Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Rok 2011 - ohlédnutí

Rok 2011 - ohlédnutí 12 roků 3 měsíců zpět #13812

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
Hoj ogaři...
tak mne napadlo:
jaký byl pro Vás minulý rok v sedle motorky?
kolik kdo najel? kdo co vytunil, upravil, vylepsil?
spocital si někdo kolik ho to vlastne stalo ta motosezona?


Začnu u sebe, i když Bigouška už nemám, ale to mi jistě odpustíte ;)
-najeto cca 12 tis km, dvě sady pneu (drapaky a silniční).
Větší akce: BIG sraz, Chozárna,Dvorce, Krušnohorske poježdění, dovolena Slovensko a dovolená severní hranice ČR, Kotár Rallye s "CENDURO".
Potom spoustu malých akciček a výletů (Nežij vterinou,Enduro Sázava, několik enduro víkendů a hódně moc tzv."okolokomínovek")

tuning: Výfucky Leo Vince, KN filtr, Power comander(holt stříkačka :unsure: )
nejaký ten design taky byl.....

cenu radeji nepocitam, protoze nechci aby mne jeblo :side: :side: :side:

samozrejme byly i smutné motochvilky, na buchlákach zemřel olomoucký motorkař "ARAB" z O.B.F

Takže závěr:
sezona celkově super, pojezdil jsem si perfektne, a musim zaklepat, bez jedineho pádu nebo odlození stroje.
Nepocítam-li adrenalinové tažení na laně, cca 30 km, ktere mi bohužel už nikdo neodpáře :angry:

Vlaďka si taky pochvalovala sezonu, takze je to OK
Poslední úprava: 12 roků 3 měsíců zpět od Béďa.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Rok 2011 - ohlédnutí 12 roků 3 měsíců zpět #13813

  • David_5555
  • Avatar uživatele David_5555
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 72
  • Obdržená poděkování 3
  • Karma: 2
Tak já svýho BIGa koupil teprv teď na podzim. A najel jsem na něm zatím jen cca 500 km. Ale je to skoro to samý, co jsem najel za celý rok na motorce, kterou jsem měl před tím, což byla GSXR 600 SRAD a právě proto jsem ji taky prodal. V úterý večer v 20:00 hod. si ji jeden týpek ode mě koupil a druhý den v 13:00 jsem platil svýho prvního BIGa. Takže moje investice do něj je těch 38.000,-Kč, co jsem za něj dal. SRADa jsem prodal za 26 takže jsem vlastně jen přidal 12. No a na jaře do něj pustím peníze za klasickou údržbu a ještě asi od Aldyho koupím padací rám a možná centrální stojan. Toť moje celá loňská motosezóna.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Rok 2011 - ohlédnutí 12 roků 3 měsíců zpět #13814

  • Miri
  • Avatar uživatele Miri
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 34
  • Karma: 46
Já jsem toho letos také namotal mrak. Byl jesm jednou u Geka a u Vendy Vomajdy, ve Dvorcích (to mám 20 km) a potom asi ještě 300 km. Prodal jsem totiž auto a motorku používal místo něj - asi týden.
Zato investice ... lepší nemluvit!!! - progresivní pružiny (jako by ty origo nestačili), nový olej a gufera do vidlí, nový regulátor, nový potah sedla, filtr, svíčky a olej. Radši jsem to taky nepočítal aby se mi nestalo to, čeho se bál Béďa.
Zase jsem ušetřil za gumy a benzín :side:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Rok 2011 - ohlédnutí 12 roků 3 měsíců zpět #13817

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Pro mě byl rok 2011 hlavně ve znamení velkých změn :blush:

Vyzkoušel jsem si co obnáší připravit komornější akcičku pro pár kamarádů a jelikož moc nevyhledávám srazy a hlavně větší výskyt anonymních
"motorkářů.cz" :silly: byl jsem jen na BIG srazu, a ve Dvorcích.

O dovolené jsem se projel po Balkáně, v půlce léta, zajel jako každý rok na skok do alpských zatáček a o víkendech se pocoural jak říká Béďa po těch "okolokomínoFkách" po rodné hroudě.

Takže do srpna na Varanovi bez pár kilometrů 12.000 a po jeho prodeji už jen na "kafáči" kochačky o pěkných nedělích slabě přes 3.000 Km.

No a závěrem, bylo to fajn a těším se na jaro 2012
;)
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Rok 2011 - ohlédnutí 12 roků 3 měsíců zpět #13821

  • velitel
  • Avatar uživatele velitel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Srdcem stále Bigař
  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 155
Když to tak čtu tak u mně slabota :blush: 9000:blush: dvoje gumy dva blinkry a páčka na spojku ale naprostá spokojenost:) :lol: :lol: kde jsem byl tam jsem se bavil a to je hlavní :side: :side:
Poslední úprava: 12 roků 3 měsíců zpět od velitel.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Rok 2011 - ohlédnutí 12 roků 3 měsíců zpět #13822

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Já mám za minulou sezonu 5 500 kiláků. Mnoho výletů, navštívených krásných míst s rybníčky a kostelíčky, no prostě paráda. Jeden řemen, pakny na spojce, gumy a ložiska.
Trochu mě vadí zdražování benzínu, ale s tím asi nic nenaděláme. Prostě budeme jezdit dál. Takže v sezoně 2012 nashledanou.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Rok 2011 - ohlédnutí 12 roků 3 měsíců zpět #13823

  • honza sadilek
  • Avatar uživatele honza sadilek
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 263
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 154
Tak my taky přispějeme s troškou do mlýna.

My jsme v lednu prodali Biga a ještě ten samý týden jsme si pořídili Varanka:unsure: A hned na jaře jsme absolvovali kontrolni servis a výměnu sjetých pneu, všech filtrů a kontrolu svíček a ventilů...
Na srazích jsme byli ve Dvorcích, Kruškách, Křivonosce, na Chosárně a zase ve Dvorcích. Taky na otvírání moto sezony tady u nas ve Studnicich..

No a taky jsme zvládli Passo Stelvio a okolí. Projeli jsme čtyřmi státy za prodloužený víkend. Taky jsme navštívili bratry na Slovači.Projeli jsme se přes Beskydy.

Varan taky posloužil jako zátiši na svatebních foto (Janča si splnila sen mít svatební foto s moto:P )

Sečteno-podtrženo: cca 9 000 km.
O nákladech radši nemluvim....:side:

Moc se těšíme na sezonu 2012. J+JB)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Rok 2011 - ohlédnutí 12 roků 3 měsíců zpět #13825

  • Hydron
  • Avatar uživatele Hydron
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 66
  • Karma: 2
Za celou sezonu najeto 10 tisíc km (6 na bigu, 4 na jawě). Kvůli starostem s přestavbou domu to byly většinou jen každodenní cesty do a z práce. Pouze jedna delší cesta na 5 dnů do Rumunska. Náklady - benzín,řetezovka a nové pružiny na Biga.B)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Rok 2011 - ohlédnutí 12 roků 3 měsíců zpět #13826

  • Mára
  • Avatar uživatele Mára
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 90
  • Karma: 15
Já najel asi 5000 km a prakticky všechno na Suzuki GS 500 po čechách. Co se týče nákladů, tak kromě benzínu jen olej a teď ještě budu přetěsňovat přední vidlice - cca 450 Kč :cheer: .
A na podzim jsem koupil BIGa, najel cca 200km a nasypal do něj cca 6000, ale zatím víceméně spotřební materiál - gumy, filtry, olej, brzdový desky a určitě další věci co si už nepamatuju. Ještě zbývá doladit pár detailů a příští sezónu už začnu s velkým kocourem B) .
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Rok 2011 - ohlédnutí 12 roků 3 měsíců zpět #13829

  • Fíďa
  • Avatar uživatele Fíďa
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • když to nemá zobák, tak to není konkurent :)
  • Příspěvky: 149
  • Karma: 38
Dobry den, me se tento rok splnil jeden z mych snu, ja vim ze vi to treba jezdite bežně, ale konecne se mi podařilo s brachou vyrazit na to slovensko, mě to stejne pripadlo takove dobrodruzne;), fakt super;)opravdu bylo to pekne;), vyrazili jsme s novym kolegou šlerinem do krušek. Tam to bylo uplne nejkrasnejsi a urcite se tam vratim. No a big sraz byl jasna volba, cas byl tak nebylo co resit, pujcil jsem si od brachy tolikrat vychvalovanej stan ;) a vyrazil jsem. Potkal jsem tam lidi ktery mam rad, a domu jsme jeli zase se šlerinem kde jsme si cestou zas uzili prču;))). A ted doufam ze uz tendle rok stihnu alespon jedny dvorce.No a jelikoz mam sveho bigouska rad tak se mu budu ted pres zimi taky trosku věnovat neco poopravit a povymenit.

Dekuji za pozornost ;)
Lidi já říkám neberte úplatky, neberte úplatky, neberte úplatky nebo se z toho zblázníte, ale je to marný je to marný je to marný .
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Rok 2011 - ohlédnutí 12 roků 3 měsíců zpět #13839

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Ohlédnutí je určitě za minulým rokem vcelku dobré.Všechny Big akce se nám podařilo objet,všude se nám moc líbilo,ještě nějakou tu enduro akcičku a díky Šlerinovi Krocana a několkik výletů po obědových dvoustovek.Big chodil super,doufejme že ještě tento rok si bude šlapat jako loni.
Statisticky to bylo bez dvěstě kilometrů osm tisíc.
Gumy měmím podle akce,ale převážně tam mám TW47 a 48,které snad letos sjedu.Záleží jak často je budu měnit za krosové.Vše dle akcí času a peněz.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Rok 2011 - ohlédnutí 12 roků 3 měsíců zpět #13842

  • modrák
  • Avatar uživatele modrák
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • DR BIG 750 S 1988
  • Příspěvky: 78
  • Obdržená poděkování 4
  • Karma: 14
2011 byl rokem poměrně různorodým.Bohatý na zážitky,samotné ježdění už bylo tak 50/50.Buď se jezdilo anebo spravovalo.Bez pár drobných čtyři tísíce km.Kolem komína,trochu po kraji a aspoň sraz.
Cesta domů z něj-přesně sto kilometrů před barákem chcípl a už nechtěl naskočit.Výměna svíček a s podtočeným BIGem se dokodrcali domů.Dnes má už kardiostimulátor a běhá doslova do schodů. :)
...pořádný buben aka 750*1988
Poslední úprava: 12 roků 3 měsíců zpět od modrák.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.798 sekund