Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: nejede viac ako 100

nejede viac ako 100 15 roků 5 měsíců zpět #2385

  • black333
  • Avatar uživatele black333
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 150
  • Karma: 4
Zdravym chlapi.Dneska som sa išiel previesť na mojom bigikovi a chcel som obiehať auto.Nebol problem ale trošku pocukal ale to bolo všetko.No ked som sa približil na sto kilometrovu rychlosť a ako pridavam tak som zistil že už neni kde pridavať proste som išiel asi tak kuštek nad stovkou a viac nedala.Moto mam kupene od septembra tohoto roku,naj.mam na nom asi tak 400km.Pred tym sa mi zdalo že išla lepšie ale nemôžem to sto percentne povedať lebo som nemal žiadnu poriadnu prax a tak som sa z motom len zoznamoval.No dneska bolo aspon u nas pri Ziline pekne asi tak 12 stupnov.Podotykam ked sa moto kupila šla rovno na servi ku znamemu abolo vykonane:nast.ventilov,vymena oleja v motore aj v tlmičoch,sviečky.Vzd.filter budem meniť až teraz lebo vtedy ho ten dotyčny nemal.No nezda sa mi že by to mohlo byť v tom filtri lebo ako som pisal akceleruje vyborne.Ziadna jazda v terene len cesta.Skuste poradiť.Volal som aj tomu mechanikovi a vravel že mohol by to byť aj ten filter ale aj spojka.No uvitam každu radu.DikMam biga 800 r.v 94B)
Poslední úprava: 15 roků 3 týdnů zpět od Gek.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Dobra akceleracia ale viac ako stovkou nejde??? 15 roků 5 měsíců zpět #2386

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
S tim filtrem by možná něco mohlo být,neboť jestli je ucpanej,Big od středních otáček výrazně slábne.Taky by to ale mohlo dělat spousta jinejch věcí.Nepopsal jsi to dost podrobně a hlavně taky kolik otáček motoru ti to točí.Je-li u Biga vše OK,měl by jezdit v maximálu 160km/h.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Dobra akceleracia ale viac ako stovkou nejde??? 15 roků 5 měsíců zpět #2387

  • black333
  • Avatar uživatele black333
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 150
  • Karma: 4
Ahoj.No jadim pri vyššich otačkach medzi 3000-5000ot.Bol som na to dosť upozornovany že big je pri nižšich otačkach slaby až trhavy,to sa mi potvrdilo.Snažim sa ho držať proste vyššie.Ako som pisal akceleruje podla mna dobre.Akurat ked sa približi k tej stovke je kaput.Raz som objehal golfa išli sme asi tak 80-tkou a ked som bol na jeho urovni tak trošku snim potrhlo a potom išiel v pohode ale proste sa mi zdalo že je slaby.Zo začiatku som tomu nebral nejaky vyznam pre to že som sa bal isť rychlejšie ale dneska po tej dalšej skusenosti a rychlejšej jazde som pochopil že neni niečo dobre.Ozaj ešte mi ten mechanik hovoril že môžu byť aj podpalene ventili.No ked ich pred tym nastavoval tak nehovoril nič.Proste to vyzera ked sa rozbieham je to v poho ale ak pridem proste do tej stovky tak už je zdochnuty.Dneska mi trošku s nim kuckalo ale asi tak par sekund a dosť.Potom išiel normalne ale len do tej stovky.Neviem čo by som mal viac popisať.Som sice automechanik ale o moto viem prt.Viem kde su sviečky a samozrejme zakladne veci viem tiež.No zavady sa mi zdaju ine popisovať pri moto ako pri aute.Dakujem za každe info prip.rady.;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Dobra akceleracia ale viac ako stovkou nejde??? 15 roků 5 měsíců zpět #2388

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Pokud takhle jezdil vždy, mohlo by se jednat o zavřenou verzi na 25 kW. Filtr výkon sráží , ale ne tolik.
:blush: Pak mě ještě napadla taková blbost. Dořadíš až do pětky ??
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Dobra akceleracia ale viac ako stovkou nejde??? 15 roků 5 měsíců zpět #2389

  • black333
  • Avatar uživatele black333
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 150
  • Karma: 4
Ano zo začiatku ked som ju kupil tak som maximalne radil do štvorky a to bolo dosť ale teraz a včera tiež päťku davam stale vždy ked mi to dovoli motor a samozrejme kontrolujem aj otačky a aj podla toho radim.No zaujmalo by ma čo si tym myslel uzavreta verzia?To ako boli verzie čo išli do stovky a potom kaput?Ak ano ako sa to da odstraniť?B)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Dobra akceleracia ale viac ako stovkou nejde??? 15 roků 5 měsíců zpět #2390

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Zavřená verze motoru znamená technické ůpravy na motoru,které mají za cíl snížení výkonu motoru na 25kw.V techničáku by pak bylo označení např.SR42B,nebo SR43B.Tak na to mrkni a pak se uvidí.Byla by to ale asi rarita najít ještě uškrcený motor,ale kdo ví....
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Dobra akceleracia ale viac ako stovkou nejde??? 15 roků 5 měsíců zpět #2391

  • black333
  • Avatar uživatele black333
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 150
  • Karma: 4
Ty jooo ,ja tam mam označenie kategoria L3e,označenie vin SR43B:ohmy: .No a čo sa s tym da robiť?Ak nič dam to preč a kupim niečo ine.Ak to bude nakladne na nejaku zmenu tak s tym končim:angry:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Dobra akceleracia ale viac ako stovkou nejde??? 15 roků 5 měsíců zpět #2392

  • LadaBolech
  • Avatar uživatele LadaBolech
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 114
  • Karma: 2
Kyž jsem odškrcoval 4 válcou Sůzu, měla pomocí plechu před karburátorama zmenšený průměl přívodu vzduchu a v karbecích gumový doraz nad podtlakovou membrávou. Po vyndání se to okamžitě rozjelo. Cena 00 nic
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Dobra akceleracia ale viac ako stovkou nejde??? 15 roků 5 měsíců zpět #2393

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Tak nějak to bude i tady. Nákady nebudou velké. Napiš Aldymu. Ten ti poradí.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Dobra akceleracia ale viac ako stovkou nejde??? 15 roků 5 měsíců zpět #2395

  • black333
  • Avatar uživatele black333
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 150
  • Karma: 4
chlapi pozrem aj ten karbec ale je mi to trapne kto je Aldy.:blush:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Dobra akceleracia ale viac ako stovkou nejde? 15 roků 5 měsíců zpět #2396

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
vubec jsi nenapsal kolik tam mas otacek když jedes 100km/h...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Dobra akceleracia ale viac ako stovkou nejde? 15 roků 5 měsíců zpět #2397

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
a i zavrena verze jede cca 130 km/h.. na jine kvalty to tahne "pekne" bez problemu-treba az do 6500 ot/min?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Dobra akceleracia ale viac ako stovkou nejde??? 15 roků 5 měsíců zpět #2398

  • black333
  • Avatar uživatele black333
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 150
  • Karma: 4
No tak som ju neskušal ale myslim že ked idem tych sto tak je tam okolo 4000ot.Ked kvaltujem od jedničky tak ide pekne ale pride do stovky a konec.Skusim to ked bude krajšie ale myslim že pri tej stovke mam okolo 4000ot.No a ťah ma dobry.Kolko by teda mala isť do otačiek.No nechcem to prehanať a trapiť ju.;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Dobra akceleracia ale viac ako stovkou nejde??? 15 roků 5 měsíců zpět #2399

  • LadaBolech
  • Avatar uživatele LadaBolech
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 114
  • Karma: 2
Aldy je náš GURU, který ví o Bigu víc než se kdekoliv dočteš. Má i spousty dílů atd..... tel. 732189474 Najdeš ho v registrovaných
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Dobra akceleracia ale viac ako stovkou nejde??? 15 roků 5 měsíců zpět #2400

  • black333
  • Avatar uživatele black333
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 150
  • Karma: 4
Ano skusil som ho vyhladať prave v registracii a napisal som mu.Tak čakam či mi da vedieť.Dik;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.286 sekund