Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: big 800 42b

big 800 42b 12 roků 1 týden zpět #14579

  • matel
  • Avatar uživatele matel
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 1
  • Karma: 0
Ahoj všichni,prosba dotaz,dovezl jsem biga,omezen 25kw dle dojčland techničáku a i dle toho že 4ku a 5ku nevytočí přes 4400otáček,málem ani z kopce ;) ppřitom vše vyměněno,seřízeno a ne a ne a nejede,nejdřív jsem se chlacholil že to je tím že mám přes 2metry atd.:cheer: ale pak jsem hledal všude na netu a občas píšou něco o gum přírubach,jehla atd,ale mě přijde že je vše ok,jen prostě ani na dlouhě rovině,po tom co i trojku roztoči do 7t.ot,pak 4ka a ani nahodou........nevíte někdo učinou radu jak zjistit co a jak,popř,jestli 800kilo z 1990,prostě má točit i na 4ku.5ku 6000ot???? diky moc
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:big 800 42b 12 roků 1 týden zpět #14580

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Koukni sem. Snad ti to pomůže.

Debata o odškrcení
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:big 800 42b 11 roků 10 měsíců zpět #14905

  • black333
  • Avatar uživatele black333
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 150
  • Karma: 4
No ta moja diskusia nebola dokončena tak to tu pisnem.
Doviezol som to vtedy Aldymu.Hned si všimol,že motorku som mal sice ročnik 94 ale motor bol r.v 90,čiže meneny.Tak sme dumali a niečo ho napadlo.Motorku som mu tam nehal a po myslim dvoch alebo troch dnoch:) mi pisal,že to vyriešil :) :) :) a bolo to magneto.Potom,ked som to od neho doviezol,ta motorka bola uuuplne ina.Ta mala neskutočne prdy!!!!
Ako vidno na fotke,mal som aj Hondu Afriku Twin 750.Krasna,zachovala ale Bigovi,Bigovi to nesiaha ani po stupačky.Na bigovi som nebol unaveny,na Afrike som sa necitil proste dobre.
A daj vedieť,ako si dopadol.;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.183 sekund