Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: čím se kdo živíme

Odp.:čím se kdo živíme 14 roků 2 týdnů zpět #7839

  • David222111
  • Avatar uživatele David222111
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 9
  • Karma: 0
Já už deset let opravuju myčky na auta. Práce v létě dobrá, zima nic moc. Ještě mě to dokonce občas i baví.:silly:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:čím se kdo živíme 13 roků 11 měsíců zpět #8358

  • Havran
  • Avatar uživatele Havran
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 32
  • Karma: 1
Zdarec,vyučil jsem se jako strojní mechanik pro stroje a zařízení.Po škole jsem pracoval jako svářeč,řidič káry,elektrikář-slaboproud,programátor-obsluha cnc centra,údržbář ve firmě na výrobu pvc stavebních profilů www.bh-plast.com.No a chvilku jsem pracoval v reklamním studiu.Momentálně dělám okolo chalupy a užívám důchod:side: :side: :side: .
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:čím se kdo živíme 13 roků 11 měsíců zpět #8363

  • Chrissostom
  • Avatar uživatele Chrissostom
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 94
  • Karma: 152
Ja som vyštudoval klasickú a jadrovú energetiku, pracoval som v Energoprojekte Praha na projekcii elektrární a teraz mám firmu, ktorá sa zaoberá projekciou a montážou vykurovacích a plynárenských technológií.
Ale píšem to preto, lebo ma oslovuje kamarátstvo na týchto stránkach a chcem ponúknuť, ak niekto potrebuje poradiť, alebo niečo navrhnúť - vyprojektovať pri stavbe svojho domu z mojej profesie, tak "bigari" to majú zadarmo. Stačí napísať. Toto je pre mňa hobby.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:čím se kdo živíme 13 roků 8 měsíců zpět #8923

  • djvlada
  • Avatar uživatele djvlada
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 109
  • Karma: 1
taky se teda pridam vyucen v oboru mechanizátor lesni výroby(kácení stromů,vytahovani atd atd)po skole sem zacal delat s traktrem v agro meřín a po 2 letech me to přestalo bavit tak sem se dal na kamion to mě neoslovilo ale zkušenost dobra když na uzky silnici v 90 proti sobě vidite dva kamiony a neni kam uhnout,a tak po krásnem zazitku sem skončil jako truhlář-lakýrnik a mam klid nikdo po me nic neche udelam si svy a za 8h domu do prace to mam 5km jen ty vyplaty by mohly byt lepsi
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:čím se kdo živíme 13 roků 7 měsíců zpět #9263

  • vena1980
  • Avatar uživatele vena1980
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 11
  • Karma: 0
čus pracuju jako mechanik zemních strojů a technologie pískovny:cheer:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:čím se kdo živíme 13 roků 7 měsíců zpět #9264

  • Fíďa
  • Avatar uživatele Fíďa
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • když to nemá zobák, tak to není konkurent :)
  • Příspěvky: 149
  • Karma: 38
ikdyž jsem vyučenej kuchař, potom podnikatel(střední škola) , tak dělám nákupčího pro instalaterský velkoobchod.
přes zimu dělávám na lyžařském vleku jinak čekám že se dostanu k profi. hasičům.;)
Lidi já říkám neberte úplatky, neberte úplatky, neberte úplatky nebo se z toho zblázníte, ale je to marný je to marný je to marný .
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:čím se kdo živíme 13 roků 6 měsíců zpět #9508

  • tomo36
  • Avatar uživatele tomo36
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 10
  • Karma: 0
čau chlapí , jsem automechanik co makal jen před vojnou , pak sklárny jako hladinář , no a po krachu firmy řezník a to mi už zůstalo a tahám nožejk po celý evropě. Irsko , norsko , německo a teď už ňákej rok rakousko , je tu nádherně na vyjížďky , každému kdo by chtěl napište mi na mejla a vyjedem na výkend spaní zajistím grátis cca 6 lidí se vejde. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. bigum zdar
:)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:čím se kdo živíme 13 roků 3 měsíců zpět #10300

  • Kvak
  • Avatar uživatele Kvak
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 7
  • Karma: 0
Ahoj tak já jsem vyučen jako obrábječ kovů. To mne provází celej život. Několik let jsem dělal soustružníka potom jsem seřizoval automatické i manuální mašiny na výrobu uhlíků do motorů a momentálně už pár let dělám frézáka na CNC mašinách ve Škodovce. :P
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:čím se kdo živíme 13 roků 3 měsíců zpět #10303

  • nowas.1
  • Avatar uživatele nowas.1
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 47
  • Karma: 4
Ahoj, tak já se také přidám, sem vyučený obraběčem kovů, hned po vyučení sem nastoupil do jedné velké strojírenské firmy která se zabývá výrobou vodních elektráren a karuselů. já už tam dělám 6 let a dělám na NC karuselu, točený průměr od 800mm do 5000mm.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:čím se kdo živíme 12 roků 11 měsíců zpět #11584

  • Resco
  • Avatar uživatele Resco
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • .
  • Příspěvky: 24
  • Karma: 10
Tak já taky přidám něco o sobě....Jsem vystudovaný hajný,po střední jsem šel pokládat podlahy,pak jsem dělal vedoucího logistiky a teď jsem skončil U MP Kladno jako psovod...Do toho se snažím dostudovat vysokou školu...
Když nejde o život,jde o houno.....
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:čím se kdo živíme 12 roků 11 měsíců zpět #11587

  • pohlava
  • Avatar uživatele pohlava
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Sapere aude
  • Příspěvky: 447
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 58
no tak já jsem středoškolskej ekolog, posléze jsem byl pasován na inženýra agroekologie a teď jsem projektový manažer.....tahám peníze z EU a dávám je chudákům zemědělcům :cheer:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:čím se kdo živíme 12 roků 6 měsíců zpět #13027

  • klapalik
  • Avatar uživatele klapalik
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Big 750 - nic hezčího jsem zatím neviděl.
  • Příspěvky: 26
  • Karma: 8
Zdravím,
hned po škole jsem nastoupil na post Měření a uvádění do provozu vodních elektráren. Dělám to už tři roky a stále mně to baví. Jezdím po ČR i po světě a roztáčím nový i zgenerálkovaný turbíny, a když se nudím na hotelu pročítám Big fórum.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:čím se kdo živíme 12 roků 6 měsíců zpět #13029

  • petrguss
  • Avatar uživatele petrguss
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 24
  • Karma: 0
tak já jsem vystudoval Ochranu a tvorbu živ. prostředí - ekologii. Pak jsem hned začal dělat v jednom s.r.o.čku kde jsme kompletně vyráběli a distribuovali dřevní štěpku do elektráren, teď jsme již akciovka a děláme se štěpkou pořád - táhnu to už 7 let...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:čím se kdo živíme 4 roků 3 měsíců zpět #27437

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.961 sekund