vystřelí a jede jak prdlá,uberu a zase začne kuckat nebo i chcapne to stejný při podřazování,zastavim 10 vteřin bouchá a pak zničeho nic chcapne :S :S na bahatost to nereaguje ,jehly mám na středu,do vejfuku to nekašle ale jak to vynecháva tak se uplně zaklepou karbece,
Můžou to dělat ventil-vůle??ktomu sem se ještě nedostal
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Karburátory 5 roků 10 měsíců zpět #26159

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
Pokud by byly ventily v háji, tak to ani nechytne. Vzduchový filtr máš jaký a v jakém stavu uvnitř? Pokud jezdíš mino asfalt je zabetonovanej papírák ihned, mám KN a peru ho 3x za sezonu...
Je potřeba jak jsem psal mít tam hadičky na zkoušku hladin, třeba na místě to tůrovat, až to začne kašlat, tak to chcípnout a hlavně rychle zavřít kohout a mrknout na hladiny. jeden z karbců může pomaleji dotékat a pokud to vysosá benál z jednoho karbce dřív, směs se razantně ochudí, pak to kašle jako tuberák... ;)

..ještě mrkni na těsnost příruby mezi airboxem a karbci, většinou to časem přisává v místě svorky na airboxu, který se deformuje dovnitř a je tam průduch, pak můžeš ladit bohatost jak chceš a nedohoníš to, hlavně tabulkovými počty závitů na šroubku bohatosti ;)
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Poslední úprava: 5 roků 10 měsíců zpět od Tombus.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Karburátory 5 roků 10 měsíců zpět #26160

  • Ruda
  • Avatar uživatele Ruda
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Jsem jak americké auto velký pohodlný a hodně žeru
  • Příspěvky: 705
  • Obdržená poděkování 59
  • Karma: 36
Mám průhledný průtokový benzínový filtr s papírovou vložkou, za 30,- z Mototechny ti. Když zastavím během jízdy je plný, když motorka stojí v garáži a pustím kohout je tam vždy půlka. Měl jsem podobné problémy, ale vyřešily se generálkou. Hlavně membránou v palivovém čerpadle. Nechcipe na volnoběh když mám málo benzínu a i na rezervu nastartují jak s plnou nádrží.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Karburátory 5 roků 10 měsíců zpět #26161

  • Bojler
  • Avatar uživatele Bojler
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 10
  • Karma: 0
Ve vysokých otáčkach to jede pěkně ale jak uberu nebo podřazuju, jedu jenom do třech tisíc tak to kucká nebo chcípa,na volnoběh to po par vteřinach chcípne bez náznaku sníženi otaček nebo zakuckaní...filtr papírak ale čistej(zevnitř samo)díra mezi airboxem a karbecema vyřešena,Zaráží mě to zachvěni karburátoru když to zakucká jakoby misto do motoru se to vracelo zpět do karbecu,.
Teď sem to projížděl s hadicí mimo pumpu,napřímo a beze změn.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Karburátory 5 roků 10 měsíců zpět #26162

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
hele, máš mrdku do terénu bez plastů, sundej nádrž a odmontuj okénka na ventilovém víku, ať máme nějaký opěrný bod, že vůle ventilů tam jsou... :cheer: mně to přestalo teď jet vlivem špatných gufer ventilů, nadměrná spotřeba oleje zapekla výfukový ventil, tak už to nenastartovalo, umřel před vraty, doma...
Přílohy:
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Karburátory 5 roků 10 měsíců zpět #26166

  • Bojler
  • Avatar uživatele Bojler
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 10
  • Karma: 0
:laugh: :laugh: :laugh: plasty jsou sundany abych je furt nemusel někde zbírat :laugh: ,,,jakmile to proměřim dám vědět,díkec
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Karburátory 5 roků 10 měsíců zpět #26167

  • Bojler
  • Avatar uživatele Bojler
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 10
  • Karma: 0
Tak ventil vule jsou v normně,ješte jsem si všimnul že když přidám a začne protestovat,tak střilí vzduch airboxem ven...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Karburátory 5 roků 10 měsíců zpět #26168

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
tak to je ochuzená směs, pokud jsi psal, že na štelování či polohy jehel nereaguje, buď to přisává falešný vzduch, nebo je v jednom karbci nízká hladina, nebo v obou...ještě jedna věc, pálí ti stopro obě svíce?
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Karburátory 5 roků 10 měsíců zpět #26169

  • Bojler
  • Avatar uživatele Bojler
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 10
  • Karma: 0
Někde to asik přisává ,protože sem levej spodem oddekloval abych profouknul trysku volnobehu a teď když zkoušim hladiny tak z levýho letí hadičkou mrtě bublin a neustava to,uz proteklo tak čtvrt litru a pořád bubliny,pravej vpoho bez bublin,uz to zachvilu asi zapálim :angry:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Karburátory 5 roků 10 měsíců zpět #26170

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
asi jeden z nás je méně chápavý, nevím, jak při zkoušce hladin ti může odtékat benzin :blink: , už jsem to tu psal, ty průhledné hadičky ohneš nahoru a koukáš, jak ti ukazujou hladinku, s tím takto můžeš i jezdit, a nic neodtéká :blink:
Přílohy:
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Poslední úprava: 5 roků 10 měsíců zpět od Tombus.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Karburátory 5 roků 10 měsíců zpět #26171

  • Bojler
  • Avatar uživatele Bojler
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 10
  • Karma: 0
Samozřejmě tohle chapu ale kdyz je ta hadička plna bublin tak toho moc nezměřim,tak ji pustim dolu stim že bubliny odtečou a ono prdlačku
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Karburátory 5 roků 10 měsíců zpět #26172

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
při zkoušce hladin nic neodtéká, pokud Ti jdou trvale z hadičky bubliny, když ji dáš dolu, tak karbec nedotéká, ventilek je zaseklý vlivem špatně naohybaného štelovacího plíšku, nebo se seká plovák v plastové kleci( ta stojí cca 1500Kč) nebo je zosratá dirka v kanálku nad ventilkem karbce, tak nestačí dotékat. Každopádně vytrhnou karbce ven a naštelovat hladiny dle návodu. Jinak se můžeš třeba pos...kálet a nepojede to nikdy... ;) suzuki-dr-big-750.wz.cz/mikuniBST33.php sice je to na 750ku, ale princip je stejný.
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Poslední úprava: 5 roků 10 měsíců zpět od Tombus.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Karburátory 5 roků 10 měsíců zpět #26173

  • Bojler
  • Avatar uživatele Bojler
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 10
  • Karma: 0
Tohle už dává smysl,takže znova a lépe,to zas bude krabka startek a kupa holek z E55 :laugh: :laugh: .Děkuji pánovi za radu,až na něco přijdu dám vědět,houk...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Karburátory 5 roků 10 měsíců zpět #26178

  • Majklsx
  • Avatar uživatele Majklsx
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 64
  • Karma: 0
kluci prosím vás, podařilo se mi utrhnout tu mosaznou trubičku, která jde venkem zespod navrch karburátoru, dá se to vyměnit, nebo musím sehnat jiný karburátor? Jestli mne z toho neodvezou, tak bude dobře. Díky případně pokud má někdo karbec.. pravej.. koupím
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Karburátory 5 roků 10 měsíců zpět #26179

  • velitel
  • Avatar uživatele velitel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Srdcem stále Bigař
  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 155
Pokud by to pasovalo že 750 mám doma jedny rozebraný pošli mi foto do SZ a kouknu se
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.195 sekund