Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Pro zasmání

Odp.:Pro zasmání 14 roků 2 měsíců zpět #7153

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Asi si dal na držku, špic uviděl stromek vhodný k označkování a cuknul závodníkovi řídítkama :) :P
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Pro zasmání 14 roků 2 měsíců zpět #7167

  • black333
  • Avatar uživatele black333
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 150
  • Karma: 4
Neni to video ale zasmial som sa.Prečitajte si to,dufam že Vam to pojde;)
www.strelectvi.cz/forum/ochranci-zvirat-...em-srazu-t12288.html
Poslední úprava: 14 roků 2 měsíců zpět od black333.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Pro zasmání 14 roků 2 týdnů zpět #7831

  • ladazb
  • Avatar uživatele ladazb
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 12
  • Karma: 1
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Pro zasmání 14 roků 2 týdnů zpět #7843

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
:laugh: taky dobrej paskvil :laugh:
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Pro zasmání 14 roků 2 týdnů zpět #7851

  • Pivca
  • Avatar uživatele Pivca
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 66
  • Karma: 2
Holky jsou pro buzíky Henry
Poslední úprava: 14 roků 2 týdnů zpět od Pivca.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Pro zasmání 13 roků 11 měsíců zpět #8333

  • radeki
  • Avatar uživatele radeki
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • bývalý bigař
  • Příspěvky: 341
  • Obdržená poděkování 9
  • Karma: 45
Kdybych oslep, aspoň vím co si počít ... B)

www.stream.cz/video/4/294226-sok-slepec-motorkarem/
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Pro zasmání 13 roků 11 měsíců zpět #8334

  • skoky
  • Avatar uživatele skoky
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • žiju abych jezdil,jezdím abych žil
  • Příspěvky: 147
  • Karma: 16
:side: :side: :side: ...tak to by pro mě manželka neudělala,ale super.:) :side: :side: :side:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Pro zasmání 13 roků 11 měsíců zpět #8335

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Pěkné:)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Pro zasmání 13 roků 10 měsíců zpět #8538

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
¨Jeste ze mám Biga a nemám oblecení, opacne je doslova jak zlobr na kozím dechu:(

www.stastnevdovy.cz/videa/auto-moto/poradna-masina.html

Nová disciplína na sraz?? :P

www.stastnevdovy.cz/videa/idioti-hlupaci-sasci/motokolotoc.html
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Poslední úprava: 13 roků 10 měsíců zpět od Tombus.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Pro zasmání 13 roků 10 měsíců zpět #8559

  • Havran
  • Avatar uživatele Havran
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 32
  • Karma: 1
Asi se nezúčastním,ale kdyby gril vypověděl službu:angry: ...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Pro zasmání 13 roků 10 měsíců zpět #8620

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Pro zasmání 13 roků 9 měsíců zpět #8706

  • skoky
  • Avatar uživatele skoky
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • žiju abych jezdil,jezdím abych žil
  • Příspěvky: 147
  • Karma: 16
Z této příhody plyně poučení, jak nezacházet s došlou emailovou poštou.. anebo ano :))) Historka, která se opravdu stala se mi moc líbí (zejména proto, že není vymyšlená a čas od času se přihodí ve zmenšených rozměrech a v jiných kulisách leckomu z nás). Sbormistr pardubického chlapeckého sboru Bonifantes Jan Míšek odeslal 29.3.e-mailem na cca 420 adres seriózní pozvánku na premiéru koncertu. Mezi příjemci této pozvánky byli přátelé sboru, rodiče, sponzoři, lidé ze státní správy i samosprávy, novináři atd. Jeden příjemce odpověděl (bohužel nikoli jen sbormistru Míškovi, ale všem!!!) takto: Zdar Honzo,normálně bych se ti na to skřehotání vysral, ale když tam bude Jiřinka (bejku, doufám, že střízlivá, ne že ji zas naleješ a přefikneš, jak minule) tak se asi vokážu. Přeji úspěch. Hezký den. Jiřík

Jako první mu odepsala jedna z pozvaných:
Milý Jiříku, všichni níže jmenovaní dostali vaši vtipnou odpověď .....dávejte pozor, zda kliknete na "odpovědět", nebo "odpovědět všem" !!!
PS: Doufejte, že se to Jiřinka nedozví, vy "bejku"

Následovaly tyto reakce:
Vážený kolego, již dlouho jsem nezaznamenal tak skvělou a veselou příhodu, která se Vám odesláním textu všem 420 el.adresám povedla. Smál jsem až jsem se za břicho popadal a to právě při představě okamžiku Vámi zjištěného "FO PA". Omluva se přijímá a jen tak dále je to fakt ze života!!!
Přeji hezký den - Jaroslav Kňava, starosta městského obvodu Pardubice V

Dobrý den, nebylo by možno pro ostatní rozeslat foto Jiřinky abychom se mohli také rozhodnout o případné účasti? S přání hezkého dne Pavel Simajchl.

Děkuji všem a musím říci, že právě dnešní den jsem vzpruhu v podobě této konverzace potřeboval. Náš Deník uvažuje o reportáži přímo z akce. Marek Hovorka,zástupce šéfredaktora Deník - Východní Čechy

Vážený pane Míšku, jako reklamní agentura si Vám tímto dovolujeme upřímně pogratulovat k této inovativní marketingové strategii, kterou jste s panem Čejkou vymysleli. Jsme přesvědčeni, že návštěvnost bude rekordní, a nabízíme vytvoření grafického návrhu odznaku s fotem paní Jiřinky, podle kterého by se všichni účastníci této komunikace mohli snadno poznat.V případě zájmu se na nás prosím obraťte.
Vaše Studio Artefakt, Škroupova 673, 500 02 Hradec Králové 2

Vážení, i VUS Pardubice se připojuje k akci "Jiřinka". Rušíme plánované akce a jedeme na koncert, sjednat spolupráci s Jiřinkou. Nebyla by ale lepší hokejová aréna? Tam se asi všichni nevejdeme.S pozdravem Andrea, Milan a Jirka za VUS

Protože přéčinó hromadného odeslání bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc, připojuje se k omluvě i naša fabrika a sejdeme se všici na koncertě s Jiřinkó. Tož se majtě PH.

Vzhledem k tomu, že v tomto okamžiku se nám jeví dlouho očekávaný středeční hokejový zápas Pardubice : Sparta jako slabý odvar ještě ráno vůbec neočekávaného koncertu, zrušili jsme tímto rezervaci autobusu směřujícího na Prahu a vyjednáváme s řidičem ( který až dodnes neměl o vážnou hudbu
zájem) o změně směru jízdy sborovým voláním : " Na Hradec,Vávro, na Hradec !" V případě, že budou v autobuse ještě volná místa, budeme Vás všechny kontaktovat! netrpělivým očekáváním zdraví Viktorinová P.S. Mohu pozvat i svou tetu Jiřinu?

Milý Honzíku, vidíš, Ty bejku, to mě nikdy nenapadlo, velmi děkuji za úchvatné pozvání a to si teda piš, že tam bude nejspíš celá Unie českých pěveckých sborů!!
S heslem "ať žije Jiřinka" a přáním dobré noci Libor Sládek

Ahoj všichni, na středeční koncert to zatím nevypadalo, ale po včerejšku mám jasno i já ! Už se nemohu dočkat, pozdravuj Jiřinku.
PS.Doufám,že se tam všichni vejdeme !!!
pozdravem Vašek, Malý Vlčkovice
Závěrem - pozor komu a co odpovídáte !!!
PS. Ten koncert měl opravdu naprosto rekordní účast !!!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

P.P.S. Protáhl jsem výše uvedené pány Míška i Kňavu přes Google. Oba skutečně existují a působí ve svých funkcích. Historka je opravdu ze života :mrgre
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Pro zasmání 13 roků 2 měsíců zpět #10472

  • Fíďa
  • Avatar uživatele Fíďa
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • když to nemá zobák, tak to není konkurent :)
  • Příspěvky: 149
  • Karma: 38
Obandážovaný a osádrovaný pacient na chirurgii vypráví: "No jeli jsme s kámošem na motorce. Blbý počasí, mlha jako mlíko, viditelnost tak 15 metrů, ale jeli jsme. Najednou proti nám dvě motorky vedle sebe. Kámoš je chtěl objet zprava, já zleva, nakonec jsme zvolili kompromis - vzali jsme to prostředkem...." vyprávějící se odmlčí. "A co dál?" "Co vám mám vykládat, byl to autobus." :lol: :lol:
Lidi já říkám neberte úplatky, neberte úplatky, neberte úplatky nebo se z toho zblázníte, ale je to marný je to marný je to marný .
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Pro zasmání 13 roků 2 měsíců zpět #10473

  • Fíďa
  • Avatar uživatele Fíďa
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • když to nemá zobák, tak to není konkurent :)
  • Příspěvky: 149
  • Karma: 38
V motorkářském baru se k atraktivní slečně přitočí chlapík a začne s námluvami: "Slečno, slibuju, že na to nikdy nezapomenete! Tak jako já Vám to ještě nikdo neudělal!" Slečna se vyděsí: "Proboha, do oka ne!" :side: :side: :side: :side:
Lidi já říkám neberte úplatky, neberte úplatky, neberte úplatky nebo se z toho zblázníte, ale je to marný je to marný je to marný .
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Pro zasmání 13 roků 2 měsíců zpět #10474

  • Fíďa
  • Avatar uživatele Fíďa
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • když to nemá zobák, tak to není konkurent :)
  • Příspěvky: 149
  • Karma: 38
Jdou dva maníci po krajnici a najednou kolem nich profrčí bezhlavý motorkář, tak zakroutí hlavou a jdou dál. Po chvíli kolem nich profrčí druhý motorkář bez hlavy. Tak zase zavrtěj hlavou a pokračují v cestě. Když kolem nich projede třetí chlap na motorce a zase mu chybí hlava tak jeden z těch maníků povídá: "Hele Karle, neměl by sis tu kosu dát na druhý rameno?" :unsure: :unsure:
Lidi já říkám neberte úplatky, neberte úplatky, neberte úplatky nebo se z toho zblázníte, ale je to marný je to marný je to marný .
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.186 sekund