Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: BIG Sraz na Horalce

BIG Sraz na Horalce 15 roků 10 měsíců zpět #981

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 512
  • Obdržená poděkování 16
  • Karma: 157
Mluvil jsem o tom s Vorlem v sobotu vecer a dohodli jsme se, ze to napisu do fora, ze by to mohlo k necemu byt. Tak tedy co se mi nelibilo a kazilo mi to sraz:

:( pristup personalu Horalky k tomu, ze si clovek da treba dvojitou porci jidla. Dostane jednoduchou a jeste s kyselym xichtem.
:( v 9 vecer v sobotu nebylo v typi nic jinyho, nez ozralej grilovac, kterej mel problem s artikulaci, natoz s nejakou obsluhou.
:( ceny na absolutne vsechno (snad krome ceny za chatu), co se dalo na Horalce koupit. Pocinaje blbou klobasou, pres 3 michana vejce za 50 a konce mikroporci masa za 60 Kc. Bohuzel si po jednom pivu nemuzeme nikam dojet, tak jsme na Horalku odkazani.

Podle nekterych naznaku ze srazu nejsem sam, kdo si mysli to samy (nebo podobny), bohuzel budu asi jedinej, kdo to napise verejne.:unsure:
K Vorlove organizaci nemam namitek, pripraveno to bylo bezchybne.:)
Tak se do me muzete pustit. :woohoo:
DR-BIG 750S, 1989
Poslední úprava: 15 roků 10 měsíců zpět od Wyky.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:BIG Sraz na Horalce 15 roků 10 měsíců zpět #983

  • chose
  • Avatar uživatele chose
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 8
  • Karma: 156
Já bych měl připomínku k pivu nebo sem nevěděl jestli piju gambáč nebo to druhé a to už nevím jak se jmenuje.Bez pěny a za půl minuty to vypadalo jako by to na stole stálo od minulého dne.Tož tak.:laugh:
Tel.:605 509 549
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:BIG Sraz na Horalce 15 roků 10 měsíců zpět #984

  • Vorel
  • Avatar uživatele Vorel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Život se dá promarnit, prožít a nebo ENDURO!
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 10
  • Karma: 5
Jo jo, bohužel, je to přesně tak, jak Wyky píše.:angry: Mluvili jsme o tom spolu i mezi námi pořadateli. Je to nádherný areál, o něčem podobným nevím, ale bohužel jsme se dohodli, že už zde s největší pravděpodobností další sraz nebude.
Všechno je zde problém! O tom jídle víme, porcičky jak pro mimina a ty snídaně za pade:angry: , ty mě nasraly. Louka neposekaná, dostat klíče od bazénu - problém, házet peníze do kulečníku ano, ale dát tam koule, to ne. TýPí je kapitola sama pro sebe, tak též stavění trati na louce. Ještě teď mám spálenou držku od hrabání trávy:laugh: . Nemá cenu tady psát, co jsme si všechno vyslechli za ty čtyři dny. Něco jsme dokonce nahráli na mobil v hroším výběhu, protože by nám to normální člověk stěží uvěřil. Snažili jsme se vás co nejvíce uchránit před dopady těchto stupidit, ale všechno vyřešit prostě nedokážu. Jedinej Láďa - údržbář je supr a chválím ho. Horalky je fakt škoda!:(
Svoje připomínky a negativní zážitky sem klidně napište. Dám je přečíst panu majiteli. Já bejt provozní na Horalce :evil:!!

Jestli budu si budu muset vyžrat ta kola na hřišti, nebo je nedej bůch jet drbat nějakým kartáčem, udělám je Aldymu před garáží - přísahám!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:BIG Sraz na Horalce 15 roků 10 měsíců zpět #985

  • Vlasta
  • Avatar uživatele Vlasta
Tak to se ti vorle povedlo to s tím ochráněním těch stupidit jak píšeš,protože já si toho, ani tak nevšim,nějaký jídlo máme vždy sebou a na oběd si zajedem do toho pěknýho motorestu,Jinak ten přivožralej ochotnej xicht v tom týpí to mi neuteklo,tak jsem po jednom pivu zase přeběhl,tyto všechny neduhy vyváží to že se dobře pobavím třeba s wykym a ostaními,a na tohle se vždy hlavně těším k Chosému,tam se všichni známe je nás pár a je to taky super,hlavně se nenech otrávit a držím palce ať se ti další setkání bigú podaří přinejmenším jako tohle
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:BIG Sraz na Horalce 15 roků 10 měsíců zpět #986

  • Yankee BiG
  • Avatar uživatele Yankee BiG
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • hyperaktivni veverka ujeta na semtexu a cokolade
  • Příspěvky: 112
  • Karma: 15
To jídlo se fakt nepovedlo ale s tím člověk nenadělá nic - je to obří chyba vedoucího. Na Horalce bigaři několikrát byli takže věděl o jakou akci půjde, věděl kolik lidí přijede a na jak dlouho - včechno dostatečně dlouho dopředu a stejně ve finále problém - porce jako pro vrabce, jídla celkově málo, cenovky jako za hranicema :angry: . Bohužel jsme v tržním prostředí kapitalismu takže počítám že výtky směrem k vedoucímu budou opětovány stylem - když se ti to zdá drahý tak to nekupuj :huh: Osobně si myslím že třeba v tom týpí mohl slušně trhnout - stačily by třebajen grilovaný kuřata nebo maso na rožni a slušná obsluha.
Program dobrej ale v rámci praktické konstruktivní kritiky pár připomínek -
- jak je hodně lidí a hodně motorek tak se jakákoliv informace dost blbě sděluje - příště rád dovezu a zapůjčím megafon pro vyhlašování důležitejch informací :cheer:
- jak je větší akce tak se hodí mít na místě počítač pro stažení fotek a videí od jednotlivejch pacientů (stačí obyč počál se čtečkou karet nebo starší laptop) Moderní digitální přístroje bouchají tolika megapixelovejch dat že dát to následně dokupy přez posílání cd,dvd nebo nějak přez internet je docela problém.
- v případě dlouhé vyjížďky se hodí nechat na základně mapu (stačí zvětšenina z kopírky) kde je trasa s vyznačenými zastávkami a přibližnou časovkou (po odjezdu se tam motalo docela dost lidí na motorkách ale nikdo jim nedokázal říct kudykam se jelo nebo kde by se mohli napojit)
- striptýz byl určitě zajímavej ale vzhledem k místu kde se soudružka předváděla si přišli na svoje akorát první řady :blink:

PS: jestli budou chtít odstranit stopy po zlobení na hřišti tak doporučuju A-Clean Warlock a silnou wapku - kartáčem to fakt nejde
Ride to Live & Live to Ride
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:BIG Sraz na Horalce 15 roků 10 měsíců zpět #990

  • Hiff
  • Avatar uživatele Hiff
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 78
  • Karma: 4
Jojo to jídlo bylo naprd, ale protože to bylo lepší jak nic tak jsem radši nedutal. Taky mě to zmohlo v neděli jsem už mlel z posledního.:S Pivo bylo dobrý, G jsem měl omylem jeden a poznal jsem to ryhle!!! :angry:
S unikátností Horalky si tak jistej nejsem, ale kapacita byla velice slušná a nenaplněná. Obsluha jak v base u nepřekvapila. Pro příště se ale přimlouvám za nějakou tabuli s jasně napsanými časovými úseky aby všichni věděli co kde kdy bude a nemuseli nahánět Vorla. :laugh:
Jo a kde byl VašekDR??
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:BIG Sraz na Horalce 15 roků 10 měsíců zpět #991

  • chose
  • Avatar uživatele chose
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 8
  • Karma: 156
Zapoměl sem na kapelu Hydra ta byla super.
Tel.:605 509 549
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:BIG Sraz na Horalce 15 roků 10 měsíců zpět #998

  • Aldy
  • Avatar uživatele Aldy
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • (nerad píšu:-)
  • Příspěvky: 283
  • Obdržená poděkování 12
  • Karma: 62
Ke gumovačce:
Gumu jsem před srazem nestihl přezout čehož si nejeden bigař všiml a přiznám se, že mě dlouho přemlouvat nemuseli, sory nechal jsem se unést davem. Asi se ty kola majiteli nelíbí tak si to klidně vyžeru sám !!!(sice zatím nevím čím to rychle dolů, jen vím, že se samy strácí po zimě)
ALDY z Turecka
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:BIG Sraz na Horalce 15 roků 10 měsíců zpět #1002

  • Pivca
  • Avatar uživatele Pivca
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 66
  • Karma: 2
Jestli taky můžu ...

No moc sem vás neznal a neznám ani teď, jasně že je vás víc než málo, ale ty oddělené skupiny (a to fest) nelze přehlédnout, no nic, pár blbů je všude, intriky atd. ...

Vlasto, sem myslel, že dáme pokec vo tom spadlym háčku, a jediné co bylo, žes mě předběhnul ve frontě člověče :dry: tak snad příště ;)

Ten borec v týpí byl na kaši už v pátek k večeru, a že se na to v sobotu vysral, no bodejď, vyděláno bylo, radoval se do nedělního rána v tom hlavnim kumbálu, přejte mu to, uleví se Vám.

Nechci obsluhu omlouvat, ale co jsem kolikrát slyšel před pípou a viděl po areálu, tak se jim moc nedivim, a keci vo kšeftě si strčte za klobouk :P
Holky jsou pro buzíky Henry
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:BIG Sraz na Horalce 15 roků 10 měsíců zpět #1003

  • Pivca
  • Avatar uživatele Pivca
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 66
  • Karma: 2
Aldy - buď v poho, nejezdil jsi na HP2 s pivem v ruce a ani jako magor kolem chatek, měl jsi pořád vercajk v ruce a na pár koleček se brzo zapomene, ten kdo teskal snad ne :woohoo:
Holky jsou pro buzíky Henry
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:BIG Sraz na Horalce 15 roků 10 měsíců zpět #1004

  • Vlasta
  • Avatar uživatele Vlasta
Aby jsem Pivco pravdu rek tak si tě nevybavuju,fotečka by byla,?;)
Poslední úprava: 15 roků 10 měsíců zpět od Vlasta.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:BIG Sraz na Horalce 15 roků 10 měsíců zpět #1007

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Gek napsal:
Vašek byl v posteli s tou, no s chřipkou. A pokud vím, tak ještě je. :(

Jo,jo ještě do čtvrtka pobírám antibiotika:angry: :angry: Tak jsem se těšil že pojedu už v pátek dopoledne,ale vše je jinač.:angry: :angry:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:BIG Sraz na Horalce 15 roků 10 měsíců zpět #1008

  • Primář
  • Avatar uživatele Primář
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 107
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Aldy jestli můžu nějak pomoct s těma kruhama, tak mám kontakt na frézu:side: :side: :side:
A co se týká tý vyjížďky tak nevím jak to vypadalo vepředu,ale když se řekne jedem,tak jedem.Když se někde stálo tak se vzadu našli vždy dva až tři borci, na které se muselo čekat.Pak to nemělo být jak na závodech :angry: :angry: :angry:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.213 sekund