Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Kam jedu v lete na motocyklu

Odp.:Kam jedu v lete na motocyklu 13 roků 2 měsíců zpět #10692

  • pohlava
  • Avatar uživatele pohlava
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Sapere aude
  • Příspěvky: 447
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 58
my chcem v létě vyrazit na fichtlech poklonit se před považskými strojárněmi....není to sice tak daleko, řekněme do 400 km, ale jsem na to zvědavej ;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Kam jedu v lete na motocyklu 13 roků 2 měsíců zpět #10694

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
flegmatik napsal:
Tam se toho moc plánovat nedá!!!! Rychlost bude 25-35 Km/h. Rychleji jenom s kopce když se do toho vloží Wykyho Kg!!!!Plán bude asi takovej- natankovat a vrčet a vrčet a vrčet, natankovat a vrčet a vrčet a vrčet!!!!


Jen bych to malinko doplnil:

natankovat a vrčet, profouknout trysky a vrčet, očistit svíčku a vrčet, seřídit předstih a vrčet, nechat vychladnout, natankovat a vrčet, profouknout trysky a vrčet, očistit svíčku a vrčet, seřídit předstih a vrčet, nechat vychladnout, natankovat...

a dál už to znáte :side: :side: :side:
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Kam jedu v lete na motocyklu 13 roků 2 měsíců zpět #10696

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 512
  • Obdržená poděkování 16
  • Karma: 157
Jsem rad, ze z toho mate vsichni takovou prdel.:side: :side: Ja to pojal seriozne a taky premyslim o Vape. Kamarad uz ho v kozim dechu ma. Nebo budu tvrdak a dam to na seriovym Musafovi bez uprav.:blink: Zase to ma vyhodu, ze kdyz to prestane jet nadobro, tak s chrachlem dojedu vlakem v kolovoze. Coz bych s BIGem asi nemohl.:blush:
DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Kam jedu v lete na motocyklu 13 roků 2 měsíců zpět #10699

  • flegmatik
  • Avatar uživatele flegmatik
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 381
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 166
Wyky, když už tě to nebude bavit to vr a profukování tak to někomu po cestě daruj!!!!! On ti za to určitě poskytne jídlo, teplou koupel a možná i měkoučkou postel!!!!:side: :side: :side:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Kam jedu v lete na motocyklu 13 roků 2 měsíců zpět #10704

  • Chrissostom
  • Avatar uživatele Chrissostom
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 94
  • Karma: 152
Moji predkovia prišli na Slovensko zo Španielska pešo a to ich ešte predtým priviezli loďou z južnej Ameriky. Primontuj si na Mustanga ručný plyn ako býva na malotraktoroch, ten si nastavíš a potom stačí už len ležať a čakať.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Kam jedu v lete na motocyklu 13 roků 2 měsíců zpět #10705

  • Miri
  • Avatar uživatele Miri
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 34
  • Karma: 46
Já si myslím,že je to skutečně heroidský výkon a rozhodně bych nesnižoval nějakým plitkým humorem jeho váhu.
WYKY...jsem s tebou! Pokud budeš chtít,vezmi mně na tandem a já budu jak obrazem, tak písmem zaznamenávat krok za krokem vaší hrdinné expedice!
:side: :side: :side:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Kam jedu v lete na motocyklu 13 roků 2 měsíců zpět #10706

  • Miri
  • Avatar uživatele Miri
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 34
  • Karma: 46
Rozhodně si nepamatuji,kdy jsem měl 68 kilo jako Venda. Nicméně, pokud to nebylo v době utváření dlouhodobé paměti řekl bych,že jsem ještě neměl řidičský průkaz.
O několik desítek kilogramů déle jsem se rozhodl jet z Nymburka do Mladé Boleslavi.Byla to těžká zkouška charakteru a vytrvalosti!
V té době šel v televizi jakýsi seriál o irských přistěhovalcích, jejichž motem na každý den bylo: Jen volnost a víra tvá silou je, jenž dere se i proti větru. A to bylo to co pohánělo mého Mustanga! Rozhodně to nebylo 3,5 PS, o kterých si v tom stavu v jakém byl asi mohl necht zdát!
Závěrem bych si dovolil vyjádřit svůj obdiv a neskrývanou radost z oprášení vzpomínek na legendu!
Děkuji!!! :side: :side: :side:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Kam jedu v lete na motocyklu 13 roků 2 měsíců zpět #10708

  • chose
  • Avatar uživatele chose
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 8
  • Karma: 156
Tak na to su zvědav.Samo se hlásím jako občerstovací stanice.:woohoo: :side:
Tel.:605 509 549
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Kam jedu v lete na motocyklu 13 roků 2 měsíců zpět #10712

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Hydron: Když jsem jel s mototuristama do Sarrbrüskenu,tak skupinka padesátek(Dandy) za náma mimo dálniční jízdou přijeli jen o 2,5hodiny dýl.
Tak že bych tu průměrnou rychlost nepodceňoval.:cheer:
No a pan Beránek ze Znojma na Simsonu 50 skutr cestou na Nordkapp předjel skupinku velkých cesťáků,že ho potkali před Nordkappem když on se už vracel.
Další cestovatel Zdeněk Rainer také důchodového věku lehce zvládne na padesátce nebo stopětadvacítce co jiný ještě nedal na GoldWingu.
Vše je jen o lidech.
No a Vojta Hlásnej ten ještě cestou udělá generálku,protože trasu má vždy perfektně připravenou jen na motorku nikdy čas nezbyde a vytlačí se z kůlny v den odjezdu.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Kam jedu v lete na motocyklu 13 roků 2 měsíců zpět #10723

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Miri: pro slzy nevidím :side: jestli Tě vezme Wyky na tandem, tak si před Váma bude Burák kutálet kopačák :side: :side: :side:

Jinak uznávám, je to výkon a i když si dělám legraci tak smekám ;)
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Poslední úprava: 13 roků 2 měsíců zpět od Prema.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Kam jedu v lete na motocyklu 13 roků 2 měsíců zpět #10725

  • Chrissostom
  • Avatar uživatele Chrissostom
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 94
  • Karma: 152
Len ho neľutujte, lebo cúvne. Je to dvojtakt, ten môže ísť v kuse naplno. A na Mustangu zase nie si vyčerpaný akceleráciou a brzdením a taktiež stresom z prekročenia povolenej rýchlosti. Plyn stále naplno a už len kontroluješ.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Kam jedu v lete na motocyklu 13 roků 2 měsíců zpět #10729

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
To máš pravdu.Na své ČZ 175/477 jsem jel na zátah do Frohburgu,akorát po vypnutí klíčku ještě chvilku šla,to jsem vyřešil montáží svíčky místo 9,sedmnácku.
Opravdu dobrý motocykl,jezdil jsem s nim všude,než jsem si postavl opravdove enduro z ČZ 380/981,ta už sice jela jako prase ale nešlo jí dlouho podržet.
Samozdžejmě obě byli vibrátory že i Harik by jim záviděl,ale já byl šťastnej jak blecha.
Tu stopětasedmu ještě mám,ale stojí v řadě spolu s motorkrosovým pulitrem na renovaci.:( :angry:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Kam jedu v lete na motocyklu 13 roků 2 měsíců zpět #10730

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
Na internetu prodávaj kit na pincka upraveného na 70 ccm a má o 1 Tazného kone víc, komplet myslím za 1400 Kc, to kdyby v kopcích 50ccm nestacilo, tak to na ceste muzes prohodit. je to sice nedovolený doping, ale s poctivostí kopec nevyjedes:side: :side: .

EDIT: Výkon motoru vztoupne na 5-6 PS:cheer:
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Poslední úprava: 13 roků 2 měsíců zpět od Tombus.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Kam jedu v lete na motocyklu 13 roků 2 měsíců zpět #10732

  • flegmatik
  • Avatar uživatele flegmatik
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 381
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 166
:side: :side: :side: Jestli pojede Wyky a Miri na jednom stroji tak se dostanou i do televize!!!!!:side: :side: :side: Kurva to musím vidět!!!!:side: :side: :side: To chci jako tapetu do PC!!!!:side: :side: :side:

TO:Wyky a Miri, Pak se budu hrdě hlásit, že vás znám!!!!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Kam jedu v lete na motocyklu 13 roků 2 měsíců zpět #10739

  • Miri
  • Avatar uživatele Miri
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 34
  • Karma: 46
Hele klucííí, já jsem myslel všechny ty moralistický řeči velmi ironicky :( Dofám,že jste to pochopili :side: :side: :side:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.215 sekund