Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Sezona začala

Odp.:Sezona začala 14 roků 11 měsíců zpět #5446

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Nedá mi to se s Vámi o dnešním zážitku mé ženy nepodělit.
Žena cestovala s mými rodiči za příbuznými do Časlavi,sobota dopoledne,pohoda i na jedničce téměř žádný provoz.
Projedou vesnici Podhořany a hned v první zatáčce jde před ně kluk na motorce,oblečen na lehko,tenisky jen přilba připomínala motorkáře.
Po projetí zatáček se silnice téměř až k obci Vrdy narovná a svádí k rychlé jízdě i ty co normálně jezděj mimo obec osmdesát.Sice jsou tam dva horizonty a za nima křižovatky,ale nikdo to moc neřeší.
I moje máti rozjela Fiátka a na jednou slyší z místa spolujezdce stůj!!
Co se stalo? Představte si že za jedním z horizontů motorkář,který tak spěchal,že je bral v pravé nepřehledné přes plnou,stojí v prostřed silnice a vypadá že co chvilku spadne z motorky na levo nebo na pravo.Díky otcovému varování matka začla intenzivně brzdit a zastavila za motorkou,jak sama pak říkala že si myslela že odbočuje vlevo a nikde nikdo nejel,že než k němu dojede ,tak silnici opustí.Jenže pravděpodobný "tester" nejraději půjčené motorky(v Podhořanech je motokrám)u soudil,že motorku řádně protáh je jí potřeba otočit a dát jí přezky zpět.
Vůbec si neuvědomil,co se všechno jeho chováním mohlo stát,nebýt otce vedle matky a její dobré reakce,tak jsme měli rozprsklého motorkáře na autě.Kdyby jel nějakej další střelec jak to většinou bývá matce na prdeli,tak při jejím brzděnám by vyrazil vpřed,protože motorkář stál v prostřed pravého pruhu a měl by to bez brždění.
Nechci vůbec domyslet jet tam místo máti kamion nebo dodávka.
Pak si řeknete silnice jsou prázdné je pohoda,ale chvilková nepozornost a chování se ostatních účastníků silničního provozu jak kdyby na silnici byli sami a je průser hned.:(
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Sezona začala 14 roků 11 měsíců zpět #5448

  • flegmatik
  • Avatar uživatele flegmatik
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 381
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 166
Vašku, BLBCE nepotřebujeme!!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Sezona začala 14 roků 11 měsíců zpět #5451

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
To máš sice pravdu,ale srážka s volem bývá jednou z těch nejtěžších,platilo to pravděpodobně už před mnoha lety jinač by se to přísloví neujalo:side:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Sezona začala 14 roků 11 měsíců zpět #5457

  • Sádˇa
  • Avatar uživatele Sádˇa
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 264
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 154
Vašku v kamionu nebo dodávce sedíš poctatně výš než v osobáku takže za horizont je vidět o něco dřív
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Sezona začala 14 roků 11 měsíců zpět #5458

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Ani nemusel jet kamion. Stačil by jeřáb, co má kabinu nad silnicí.

Ne, vážně. Tak se to dobře rozpaluje ( náhodou vím i kde to je) a kdyby tam jel nějaký střelec s baworákem tak bude další plyšák z cesty.
Sice Flegma má pravdu, ale ty problémy kolem to za to nestojí.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Sezona začala 14 roků 11 měsíců zpět #5462

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
To,jak se jezdí v Čechách,je známá věc.Jsme snad nejhorší řidiči na zeměkouli!Vůbec nejhorší ale je ta skutečnost,že se agresivita a bezohlednost dostala jaksi do krve všem,a to i na postech ve státě nejvyšších.Různé zákazy a omezení situaci vůbec neřeší,spíš naopak.Za celých 3400km cest po Balkáně jsem neměl větší problém s ostatními řidiči.Pak cesta domů,hraniční přechod Halámky a až do Suchdola pohoda.Pak to začalo!Stačilo dojet první kamion,a to co se pak začalo dít,nejde popsat.Jen do Lišova to smrdělo minimálně 6ti karamboly,a jen zázrakem to jaksi těm předjíždějcím nějakým způsobem vycházelo.Vrchol všeho byla škodovka vzorně označená že veze děti,která předjížděla plná čára jak by se nechumelilo.Před Vodňany se na mě nalepila firemní dodávka,takovým způsobem,že jsem se modlil,abych na kruháči nemusel zastavit.Mohl bych psát dlouho,ale jen jednu věc bych sem ještě dal.Víte jak nás označuje ostatní civilizovanej motoristickej svět?"No to jsou ti,co za pár minut ušetřeného času dokážou dát i život."Hrobečky u cest jsou toho bohužel důkazem.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Sezona začala 14 roků 11 měsíců zpět #5463

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Sádˇa napsal:
Vašku v kamionu nebo dodávce sedíš poctatně výš než v osobáku takže za horizont je vidět o něco dřív

To je sice dobrá teorie,ale praxe bývá trochu jinde,hlavně v posdtatně delší brzdné dráze.:(
Nezapomeň že když tě předjede někdo dost rychle a jinač je všude klid,tak jsi daleko méně soustředěn než když je auto a na autě a hlavně nepřepokládáš,že Ti nějakej dement z ničehož nic zastaví.
Moje zkušenosti z dálnic hlavně v zahraničí,když se doprava najednou zpomalila,byla pro mě dost prekerka,jen se vysoukat z polohy pohodového drtiče kilometrů do polohy aby jsi vůbec byl schopen zastavit.To ti může potvrdit každej kdo jezdí nebo jezdil někam daleko. Stačí když Ti nad ránem zastavěj tři Češi nebo Poláci v odstavném pruhu a pobíhají od auta k autu a domlouvají se kudy do Bibione,to si nejdřív myslíš že vidíš fatamorgánu než začneš vůbec reagovat.
Za chvilku to zase začne jako každej rok vyjedou dovolenkáři,ať je to s čímkoliv,ale zase nadělají všude plno zmatku a ostatním lidem znepříjemněj jízdu.To se opakuje každoročně.:(
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Sezona začala 14 roků 11 měsíců zpět #5465

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Plně ze Sabajem souhlasím,ale nezbejvá nám než se snažit přežit i tento chaos.
Aby se to zlepšilo,museli bychom asi naše politiky vyházet s oken sněmoven jak to udělali kdysi naši předci.Vždyť už tam snad není rozumného člověka,na co si člověk vzpomene,tak tu jde jaksi někam do prd.....:(
Jenže pravděpodobně to mnohým vyhovuje,tak se změny asi nedočkáme.:dry:
Poslední úprava: 14 roků 11 měsíců zpět od Vasek_DR.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Sezona začala 14 roků 11 měsíců zpět #5469

  • chose
  • Avatar uživatele chose
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 8
  • Karma: 156
Změny se dočkáme a už letos od července kdy budou zvýšené sazby za přestupky.Nebude 100-1000Kč.ale za přestupek zák.zastavení 2000Kč. a další ještě to nemám naštudované a taky to ještě není schváleno.To bude masakr.Nevim jestli to někam povede ale asi ano.
Tel.:605 509 549
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Sezona začala 14 roků 11 měsíců zpět #5472

  • MotejlKuba
  • Avatar uživatele MotejlKuba
Zaslechl jsem něco,jako že za vjezd do zákazu vězdu i půl roku vězení :( Taky toho dost najezdím a jezdil jsem i s expresní balíkovou službou a musím říct,že tyto řidiči sou šílenci a traduje mezi lidmi určitá agresivita vůči těmto řidičům.Kolikrát se mi i stalo,že když jsem chtěl někoho předjet,tak začal zrychlovat,nebo mi najel na střed,aby mi zabránil předjetí a jel mimo obec 60 km/h,nebo mně nějakej děda chtěl školit a začal mně flokovat.Těch zážitků mám víc a nechci tu psát samé negativa,mám takové pravidlo na motorce,když jsem nucen jet na frekventované silnici,blbce je lepší předjet i za tu cenu,že poruším nějaký předpis.Kdo semnou jel třeba jen v závleku,tak ví že jezdím na pohodu a hlavně na jistotu :silly:
Nikde v cizině jsem nebyl a ani se nechystám,věřím že i tam se najde nějaký blb,ale jak slýchám,tak v ČR je jich koncentrace :laugh:

Jinak sezona opravdu začala a určite stojí za to navštívit nějakou nekomerční moto akcičku,nejedete někdo sem :unsure:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Sezona začala 14 roků 11 měsíců zpět #5473

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Těch represí bych se moc neobával,bude problém kdo a komu je bude rozdávat,vždyť i když každej víkend je "hon" na motorkáře,tak policajta nikde nepotkáš?:dry: Asi jsou mezi Liběchovem a Dubou nebo na Buchlovákách.
Furt mě to připadá jak výchova v rodině:"Počkej až táta vystřízliví,ten Ti dá!!":P
Ty rádoby umravňoače to je taky sranda,stačí si dát od nich odstup a dělat že o něj nejevíš vůbec zájem a přitom v místě kde to nečáká ho předjedeš.Horší je když to umí a sedí ve 150koňovém autě,to je lepší zastavit a chvilku pokouřit,posvačit nebo se jen kouknout po kraji.
Člověk se musí prostě snažit přežít,jak kdyby jsi jel na nepřátelském území a všichni tě chtě sundat.
Poslední úprava: 14 roků 11 měsíců zpět od Vasek_DR.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Sezona začala 14 roků 11 měsíců zpět #5480

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Vašek DR : a hlavně nepřepokládáš,že Ti nějakej dement z ničehož nic zastaví.

:side: :side: :side: :side: :side:
Moje řeč
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Poslední úprava: 14 roků 11 měsíců zpět od Gek. Důvod: Smajlíci
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Sezona začala 14 roků 11 měsíců zpět #5486

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
No řekni sám,můžeš sedět i o dva metry vejš,ale stačí kdyžTi na křižovatce někdo místo rozjetí tlápne na brzdu a máš problém hned:side:
Přémo hlavně že už jezdíš:)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Sezona začala 14 roků 11 měsíců zpět #5504

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
No zatím jezdím jen se sekačkou po zahradě :laugh: ale včera jsem se na to byl podívat a už se čeká jen na lak a padáky. Tak když to dobře dopadne, o víkendu bych mohl zase odstartovat sezonu a dohnat to co mi chybí. Mám teď proti minulým letům měsíční skluz :side:
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Sezona začala 14 roků 10 měsíců zpět #5864

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Na hlavní stránce v sekci Ke stažení, máte čtyři soubory nového sazebníku přestupků a pokut. Změna v placení pokut a bodů od 1.7.2009.
Takže jezděte opatrně a bez pokut. Budou mastné.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Poslední úprava: 14 roků 10 měsíců zpět od Gek.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.523 sekund