Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Karburátor

Karburátor 10 roků 1 měsíc zpět #18864

  • Sonny
  • Avatar uživatele Sonny
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Moje specialita - noční směny v garáži :-)
  • Příspěvky: 164
  • Obdržená poděkování 11
  • Karma: 13
No ona ta bohatost je s výškou hladin dost spojitá nádoba.

Bez rozebírání karbeců je vhodná "hadičková kontrola", tu najdeš na již zmíněné "howto" stránce...

Jak píše velitel, ventilky můžou propouštět, pak se hladina neúměrně zvedá a pak šroubkem bohatosti můžeš ladit jak chceš a nenaladíš...

Ale ať tu neopakuju co již bylo napsáno... projdi si fórum, všechno tam je...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Karburátor 10 roků 1 měsíc zpět #18865

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
machi napsal:
to netusim.dotech hladin se moc nehrnu.nejak nevim jak nato a nerad bych to rozjebal vic nez to je


no myslím, že rozjebat víc, to už by bylo těžké... Podle všeho si je vyndal, rozebral, vyčistil, nevěděl jak je složit, rozšteloval co se dalo, nevíš jak seřídit bohatost.Než se do něčeho pustím a nic o tom nevím, tak se nejdřív zeptám nebo si tady přečtu témata, kde je skoro vše. nepíšeš, zda si v něm třeba měnil o-kroužky,může být i nedovřený sytič, pak můžeš seřizovat co chceš... odkud jseš?
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Poslední úprava: 10 roků 1 měsíc zpět od Tombus.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Karburátor 10 roků 1 měsíc zpět #18866

  • velitel
  • Avatar uživatele velitel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Srdcem stále Bigař
  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 155
:) :) je to pjažák aspon to psal :P :P :P
Poslední úprava: 10 roků 1 měsíc zpět od velitel.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Karburátor 10 roků 1 měsíc zpět #18867

  • machi
  • Avatar uživatele machi
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 29
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 0
Tombus napsal:
machi napsal:
to netusim.dotech hladin se moc nehrnu.nejak nevim jak nato a nerad bych to rozjebal vic nez to je


no myslím, že rozjebat víc, to už by bylo těžké... Podle všeho si je vyndal, rozebral, vyčistil, nevěděl jak je složit, rozšteloval co se dalo, nevíš jak seřídit bohatost.Než se do něčeho pustím a nic o tom nevím, tak se nejdřív zeptám nebo si tady přečtu témata, kde je skoro vše. nepíšeš, zda si v něm třeba měnil o-kroužky,může být i nedovřený sytič, pak můžeš seřizovat co chceš... odkud jseš?

Jj momentalne sem z prahy.forum sem si procet.na zaklade toho sem se do karbecu vrtal.o-krouzky sem menil jen v plovakovce.sitic sem vyndal vycistil promazl a dal ho naspet.bohatost sem hodil na 2,5otacky jak sem tady nasel.tak holt kouknu este naty hladiny.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Karburátor 10 roků 1 měsíc zpět #18869

  • Ruda
  • Avatar uživatele Ruda
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Jsem jak americké auto velký pohodlný a hodně žeru
  • Příspěvky: 705
  • Obdržená poděkování 59
  • Karma: 36
Já mám BIGa od listopadu a byl jsem na tom stejně. Ze začátku jsem se bál to rozebírat protože motorka jezdila supr, jen střílela do výfuku, nejdřív jsem vše nastudoval tady na fóru, pak si vzal počítač do garáže a podle fotek krok za krokem vše rozebral vyčistil a zase složil, nenašel žádnou závadu ani nečistoty, jen hladiny byly vysoké, tak jsem je seřídil, zase podle návodu tady na fóru šuplerou a už nekontroloval hadičkama. Ventilky zavírali, benzín neteče. Bohatost na 2,5 otáčky. Chytla na ťuknutí ale jízda nic moc, po kontrole jsem zjisil že jem u pravého karbce nevyšrouboval bohatost a šroub zůstal utažený, prostě chyba. Teď už maká jak švýcary, jen jsem asi dvakrát doladil volnoběh. Tím chci říct že tady na tomhle SUPR FÓRU najdeš vše co o BIGovi potřebuješ vědět a zbytek ti poradí ochotně ostatní. Neboj BIG je jednoduchý a super a až budeš někde řešit nějaký problém, nemusíš volat servis a poradíš si sám.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Karburátor 10 roků 1 měsíc zpět #18870

  • machi
  • Avatar uživatele machi
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 29
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 0
Ja prave nemam moc casu se vtom stourat a chtel sem si snim trochu pojezdit kdyz sem ho min vejkend dovezl.vcera sem jen tak zbezne koukal naty hladiny a asi sou hodne vysoky.kdyz hodim karbec vzhuru plovakama tak mam horni hranu plovaku od hrany karbcu 9mm.uz se vtom nekdo stoural jelikoz ty plisky na plovakach sou dokrouceny jako prase.no co uz dal sem se do biga tak musim bojovat.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Karburátor 10 roků 1 měsíc zpět #18871

  • pohlava
  • Avatar uživatele pohlava
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Sapere aude
  • Příspěvky: 447
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 58
vejška plováků od hrany ti nic moc neřekne, toho se nedrž. Pokud máš ty karbanátky trochu vyšlehaný, tak to ne vždy platí.....
Hladiny šteluj na hadičky, to je stoprocentní - v takovém případě pak můžeš mít každý plovák jinak a ještě mimo předepsané míry a přitom jsou hladiny stejné a správné.....

jo a jestli se na to necejtíš, tak se do toho nenech navrtat, protože pak budeš akorát nasranej. Ne že by to bylo něco složitýho, zvládne to i lempl jako já, ale klidně bych se nestyděl to dát napoprvé do servisu, případně někomu koukat pod ruce ;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Karburátor 10 roků 1 měsíc zpět #18936

  • machi
  • Avatar uživatele machi
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 29
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 0
tak bigous uz slape jak ma.hladiny sem zmakl taky secko pregumickoval nandal sem nove svicky a motor beha jak vinko.konecne.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.399 sekund