Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: XII. DR-BIG sraz 17.-19.6.2011

XII. DR-BIG sraz 17.-19.6.2011 13 roků 10 měsíců zpět #8703

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 513
  • Obdržená poděkování 18
  • Karma: 157
Vzhledem k atraktivitě a vytíženosti kempu Křivonoska jsem byl víceméně donucen se rozhodnout během tohoto týdne zda a v jakém termínu pořádat XII. DR-BIG sraz. Pokud mohu soudit z ohlasů zde na stránkách i z těch, které mi různí lidé řekli osobně, sraz se líbil a měl úspěch. Proto jsem paní vedoucí v kempu řekl, že příští BIG sraz udělám opět u ní a to v termínu

17.-19.6.2011

Ohledně problematického hospodského během letošního srazu bych navrhoval následující:

Geka poprosím o vytvoření dlouhodobé/permanentní ankety ohledně občerstvení na BIG srazu. Varianty připadají v úvahu následující:
1. Pivo v režii kempu, potažmo mojí. Cena piva by byla cca 20,- Kč, což si myslím, že je velmi slušné. Ostatní věci (nealko, tvrdý, jídlo) v režii hospody.
2. Pokusit se s hospodským dohodnout na rozumné ceně občerstvení - nevím, nakolik to bude možné, jelikož jsem to několikrát zkoušel před a během letošního srazu a nikam to nevedlo.
3. Nechat to víceméně na hospodě tak, jak to bylo letos. Pro mě osobně byla situace s cenami neúnosná a další sraz budu řešit vlastní zásobou. Při této variantě nastává problém, jak se k tomu postaví vedoucí kempu - viz níže, protože to tak vyřeší dost lidí, jak jsem tak poslouchal....

Z provozních důvodů nám bohužel paní vedoucí nemůže oficiálně dovolit udělat vše mimo hospodu, protože má s hospodským smlouvu. Nicméně určitá část by průchozí byla.

Prosím tedy Geka o vytvoření výše uvedené ankety a na jaře uvidíme, jak to dopadne. Díky předem za hlasování.
DR-BIG 750S, 1989
Poslední úprava: 13 roků 3 měsíců zpět od Gek. Důvod: Datum v nadpise
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XII. DR-BIG sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8705

  • begis
  • Avatar uživatele begis
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • záhorák driver
  • Příspěvky: 64
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 4
Takže najvyšší čas zajednať chatku :side:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XII. DR-BIG sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8728

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Wyky už si píšu termín do kalendáře.
Jak se budu stravovat nebo kolik budu ochoten platit za pivo či zelenou nechám až na situaci jaká bude tam.Taky mě sraz stál jak jiného zájezd k moři,ale to je jen můj problém,že jsem chtěl 35kč za pivo dát a 30kč za zelenou.Kdybych to nemohl dát,tak jsem jak Holanďan a vše si koupím v nejbližším supermárketu a do hospody půjdu jen na akce pořádané tebou (pořadatelem).
Nedělal bych si s toho těžkou hlavu na Tvém místě,protože všude i na zahraničních srazech jsou ceny občerstvení našponovaný.
Každej hospodskej jak vidí více lidí,tak ceny zvýší běda jak ještě uslyší nějaký zahraniční jazyk.
Myslím si že kdybychom tam polovina nešli nebo si tam krom kafe a čaje nic nedali taky by "neviditelná ruka trhu" s tím co si udělala.:side:
Když jedu na mototuristický sraz,tak je oproti stejně dlouhému Big srazu o polovinu dražší a daleko méně toho vypiju a sním.To píšu o srazu v ČR,mimo ČR je vklad na osobu od 100Euro výše,tak že doprava a stravování k tomu a jseš na závratné cifře.Zrovna přijeli kolegové z Luxemburku a Belgie,tak jsme o tom hovořili.Letos to tam vyšlo hóódně draho.
Těším se na další Tvůj BIG sraz a nenech se otrávit přístupem "zlatokopů",dokud lidé budou ochotni platit,tak se jim dařit bude.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XII. DR-BIG sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8729

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Termín je v kalendáři. Jedu určitě. Snad mi z Mostu konečně přivezou tu síťovku na nákupy :side:
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XII. DR-BIG sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8730

  • chose
  • Avatar uživatele chose
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 8
  • Karma: 156
Ty vogo to je rychlost.:lol: Samo přijedem a každý se zařídí, nějak jak to přijde. Už na to nemysli, jen ten rok bude dlouhýýýýýýýýýýý:)
Tel.:605 509 549
Poslední úprava: 13 roků 10 měsíců zpět od chose.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XII. DR-BIG sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8731

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Sice hodně v předstihu, ale když situace dovolí, určitě rád přijedu. A těch mojich pět piv za celý sraz taky zaplatím :laugh:
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XII. DR-BIG sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8734

  • Havran
  • Avatar uživatele Havran
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 32
  • Karma: 1
Taky už se moc těším:lol: a doufám že to rychle uteče.A hospoda?Jak psal Vašek když jim ty prachy dáme...:blink: Příští rok můžeme zkusit organizovaný bojkot a uvidímeB)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XII. DR-BIG sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8742

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 513
  • Obdržená poděkování 18
  • Karma: 157
No, hospodskyho necham klidne vydusit tim, ze si u nej nekoupim nic jinyho, nez nejakej ten alpskej vrsek. Lahvace si nakoupim klidne sam a burta si taky snadno upecu.
DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XII. DR-BIG sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8743

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Nám se to moc líbilo,ceny zase nějak astronomické nebyly.Plzeň za 35kč piju v Pardubicích normálně a oběd či večeři za 100kč je taky běžné.Musí se počítat,že jak jedete dva je to vše dvakrát tak dražší:(
Kdo se stravujete po hospodách mi dáte asi za pravdu a obsluha ta neměla chybu,takto rychle obsluhovat se málo kde vidí a příjemné úsměvy i reakce na naše hlášky vyrovnali možná trochu vyšší ceny.
Wyky hlavu si s tím nelámej,podívej se na Němce,ty maj srazy na pronajaté louce nebo v pískovně či lomu bez veškerého zázemí,hajzly a občestvení dovezou jako službu,což není taky nic levného,ale kempu se to nikdy nevyrovná.Běda jak začne pršet.
Příště bych si nelámal hlavu z pouštěčem hluku a jeho mažoretkou i ten striptýz bych oželel,ale to může být jen můj blbej názor i když jsem se dost bavil.Zvláště jak mažoretce padaly trencle,při hroším poskakováním po stolech.
Myslím si že nejvíce bordelu v té hospodě udělala tato hrošice,která pošlapala dost stolů,a kreacím kolegů z Ústí a klávesákovi od Rychnova se stejně ani na kotníky nepodívala.
Jen některým kolegům ze západu tekla slina po bradě,protože za takovouto show by byli doma nuceni zaplatit hóódně dlouhý peníz.A v žádném kempu by ani k tomu nepřišli.:side:
Ještě jednou moc se nám na sraze libilo,jsme rádi že Big sraz je furt "svůj"že to není žádná megalomanská komerční akce,kterých je každej týden všude habaděj,že se sešli lidi,co se chovali jak lidi,že po nikom nezůstali nějaké resty a že obsluha kempu byla mile překvapena,že se najdou lidi co jezděj na motorkách a přesto i když je jich stovka po kupě nědělají bordel a nechovaj se jak neandrtálci.
Na vyjížďce se nenašel žádný kretén co by všem ukazoval co všechno neumí a ohrožoval ostatní,což se v minulosti dost dobře napsat nedalo.
Snad bych ještě na příští sraz udělal nějaké trasy pro ty co chtějí raději jet individuálně nebo si po společné vyjížďce ještě někam zajet.
Mohlo by to být formou trasy na mapě s vyznačenými zajímavými místy,občerstvením atd.i s časovým harmonogramem pro ty co si nedovedou představit kolik času potřebují na zvládnutí celé trasy.
Je to jen můj možná blbej názor,ale na druhou stranu proč se nepodívat po zajímavém okolí Hluboké,Blat nebo části Šumavy.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XII. DR-BIG sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8749

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 513
  • Obdržená poděkování 18
  • Karma: 157
Poustece hluku priste zastoupi radio s vetsima reprakama a laptop s 20 GB mp3:P Babu (doslova) na svlikani priste taky shanet nebudu, treba to dopadne naprosto necekane v ramci hospody.:side:

O trase budu premyslet, nejaky cesty bychom mohli dat treba dohromady s brachou, ma to tu vic najety nez ja. Hlavne mimo cesty. Pred dvemi dny mi volal, abych mu privezl provaz a kolo s drapakem, ze zapadl v lese do blata a nemuze se dostat ven.:side:
DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XII. DR-BIG sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8752

  • Henry
  • Avatar uživatele Henry
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 87
  • Obdržená poděkování 6
  • Karma: 154
Ještě bych chtěl k té dlouhé zprávě od Vaška dodad, že ta mažoretke nejen pošlapala většinu stolů, ale dokonce jeden stůl nevydržel tak těžkou zátěž. Takže největší bordelář na srazu je jasnej.:angry:
Wyky s tou hospodou si nelam hlavu, však ono to nějak dopadne.
Henry
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XII. DR-BIG sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8755

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 513
  • Obdržená poděkování 18
  • Karma: 157
Škoda, že mi tanec DJovy mažoretky nějak unikl. Asi jsem byl už trochu znaven.:side:
Máte pocit, že jsem o něco přišel?:blink:
DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XII. DR-BIG sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8756

  • reno84
  • Avatar uživatele reno84
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • relaxace je fajn ale nic nestíhám
  • Příspěvky: 25
  • Karma: 2
Přišel i nepřišel.Takový věci se nezapomínaj-bohužel tohle si budu pamatovat do konce života jako odstrašující příklad.Zato vystoupení některých členů už na tom bylo o poznání lépe:) :side:
Až umřu tak mě vzbuďte
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XII. DR-BIG sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8764

  • velitel
  • Avatar uživatele velitel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Srdcem stále Bigař
  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 155
Taky jsem nevydržel až do tanečku :ohmy: nejaké foto není at vím o co jsem přišel:blink: :blink: :blush:
Poslední úprava: 13 roků 10 měsíců zpět od velitel.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XII. DR-BIG sraz 13 roků 3 měsíců zpět #10215

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 513
  • Obdržená poděkování 18
  • Karma: 157
Tak uz jen 5 mesicu.:( Na cekani je to dlouha doba, na organizaci zase kratka doba. Melo by to letos dopadnout pokud mozno stejne. Vyjizdka bude jinudy, delka bude cca stejna, souteze nejaky spachame, hospodskyho zpracovavam a hlava me bude bolet stejne jako loni a vsechny roky predtim.:side:
Uz aby bylo leto a teplo, mam kurevskej abstak.:ohmy:
DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.263 sekund