Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Krušnohorské poježdění.

Odp.:Krušnohorské poježdění. 13 roků 3 měsíců zpět #10138

  • Šlerin
  • Avatar uživatele Šlerin
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • BIG-srdeční záležitost
  • Příspěvky: 361
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 159
Prema: díky za pozvání těšíme se pa:)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Krušnohorské poježdění. 13 roků 3 měsíců zpět #10179

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Ahoj všichni.

Po dnešním telefonátu s Karlem si dovolím přidat pár nových informací ohledně "Krušek". Duben zůstavá vyhrazen pro Dvorce, červen pro BIG SRAZ a k nám do Krušnejch hor bych Vás chtěl pozvat

27.-29.5.2011

Jak je jistě z datumu patrné, rozhodl jsem se akci prodloužit o možnost dorazit už v pátek odpoledne. Přeci jen je to sem kousek cesty a vzhledem k tomu, že bych opravdu rád připravil zajímavou trasu pro vyjížďku, na kterou bude potřeba dostatek času, myslím, že tuto možnost přivítáte.
Během pár dnů přihodím další informace ohledně bydlení a stravy.
Zatím se mějte všichni moc pěkně, ahoj P.

ps. jen tak mimochodem, už tři hoďky zase padá ;)
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Krušnohorské poježdění. 13 roků 3 měsíců zpět #10187

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
super..mam poznačeno..ted uz jen sehnat nekde nejakou motorku co tam dojede :side: :side: :side:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Krušnohorské poježdění. 13 roků 3 měsíců zpět #10188

  • Fíďa
  • Avatar uživatele Fíďa
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • když to nemá zobák, tak to není konkurent :)
  • Příspěvky: 149
  • Karma: 38
no jo máš recht, ýýýáááámaha jezdí jen občas:), a jen když je pěkné počasí:side:
Lidi já říkám neberte úplatky, neberte úplatky, neberte úplatky nebo se z toho zblázníte, ale je to marný je to marný je to marný .
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Krušnohorské poježdění. 13 roků 3 měsíců zpět #10241

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Po přečtení několika posledních příspěvků v tématu XII.DR-BIG sraz a k němu navazujících v Návštěvní knize, bych rád ještě pár slov ke zde plánovaným "Kruškám".

Rád bych aby jste věděli, že není v mých silách a v podstatě ani plánu připravovat programem nabitý víkend v duchu moto srazu. Nebude muzika, soutěže a tak. Hlavní náplní setkání bude vyjížďka nebo dvě po pro Vás doufám zajímavém koutě naší země a večer posezení u něčeho dobrého. I přesto ale chystám malé překvapení, aby to pro Vás nebylo zas tak obyčejné a hlavně jednoduché.

Tímto bych rád řekl, že celá akce vzniká jen pro to, že jsem vždycky měl a mám pocit, že když se na začátku sezóny sjedeme do Dvorců, jsme rádi, že se vidíme a při odjezdu mám pocit, že do srazu je hrozně dlouhá doba, než si zase podáme ruce a budeme moct společně poklábosit.
Vzhledem k tomu, že jsme většinou každý z jiného kusu světa, je logické, že během sezony každý jezdíme s jinou partou, ale já mám Vás lidi kolem Bigů rád a proto si myslím, že se můžem vidět častěji než třikrát v sezoně.

Takže i když je mi jasné, že se nikdy nemůžu zavděčit všem, risknu to a těším se na každého z Vás kdo do krušnejch přijede.
Přeji všem hezký den P.
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Krušnohorské poježdění. 13 roků 3 měsíců zpět #10246

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Přesně na takovou akci se těšíme a už to mám s manželkou v kalendáři zaznamenané.:) :)
Přemo nenech se odradit,věřím že přijede dostatek lidí.
Naštěstí to tu není tak daleko že bychom museli psát žádost na UV DR-BIG o povolení účasti na jiné akci než je Big sraz na východu Čech.:angry: :side:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Krušnohorské poježdění. 13 roků 3 měsíců zpět #10252

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Vašek: odradit se nenechám a děkuji za podporu :) Myslím však, že o jakémkoliv povolení nemůže být řeč. Stále věřím tomu, že se jedná jen o jakési nedorozumnění a víc bych se k tomu prosím v tomto tématu nechtěl vracet :)
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Krušnohorské poježdění. 13 roků 3 měsíců zpět #10275

  • velitel
  • Avatar uživatele velitel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Srdcem stále Bigař
  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 155
Nebyla by gps na místo konání :silly: at víme kam asi pojedeme nebo je to zatím tajemství :S :S
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Krušnohorské poježdění. 13 roků 3 měsíců zpět #10276

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Zatím se uč jako já do Sokolova (viz výše) :side:
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Krušnohorské poježdění. 13 roků 3 měsíců zpět #10277

  • pohlava
  • Avatar uživatele pohlava
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Sapere aude
  • Příspěvky: 447
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 58
můžu se zeptat na jednu věc??.... rád bych taky přijel, jakožto vám neznámý novic, ale jelikož nikdy nevím přesně dopředu, jestli nebudu mít víkendovou službu, tak by mě zajímalo, jestli je nutný na stoprdo potvrdit předem účast, nebo prostě buď přijedu nebo nepřijedu??

prema: zatím to vypadá podle toho co jsem vyčet, že nějaká rezervace nutná není, ale radší se ptám...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Krušnohorské poježdění. 13 roků 3 měsíců zpět #10279

  • velitel
  • Avatar uživatele velitel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Srdcem stále Bigař
  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 155
Podle Gekovy rady to mám zhruba 370 km to bude vejlet:lol: .pokud bude v práci volno zatím na 99% bude B)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Krušnohorské poježdění. 13 roků 3 měsíců zpět #10280

  • Fíďa
  • Avatar uživatele Fíďa
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • když to nemá zobák, tak to není konkurent :)
  • Příspěvky: 149
  • Karma: 38
tak mě napadlo, samozřejmě to nikomu nenutím, ale co kdyby jsme se někde sešli s těmi co jedou od Hradce:) musíte jet stejně někudy kolem Boleslavi či Jičína.mohli bychom je pohromadě
Lidi já říkám neberte úplatky, neberte úplatky, neberte úplatky nebo se z toho zblázníte, ale je to marný je to marný je to marný .
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Krušnohorské poježdění. 13 roků 3 měsíců zpět #10282

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Ahoj všem.
Když už to Velitel a Pohlava nakousnul,napíšu zase nějaké informace.Jak píše Gek,zatím počítejte s cestou do Sokolova,protože ubytováni budeme v penzionu,na pro Vás dosud utajeném místě:laugh: Proč,za chvilku vysvětlím.

V tomto týdnu budu vědět přesný počet lůžek,která Vám budu nabízet v pořadí,ve kterém jste se na Krušky hlásili.Kdo nebude chtít rezervovat pokoj,může stanovat na pozemku penzionu.Zkusím vyjednat společenskou místnost k přespání,ale slíbit to zatím nemohu.Bližší info o cenách dodám co nejdřív.

A teď to hlavní:laugh: Jak jsem již psal,chystá se pro Vás překvapení a tím je soutěž,jejímž výsledkem budou přesné souřadnice místa setkání.Jedná se o 16 soutěžních hádanek týkajících se míst,která navštívíme při společné vyjížďce.

Takže,kdo bude mít zájem se soutěže a potažmo i Krušek:laugh: zúčastnit,pošle,prosím,na můj e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. svou aktuální e-mailovou adresu,na kterou dostane každý týden jeden e-mail,kde v příloze otevře hádanku s úkolem.Po jeho vyřešení tak získá část hledané souřadnice.

Soutěž začne 31.1. a pomůže nám tak zkrátit dobu než opět provětráme naše stroje.Věřím,že se budete dobře bavit a třeba se i dozvíte něco o kraji,který se chystáte navštívit;)

Všem přeji hezký večer, ahoj Přema.
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Poslední úprava: 13 roků 3 měsíců zpět od Prema.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Krušnohorské poježdění. 13 roků 3 měsíců zpět #10284

  • Fíďa
  • Avatar uživatele Fíďa
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • když to nemá zobák, tak to není konkurent :)
  • Příspěvky: 149
  • Karma: 38
to bude bejkárna, to zas přijedu někam k plzni:side:
Lidi já říkám neberte úplatky, neberte úplatky, neberte úplatky nebo se z toho zblázníte, ale je to marný je to marný je to marný .
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Krušnohorské poježdění. 13 roků 3 měsíců zpět #10285

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
jelikož jsem přírodozeměpisné jelito a lama tak se za nekoho jako je gek vašek či velitel zahaknu a dojedu s nimi..protože vas chci videt pardálové..:side: :side: :side: :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.229 sekund