Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Sezona začala

Sezona začala 16 roků 4 hodin zpět #426

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Dneska jsme se byli se ženou projet Orlickými horami.
Dost mile jsem byl překvapen hustotou provozu motorek.Bylo vidět mnoho nových motorek a poměrně dost žen za řiditky strojů.
Je pravda že nejvíce se pohybovalo po "hlavních silnicích",dost jich sedělo v Rokytnici na pumpě.
Po našich přibližovačkách jsme jako vždy jeli sami,nepočítám-li dva traktory,které se vraceli z polí.
Bigy jsme nikde nepotkali,jen jednoho už skoro doma v Holicích(černého).:)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Sezona začala 15 roků 11 měsíců zpět #430

  • Rico
  • Avatar uživatele Rico
Taky sem byl včera překvapenej především hustotou žen za řidíky..a řekvu vám, je to krásný pohled,když drobná dívčina řídí nakou větší obludku:kiss: ..nicméně BIGa sem pri vyjíždce za 6 let potkal jen jednou:( ..a celkove sem ho za tu dobu na silnici videl jen cca 6x.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Sezona začala 15 roků 11 měsíců zpět #438

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Škoda,že jsi nepřijel do Všetat,tam bys jich viděl spousty.:) :) :)
Já se proháněl Kokořínskem,ale potkal jsem na 150km jen ve Mšeně manželé na FJR-u.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Sezona začala 15 roků 11 měsíců zpět #529

  • xico
  • Avatar uživatele xico
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 34
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 66
mám na Mazlikovy první sezónu a jsem nadčenej:laugh: a tenhle víkend (10-11.)vyšel skvělě. Prubnul jsem dálnici, najel na 90-ém km, na 125-ém km už sem se nudil a do Brna už sem jen počítal vteřiny, kdy mi nedrcaly zuby o sebe (bylo jich asi 9). V neděli ráno jsem se dovezl do Litomyšle a projel okolní dědiny. odpoledne kafíčko na královéhradeckém nábřeží a pěkně domů do hajan=).
Od dubna mám 1700km a jen mi praskla žárovka:)
MY WORLD IS BIG
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Sezona začala 15 roků 11 měsíců zpět #535

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Tah hodně šťastnejch kilometrů a návratů domů i Tvému Bigouškovi přeje Vašek_DR
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Sezona začala 15 roků 11 měsíců zpět #540

  • Rico
  • Avatar uživatele Rico
Ja neměl čas,když byly Všetaty..rád bych ted do těch Orlických hor, ale ještě nevím jestli budu moci..ale rád bych, rád..
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Sezona začala 15 roků 11 měsíců zpět #541

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
To určitě přijeď stojí to opravdu za to.
Vorel to mívá velice dobře zorganizované a krajina Orlických hor,je jedna z nejhezčích v naší republice.;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Sezona začala 15 roků 11 měsíců zpět #544

  • Klasika
  • Avatar uživatele Klasika
Když jsem jela z ATAVu (170Km) zjistila jsem pár věcí:
Přesvědčila jsem se v tom, že silnice už mně opravdu nebaví, a přestože bylo nádherné počasí, těch 170Km bylo pro mně za trest.
Se svojí rychlostí 90Km/h (mám převod do terénu a vytáčet motor k nebesům se mi nechce) jsem byla nejpomalejší vozidlo na silnici a řeknu vám, kolikrát to bylo o život. Auta i motorky mně předjížděly tak těsně a rychle, že jsem se jen modlila, abych dojela domů živá.
Z toho logicky plyne, že už se na silnici bojím. Bojím se všeho toho provozu kolem mně. Že jsem obklopená řidiči, o kterých vůbec nevím, jestli nejsou opilí, zfetovaní, netelefonují, nehledají něco na zadním sedadle... Stárnu a začínám se bát.

Motorkářů je tolik, že zdravení už není automatické a pozdraví jeden z pěti. Nejsem ortodoxní zdravič, jen jsem si toho všimla. Dřív to byla automatika - světlo v protisměru = někdo na stejné vlně = zvednout ruku. Dneska už to neplatí.

Takže když pojedu na BIG sraz, bude to zase utrpení. Ale co bych pro vás, vy kluci ušatí, neudělala :laugh:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Sezona začala 15 roků 11 měsíců zpět #548

  • Vorel
  • Avatar uživatele Vorel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Život se dá promarnit, prožít a nebo ENDURO!
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 10
  • Karma: 5
Klasiko, snad tě potěší, že jsme při přípravě sobotní vyjížďky potkali za dvě hodiny jen TŘI auta!!! Od odbočky z hlavní v Duzsniki Zdroj do hor nic 80 km. Ale zase nás pojede hodně:laugh: .
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Sezona začala 15 roků 9 měsíců zpět #1192

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Jaká pak je rekapitulace po půl roce?
Je to tady zase taková džungle.
Magorů co se"řítěj" po silnici na nebo v čemkoliv je nějak čím dál více.
A statistika nehodovosti je dost ostrašující.
Nic nepomáhá,vesty ani jiná bezpečnostní opatření.
Přitom stačí jezdit hlavou a né po hlavě.:(
Nějak mě to letos vůbec nebaví,není cesty aby někoho někde nesbírali havrani.:angry:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Sezona začala 15 roků 9 měsíců zpět #1198

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Toto léto zdá se být v království českém pro motorkáře poněkud nešťastné,a proto já otáčím řídítky směrem na jih.Rakouzko,Itálie,Slovinsko,Chorvatsko,a pak podle nálady.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Sezona začala a nešťastně pokračuje 15 roků 9 měsíců zpět #1240

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Asi mi budete nadávat a říkat, že mi po tom nic není a bla bla bla, ale mě to prostě nedá. Stále čtu jak někde umřel motorkář, jak to narval do auta, jak chtěl převrátit autobus s nohama na řidítkách, jak jel 220 a řidič škodovky ho neviděl a tak a dnes další. článek . Je to smutné, ale zatím ve většině případů, byl na vině právě motorkář.
Ale občas se i jen neštastně vyskytne v nesprávnou dobu bna nesprávném místě. Nechci na vás apelovat bla bla bla a podobný pindy, jen jsem měl potřebu to napsat.
No asi tak.
Motorka je dobrý sluha, ale zlý pán. ;)
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Sezona začala 15 roků 9 měsíců zpět #1249

  • Rico
  • Avatar uživatele Rico
Máš pravdu, letos je to nějaká mnohem větší divočina..po státovce musím jet aspon 100-110 abych drzel tempo s provozem a necítil se ohroženej.Do toho spoustu "řidičů"flákajících to tam z leva, z prava, obec neobec"..letos mi každej v autě nebo za řidítky přijde nějakej"potrefenej"..kam ten špěch, kam ten spěch?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Sezona začala 15 roků 9 měsíců zpět #1252

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
A protože nehod stále přibývá a tudíž se kdokoliv z nás k ní může přimotat, je potřeba si stále meldovat o poskytnutí první pomoci. Pokud jste nečetli v článcích o první pomoci a pak je dobré se kouknout TŘEBA SEM
Je to krátké, ale kdyby to někomu pomohlo, bude to dobře.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Poslední úprava: 15 roků 9 měsíců zpět od Gek.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Sezona začala 15 roků 9 měsíců zpět #1253

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Tento týden se zase zapsal smutně do naší motoristické historie.Ve čtvrtek zemřel při dopravní nehodě na motocyklu velice známý a zkušený jezdec Ondřej Lelek,kterému by bylo v září 47let.
Bohužel chvilka nepozornosti a velmi nezodpovědné chování byť zkušeného řidiče ,ale i ostatních účastníku silničního provozu ve chvilce změní vše.
Něco podobného se mi stalo že traktor,kterého jsem dojížděl náhle bez varovaní odbočil na pole v místě kde bych to ani nečekal.Měl jsem tehdy štěstí,že jsem nejel rychle a plně se soustředil na jízdu.Dokázal jsem včas zareagovat a za nim zastavit.
Od té doby dojíždím li pomalu jedoucí vozidlo vždy předvídám,že mi udělá to co bych já v jeho situaci nikdy neudělal.A jsem připravenej jak na předjetí,tak ale i na to že budu muset za ním zastavit.Protože různé objíždění ač zprava i zleva je velmi nebezpečné,protože člověk nikdy neví co z takového vozidla při tomto manévru vypadne nebo nadejde do mé jízdní dráhy(čast stroje nebo nákladu přesahující obrys vozidla).
Podobnou situaci zažil i můj otec před padesáti lety,když ho traktor vytlačil na pole a on musel byť na skůtru ČZ 175 nechtěně udělat krosovou vložku polem hrachu.Taky naštěstí vše ustál a vrátil se zpět na silnici i když traktorista zůstal stát zkoprnělí leknutím.A to bylo vše v rychlosti 50km/h.
Proto opravdu než začnete někoho objíždět či předjíždět vezměte na zřetel že Vám může udělat to nejhorší,pak se zpět nic vrátit nedá i kdyby jste byli stokrát v právu.:( :(
Tady bohužel chybu udělali oba:( :( :(
Poslední úprava: 15 roků 9 měsíců zpět od Vasek_DR.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.402 sekund