Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Co je nového na stránkách

Odp.:Co je nového na stránkách 13 roků 5 měsíců zpět #9757

  • radeki
  • Avatar uživatele radeki
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • bývalý bigař
  • Příspěvky: 341
  • Obdržená poděkování 9
  • Karma: 45
jo s tou cenou je to fakt, měl jsem akci 500 Kč měsíčně na rok. Když to skončilo chtěli 750 za samotnej internet nebo internet plus paušál na pevnou. Sem jim řek že jim na to kašlu a že jestli o mně nestojí přejdu na wifi k nejmenovanýmu poskytovateli za necelý 400 měsíčně. Už sem i požádal o zrušení linky a ejhle, počkali den dva a pak volal borec jestli si to prý nechci rozmyslet, ale já trval na tom že 750 je moc, tak mám Internet 8Mb + volám 300 (tj. 300 minut volání na pevnou v ceně) za 610Kč na měsíc. ne že by to bylo extra levný, ale pořád lepší než 750 a drát je drát.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Co je nového na stránkách 13 roků 3 měsíců zpět #10430

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
hymlhergotkrucajšelement....sem si musel zaklejt:side:
je hrozné vstoupit na stranky jiných značek motocyklů po těch "našich". Važme si přátelé techto stranek. Tímto chvalím již tak přechváleného admina a Páju za tyto skvelé stránky.
Jelikož jsem "zbaběle" zdrhnul k Yamaze tak jsem hledal jejich stranky. našel jsem. Bordel,chaos, anarchie a snad i ty filcky:side:
schválně www.xt660.cz
tam neco najít, něčeho se dopátrat to děs. vpulce tématu o třeba řetezu se probírá kam se pojede o víkendu, kdo ma jakou helmu atd...
podobně jsou na tom i stranky bmw GS..
takže eště jednou díky kluci a jen tak dál, sem budu chodit vzdy rád
Váš srdcem Bigař co už není Bigař, ale pořád se cítí Bigař i když nejedí Biga
:side: :side: :side:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Co je nového na stránkách 13 roků 3 měsíců zpět #10437

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Dík za pochvalu. :blush: . Snaha je aby stránky byly přehledné a vše dohledatelné.
Pravdou je, že když jsem hledal info na stránkách Varadera ( Přema a Honza prominou ), nenašel jsem tam nic. :P
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Co je nového na stránkách 13 roků 2 měsíců zpět #10462

  • honza sadilek
  • Avatar uživatele honza sadilek
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 263
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 154
Geku, musim priznat ze mas pravdu. A co bych ti mel jako prominout???:S :S :blush: :blush: :side: :side:
Ja nic, ja muzikant....:blush: :blush: :unsure: :unsure:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Co je nového na stránkách 13 roků 2 měsíců zpět #10464

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Nezbývá, než s Gekem souhlasit. Už jsem to chtěl potvrdit po Béďově příspěvku.

Kdysi jsem tam poptával jistou informaci. Spousta zobrazení, bez reakce. Asi po týdnu se mě někomu zželelo a odpověděl. Další člen fóra se vzápětí přidal, ale nepochopil jsem co svou "vtipnou" reakcí sledoval :laugh: Naštěstí s odpověďmi na takový druh konverzace nemám problém :P , takže už se neozval. No a já už pak vlastně taky ne. Obrázek jsem si dotvořil při návštěvě jedné XLV akce.

Takže tímto bych rád doplnil Béďovu pochvalu webu o "važme si lidí kolem BIGů a těchto stránek", ať je dnes mají či nemají, protože ne všude vládne taková atmosféra, jako právě tady.
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Co je nového na stránkách 13 roků 2 měsíců zpět #10707

  • Miri
  • Avatar uživatele Miri
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 34
  • Karma: 46
Taky bych chtěl vyjádřit pochvalu těmto stránkám.Ovšem přátelé,nesvalujme tento úspěch pouze na Geka.Přecejenom tolik pozitiv by mohlo ve finále negativně ovlivnit jeho další vývoj. Proto vyjádřeme pochvalu především sami sobě, jelikož jsme disciplinovaní členové těchto stránek :side: :side: :side: Děkuji!!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Co je nového na stránkách 13 roků 1 měsíc zpět #11172

  • flegmatik
  • Avatar uživatele flegmatik
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 381
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 166
Mirinku, nikdo Ti sem nic nenapíše,že???

Tak já Tě teda taky pochválím!!!!!

A je dobře, že se všichni chválíme navzájem, ale kurva ty sem nechodíš dost často, ale nenapíšeš !!!! Tak nevím co stebou?????
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Co je nového na stránkách 13 roků 1 měsíc zpět #11187

  • Miri
  • Avatar uživatele Miri
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 34
  • Karma: 46
Já sem fakt moc nepíšu, jelikož mám pocit, že po mém příspěvku diskuse k jakémukoli tématu končí. V lepším případě na dlouhou dobu usne :( Tato skutečnost se mně dotýká natolik,že zanechává negativní stopy na mé křehké osobnosti. Cítím se pak odstrkovaný a nežádoucí, což má za následek záchvaty samovolného, nekorigovatelného,vytrvalého a usedavého pláče :ohmy: , leckdy vrchlícího těžkou depresí :side: :side: :side:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Co je nového na stránkách 13 roků 1 měsíc zpět #11190

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Chtěl jsem ještě něco přispět do diskuze, ale když už sem psal Miri tak nic no, asi to uzavřem.
:laugh: :laugh: :laugh:

Nebo založíme nové téma. Mohlo by se jmenovat Miriho pokec a pozná se podle toho, že bude úplně prázdné.
:side: :side: :side:

;) co PM proti depréééézi :laugh:
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Poslední úprava: 13 roků 1 měsíc zpět od Prema.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Co je nového na stránkách 13 roků 1 měsíc zpět #11193

  • flegmatik
  • Avatar uživatele flegmatik
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 381
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 166
Ty vole já se poseru!!!!!!
Ty a odstrkovaný???????:side: :side:
Ještě napiš, že tě každej přehlíží a pustím to do kalhot!!!!!!!!:side: :side:

Mirinku ty nejdeš odstrčit a nejde Tě přehlédnout!!!!!B) B) B)


Jenom piš Mirinku piš!!!!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Co je nového na stránkách 13 roků 3 týdnů zpět #11326

  • flegmatik
  • Avatar uživatele flegmatik
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 381
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 166
Taky jsem nechtěl reagovat, je mi to úplně JEDNO kdo proti komu, kdo komu a kdo s kým!!!!!

Ale dovededu si představit co si asi myslí ti chudáci co vlezou na tyto stránky a přečtou si tyto PÍČOVINY!!!!!!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Co je nového na stránkách 13 roků 3 týdnů zpět #11328

  • Vorel
  • Avatar uživatele Vorel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Život se dá promarnit, prožít a nebo ENDURO!
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 10
  • Karma: 5
Zdar
Tak jsem si tu po delší době trochu početl a něco přispěju. S tím hodnocením Big stránek - rozdělil bych to na dva pohledy. Co se týká vzhledu, přehlednosti, úpravy a vůbec takového toho technického vedení a tvorby stránek, to je naprosto perfektní a Gek má za to jedničku z hvězdičkou:). Druhý pohled na věc se týká takové té zábavnosti, chtění přijít domů a pustit si je. Nevím, jak to přesně popsat. Tak jako se těšíte na páteční šipky v hospodě, středy z milenkou, nebo tak něco. Dřív to bylo automatický - PC se zaplo a prvně na DR-big. Ačkoli mluvím výhradně za sebe, mám dojem, že to takto přestává fungovat, až na pár vyjímek, u více lidí. Vdyť se známe od začátku, to je lidí co sem pravidelně psalo! Teď se dají pisálci spočítat na prstech jedné ruky.(obrazně) Vrcholem ledovce je pan Všudebyl Všechnoznal. Pak je asi tak pět lidí, co sem občas přispějí a zbytek jsou dotazy od novějších Bigařů, hledající informace týkající se motorky. A těm zase odpovídají jedni a ti samí. Protože pouze opravdu renomovaná odpověď je akceptovatelná. Je to trochu nuda:dry: . Automaticky jsem vždy nakoukl do fotogalerie, co je nového. To je pro mě taky většinou zklamání, protože ty věčný rybníčky, kostelíčky a pohledy do dálky mě spíše naserou, než potěší. Jsme stránky o motorkách!
A co se týká Vlasty a karmy celkově? Karma, tak jak je nastavená, mi připadá jako něco špatného, co podvědomě člověka obírá o svobodné vyjadřování. Bral bych, kdyby se plusy a mínusy přidělovaly pouze k jednotlivým odpovědím - souhlas/nesouhlas.
A Vlastík? I když vím, že nestojí o to, aby se ho někdo zastával, tak mě rozhodně baví! To ale neznamená, že tu míním podporovat nějaký hulvátství nebo anarchii. Myslím, že nelže, že ví očem mluví a to, že se nevyjadřuje tak květnatě mě nesere. Pardón:blush:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Co je nového na stránkách 13 roků 3 týdnů zpět #11329

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Děkuji za pochvalu.
Uvažoval jsem před časem o změně stránek na nový kabátek. Ale teď čím dál víc uvažuji o svém nástupci. Pokud byste o někom věděli, doporučte ho. Stanu se řadovým uživatelem stránek.
Nějak se to všechno mění. Možná je to tím, že stárneme, možná něčím jiným. Nevím. Přesto stále jako první stránky mi na webu nabíhají tyto stránky. Vcelku je hezké, když se to tu popichuje, horší je ale, když se už sahá k vzájemným urážkám. To mě opravdu velice mrzí.
Co se týká fotogalerie. Jsem rád za rybníčky, kostelíčky a pohledy do dálky. Jen mě mrzí, že tak málo lidí je tam dává, nebo napíše, že to a to poznali. Podle mě to dává inspiraci na výlety a rozšiřuje poznání. Ale jsou to Vaše stránky. Vy rozhodnete. Stáhnu tedy anketu o znalosti řečí a dám anketu o rybníčkách, kostelíčkách a pohledech do dálky. Rozhodněte si. Jen si myslím, že pak tam už nebude vůbec nic nového.
Další věc je karma. Karma je odrazem oblíbenosti a neoblíbenosti. Zase ji udělujete Vy, tedy registrovaní členové. Karma není k jednotlivému příspěvku, ale k celkovému působení každého jednoho.
Myslím si, že naše stránky mají stále dobrou úroveň a že se zde dá vcelku přehledně najít to, co by člověk hledal.
Zbytek bych asi nechal na Dvorce. Tam se můžeme dohodnout jak dál.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Co je nového na stránkách 13 roků 3 týdnů zpět #11330

  • flegmatik
  • Avatar uživatele flegmatik
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 381
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 166
Na dohadování ve Dvorcích nejedu!!!!!!!! Jeduse podívat na ty vaše ksichty a pokecst si s nima!!!!! Na posledních Dvorcích jsem při dohadování přišel o hlas a to letos nedovolím!!!!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Co je nového na stránkách 13 roků 3 týdnů zpět #11331

  • VlaHa
  • Avatar uživatele VlaHa
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 10
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: -42
Flegma má pravdu,nějaký dohadování a kor ve dvorcích nemá význam,já už v tom mám jasno a nic múj názor nezmnění a,i vím kdo je ten všechnoznal(je tu hodně málo témat která s ním nejsou napadená:side: ve dvorcích a ani jinde se o tomhle už nehodlám bavit,myslím že by vám spadly všem brady kdyby jste četly to co já:S a hlavně už to je úplně někde jinde než tam kde tohle začlo a proč to začlo.Já se prostě jen ozval jako by to udělal každej když se z něj někdo pokouší dělat vola,prostě cokoliv jsem napsal tak ten zpátečník napsal přesnej opak,polovin jeho zkušeností je pro mně žumpaA ještě k těm příprckám,tak nenazývám svoje kamarády ale ty sračky co se schovávaj za anonymitu stránek,a karma tam mě netrápí,jak někdo napsal,múžu tu bejt klidně jako Vlaha 2 a pod s jiným mailem,ale kašlu na to už delší dobu mám pocit že tu nemám co dělat a hlavně radši dám přednost osobním setkáním,jako jsou naše srazy a td:woohoo:tolik k vysvětlení,čus
Poslední úprava: 13 roků 3 týdnů zpět od VlaHa.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.282 sekund