Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Kouř z výfuku

Kouř z výfuku 10 roků 6 měsíců zpět #17740

  • radeki
  • Avatar uživatele radeki
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • bývalý bigař
  • Příspěvky: 341
  • Obdržená poděkování 9
  • Karma: 45
Když nastartujete studenej motor, jde z něj chvíli kouř nebo máte zcela bez kouře ? Já jen že začínám být tak trochu moto hypochondr. Po složení motoru po výměně napínáku poprvé kouřil ale to sem přičítal oleji v motoru po montáži a mastnejm skvrnám na výfuku. Při dalším startu už nekouřil. Ale teď jsem ho sledoval a chvíli zase kouřil. Tak nevím jestli mám bobky a hledám problémy kde nejsou nebo to budou dosluhující kroužky. Když jsem měl píst venku při půlení motoru tak byly kroužky v normě.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Kouř z výfuku 10 roků 6 měsíců zpět #17741

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
Ten kouř musíš rozlišit, zda je to olej, vliv sytiče či jen vodní pára z výfuku. Spíš podléháš fobii, že už je zase něco špatně. Už jsi si užil dost ;) . Nech to až najedeš pár set km,aby si motor po opravě sednul, pak kontroluj hladinu oleje, barvu svící. Mně teda nekouří, ale to nic neznamená :) .
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Kouř z výfuku 10 roků 6 měsíců zpět #17743

  • ales
  • Avatar uživatele ales
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 23
  • Karma: 0
cau mam stejnej problém s kouřenim za studena měnil sem lanko sytiče tak myslite že nedovírá. Když se motor vohřeje už nehulí.na pístnich kroužkach mam 20tis. dik.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Kouř z výfuku 10 roků 6 měsíců zpět #17745

  • Mára
  • Avatar uživatele Mára
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 90
  • Karma: 15
Mě kouří, ale taky mi žere olej... Ten kouř je venku vidět jen když je to studený a jen někdy. Ale když ho nastartuju v garáži, tak po minutě mě už štípou oči a je vidět, že je zadýmíno.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Kouř z výfuku 10 roků 6 měsíců zpět #17746

  • Ufon
  • Avatar uživatele Ufon
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 98
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 0
Zdar, mně kdysi kouřil stroj / ne Big/ i za tepla - byl jsem z toho tehdá vyjukanej , ale dneska vím že černý kouř je bohatá směs a modrý je olej spálenej ve válci.
Po nastartování bych to asi neřešil.
Jedna stopa stačí :-)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 1.047 sekund