Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: nejede viac ako 100

Odp.:Dobra akceleracia ale viac ako stovkou nejde??? 15 roků 3 měsíců zpět #2438

  • black333
  • Avatar uživatele black333
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 150
  • Karma: 4
vlasta-ano myslim a dovolim si povedať že je to original.Uvydim ked mi ten kamarat zoženie ten druhy karburator na zapožičanie a podla toho uvydim.Inač ALDY u teba by kolko stal druhy odškrteny karburator.Ak tak daj vedieť.No v podctate zatial ak to ide tych 120 zatial to stači ale určite to budem po sviatkoch robiť.No a ešte niečo,vlasta prečo nemam siahať na trisky?Mysliš že by sa to už nedalo do kopy alebo sa to nesmie?Dik;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Dobra akceleracia ale viac ako stovkou nejde??? 15 roků 3 měsíců zpět #2439

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Nevím jestli je nutné kupovat jiný karbec. Nevím jak je to uškrcené, ale asi to jde jen vyndat.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Dobra akceleracia ale viac ako stovkou nejde??? 15 roků 3 měsíců zpět #2448

  • black333
  • Avatar uživatele black333
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 150
  • Karma: 4
Samozrejme že najskôr ho skusime či je to v tom karbci.Ak nie tak ho nekupujem ale zasa na nahradne diely sa hodi.Inač pyta zan 2000sk to podla mna neni zla cena.No uvydime ked to zhodim.;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Dobra akceleracia ale viac ako stovkou nejde? 15 roků 3 měsíců zpět #2454

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
:angry: :angry: :angry: pokud to jen nejede jako maximalku atd..ale jinak motor slape pekne, tak je to karburace. pokud je to skrcena verze, tak ten karburator je stejnej jako u otevrene verze, jen má doraz na soupatku(u membrany), a nekdy ma zužený pruřez mezi karburatorem a valcem(jako plech, nebo tak neco, co se dat vytáhnout) a mensí hlavni trysky. ale to se staci podivat..prace tak na dopoledne na pohodku. na origo tryskach je to napsane. Jo a jeste zavrena verze ma jehly v soupatku, ktere nejdou stelovat.nenaji zarezy, jen pevní jeden doraz. tak to poznas taky.ale jehly mohl na pohodku nekdo vymenit, protoze to osazeni je nastavené tak, aby odpovidalo zakladnimu nastavení-tj. 3 zarez na normalni jehle;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Dobra akceleracia ale viac ako stovkou nejde??? 15 roků 3 měsíců zpět #2455

  • black333
  • Avatar uživatele black333
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 150
  • Karma: 4
pozrem sa na to a dam vedieť.Len teraz pred sviatkami som sa na to vykašlal.Dufam že sa to spravy a podla toho čo my pišete tak my davate najavo že ten druhy karbec asi nemam kupovať a je to zbytočne?Tak asi tak urobym.Dikas,caute;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Dobra akceleracia ale viac ako stovkou nejde??? 15 roků 1 měsíc zpět #3025

  • p.pera
  • Avatar uživatele p.pera
zkontroluj retezovou sadu delalo me to taky nekdo tam dal jinou rozetu mela o 3 zubi vyc
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:akceleracia dobra ale viac nejde??? 14 roků 10 měsíců zpět #5140

  • black333
  • Avatar uživatele black333
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 150
  • Karma: 4
Počkať,nechapem ťa:( .Pišem až teraz ale ešte som sa pravdu povediac nedostal k tomu odškrteniu a dôvod je že mam kopec podstatnejšich starosti:blush: .Mam na Biguškovi najazdene už niečo okolo 2000km:silly: .Takže ide to skutočne len do 120 aj pri rozťahovani:blink: .Ak mam inu rozetu:dry: ?Pisal som aj ALDYMU tak čakam na odpoved.Som už dohodnuty aj z tym kamaratom čo ma servis a na všetko sa pripravujem.Som zvedavy.Inač ako som pisal vtedy zo začiatku že mi to nevadi že mi stači ta rychlosť tak na tom aj trvam tych 120 stači,no podstata je ta,že ak potrebujem niečo surne obehnuť a idem aktualnou rychlosťou 110km tak už neni ta akceleracia skoro žiadna a par krat som na to doplatil:unsure: .Viezol sa mi aj druhy znami na tom,on sam ma Freevilda a bol sklamany.No trochu som ho uzemnil,že čo čakal ked je to zavrete:huh: .Takže našiel som si tu svoju temu a chcel som zareagovať.No ako som pisal čakam ked to dam do servisu a potom to skusim.čakam aj na ALDYHO reakciuB) .Zatial,čo sa tyka spolahlivosti je to perfektne,len škoda tej lenivosti od zhruba tej stovky:S .
Poslední úprava: 14 roků 10 měsíců zpět od Gek.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:nejede viac ako 100 14 roků 10 měsíců zpět #5158

  • Aldy
  • Avatar uživatele Aldy
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • (nerad píšu:-)
  • Příspěvky: 283
  • Obdržená poděkování 12
  • Karma: 62
Asi tak odškcení není tek jednoduché jak se zdá rozhodně ti to zde nejsem schopen popsat (krom toho že si můžeš vyndat dorazy nad membránama 1/3 odškrcení). Jehly jdou vyměnit nebo upravit (jak to ti tu nevysvětlím). Trysek je potřeba vyměnit víc, problém je u vzdušníkovejch (ty navíc většinou nejdou povolit). Bédoj nevěř ten tu píše polopravdy co zaslechl u mě...
Radím ti, sežen si tam u vás nějakýho odborníka tady to nevyřešíš. Nebo mě pošli karbec poštou.
ALDY z Turecka
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:nejede viac ako 100 14 roků 10 měsíců zpět #5161

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
ja ti dam polopravdy :side: to by mne zajimalo proc co bys tam jeste chtel menit za trysky...hlavní + jehly (ale ty jehly taky mozna nemusi, to se musi vyzkoušet, vzdyt jsme je prece měrili)by mely stacit. o vdusnikovych triskach nic nevim. jestli myslis trysku volnobehu ta by mela byt stejna (ale nevim to jiste) protoze je pouze na vonobeh a mirne ale opravdu mirne zvysene otacky. zbytek dela jehla s hlavni tryskou. tryska sitiče by mela byt stejna( tam jde o objem motoru a ne o vykon) ale berte to jako od čerpadláře a ne jako od motorkáře:side: :side: :side:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:nejede viac ako 100 14 roků 10 měsíců zpět #5162

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
sorry..uz vim jake trysky jsi myslel..na ty jsem uplne zapomel..pardon :S :S :S
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:nejede viac ako 100 14 roků 10 měsíců zpět #5170

  • black333
  • Avatar uživatele black333
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 150
  • Karma: 4
No aspon že vy dvaja ste sa dohodli;)
ALDY-no nebol by problem ti poslať ten karburator.Bude lepšie asi ked ti zavolam.Ten mechanik čo chodim k nemu ma servis a Biga mal niečo okolo 8 rokov,preto sa mi hodilo že ma servis tu pri mne.On mi mal zohnať karburator celi niekde z Madarska za 2000Sk teraz niečo okolo 67eur.No ja ti brnknem a dohodneme sa.To bude lepšie a myslim že tebe prešlo predsa viac tych bigov cez ruku.Zavolam;) :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:nejede viac ako 100 14 roků 10 měsíců zpět #5261

  • Důša
  • Avatar uživatele Důša
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 6
  • Karma: 0
Zdarec,
preposilam vyjadreni servisniho technika ohledne skrcene verze. Mam podobny problem, z meho bigouse dostanu max 130 km/h pri 6500 ot/min. Mam ho kratce a zacinam se s nim teprve seznamovat a informace, ze pro nej neni problem jet i 160km/h me trochu zarazila. Tak doufam, ze to budu mit tu skrcenou verzi a neni to nejaka vetsi zavada.:(

Takze: Dobry den,

u tohoto motocyklu se provadi snizeni vykonu vymenou vicek karburatoru. Po
jeho demontazi je u skrcene verze na spodni casti doraz soupatka o velikosti cca 2,5 cm.

S pozdravem

Petr Dudlicek
servisni technik

CHALUPA MOTORS s.r.o.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:nejede viac ako 100 14 roků 10 měsíců zpět #5267

  • LadaBolech
  • Avatar uživatele LadaBolech
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 114
  • Karma: 2
Důša..... Nemáš náhodou změněný převod? 130 Km/h při 6500 ot je teda vážně hodně málo. Mrkni na počet zubů na rozetách
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:nejede viac ako 100 14 roků 10 měsíců zpět #5280

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
14X47,15X50,15X48pak to jede jak píšeš.

Normální je 15X47 u 91 a výše.
Na cestování je lepší 15X45,16X47.
Na 15X42 sice nemá zrychlení,ale za to na dlouhých tratích málo žere pod 5,5l.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:nejede viac ako 100 14 roků 10 měsíců zpět #5286

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 512
  • Obdržená poděkování 16
  • Karma: 157
Vasek ma pravdu. Jezdil jsem jednu sezonu 16x42 a jezdil jsem za 5 litru. Ted tam mam zpet 15x47 a pod 6 se nedostanu.
DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.319 sekund