Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Znáte tohodle Biga?

Znáte tohodle Biga? 11 roků 7 měsíců zpět #15405

  • Petr01
  • Avatar uživatele Petr01
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 3
  • Karma: 0
Zdar všem, jednoho Biga už v garáži mám nicméně jsem se rozhodl pro koupi druhého (na ježdění ne na díly). Jelikož vím že skoro o každým kousku se tady ví lecos a x lidem už prošel rukama, chtěl bych se poptat co kdo ví ke kousku kterej tady na bazaru nabízí nick bony. Tady je na zdejším fóru. Tady na m.cz a takhle vypadal před lakem. Vypadá celkem solidně nicméně dle fotek na profilu x krát pokaždé s jiným kabátem. Divný se mi taky zdá že by do toho někdo nasypal 32 tisíc letos na jaře za generálku + lak a pak to dal téměř hned na inzerci. Díky za každou kloudnou odpověď k věci.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Znáte tohodle Biga? 11 roků 7 měsíců zpět #15408

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Vůbec bych se téhle koupi nebál.Kluci to maj opravdu v cajku a poslední ročníky.:) :) :)
Taky si všimni že to není nic levného,ale prostě i když uděláš GO,tak víc za Biga dnes těžko dostaneš nebo budeš chtít dát.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Znáte tohodle Biga? 11 roků 7 měsíců zpět #15410

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Těch Bigů ze severu tu bylo na prodej víc a všechny byly v cajchu.Klucí asi přecházej do jiného gangu,ale motorky měly supr. :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Znáte tohodle Biga? 11 roků 7 měsíců zpět #15435

  • Petr01
  • Avatar uživatele Petr01
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 3
  • Karma: 0
Zatím díky, kdyby se přidal ještě někdo budu rád :cheer:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Znáte tohodle Biga? 11 roků 7 měsíců zpět #15446

  • bony
  • Avatar uživatele bony
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 47
  • Karma: 13
Nazdar všem,tak abych to uvedl na pravou míru pro Petra01,Ano svého Biga vínového jsem už prodal,také jsem na svou registraci prodal i kamaráda Tondy tm.zeleného,no a nakonec opět na svou reg.prodávám dalšího kamaráda Biga černého s eSkem na nádrži,no a proč? jak tu někdo nakousl zkoušíme V4 prostě jinej gang :-)
A dále ti tu Bigaři mohou potvrdit že za nové díly a práci neni problém utratit 32tis.kč ! a to neni kompletní repase,tento černý big je teď v dobré kondici a na práci a díly je záruka ze servisu,ani nevim zda ho ještě má protože stále na něj někdo volal,pokud máš zájem má tam tel.můžeš si ho odzkoušet,no a to bude vše,díky a Bigum zdar.
Co shoří,lidi neukradnou!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.299 sekund