Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Z jedničky na dvojku občas řadi špatně

Z jedničky na dvojku občas řadi špatně 7 roků 8 měsíců zpět #24646

  • marcel
  • Avatar uživatele marcel
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 63
  • Obdržená poděkování 5
  • Karma: 2
Zdar pánové ...motor šlape paradně až na to že občas mi jde špatně zařadit z jedničky na dvojku ....ostatní gvalty v pohodě ...po ujetí pár kilometrů je to zase fajn ...olej 10w40..nová spojka vlastně nové všechno ...žádný rachot s převodovky žádné pazvuky ...nemáte tušení co by to mohlo být ??? Nebo nesetkal se někdo s tím ?? Dík moc
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Z jedničky na dvojku občas řadi špatně 7 roků 8 měsíců zpět #24647

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
asi jsi to mohl připsat k tomuto tématu www.dr-big.cz/index.php?option=com_kunen...&id=17378&Itemid=394
nechci být hnidopich, ale na každý kvalt je zbytečné zakládat nové téma ;)
Vždyť jsi to měl rozhozené, tak musíš vědět sám, jak to tam vypadá... ometený kolo asi né, ohnutá vidlička né,kulisa řazení, možná, že postačí lépe seřídit spojku a i být trpělivý, aby si to po GO všechno sedlo, včetně spojky...
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Z jedničky na dvojku občas řadi špatně 7 roků 8 měsíců zpět #24648

  • marcel
  • Avatar uživatele marcel
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 63
  • Obdržená poděkování 5
  • Karma: 2
No právě že jsem všechno 1000x kontroloval...vyzkouším si pohrat ještě s tou spojkou ..nic jiného to být nemůže....dik moc ;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Z jedničky na dvojku občas řadi špatně 7 roků 8 měsíců zpět #24652

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Když se složí převodovka,tak je dobré před spojením,ale i po spojení obou půlek motoru protočit převodovku na všechny kvalty a zkoušet lehkost řazení,někdy ohlá vodící tyčka vidliček taky nadělá pěknou neplechu. :) :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Z jedničky na dvojku občas řadi špatně 7 roků 8 měsíců zpět #24654

  • marcel
  • Avatar uživatele marcel
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 63
  • Obdržená poděkování 5
  • Karma: 2
Dík Vašku ...to co jsi popsal jsem provedl ...vše bylo fajn ...ono totiž nejde stuha řadit jde lehoučce akorát jsem tu dvojku nezařadil a nebo jsem ji zařadil a následně vyskočila ...dneska jsem zhodil spojkový dekel a vytáhl všechny lamely koš ...a vše bylo ok...nahodil jsem všechno nazpět ...a už to jde jak po másle ...tak nevím jestli ten koš potřeboval více dotáhnout nebo si ty lamely sedly ...čert ví ...důležité je že to frčí jak má teď ...děkuji všem za rady ...teď už jen pomaličku zajíždět a koncem měsíce vyrazit na zkušenou do ČR ... ;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.169 sekund