Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Big - Plzeň

Big - Plzeň 14 roků 2 měsíců zpět #7262

  • Pecka
  • Avatar uživatele Pecka
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 17
  • Karma: 0
Nazdar kluci,
koukali jsme s icematejem, že je dost novejch registrovanejch uživatelů z Plzně a okolí. My tu zatím víme o nás, Asterixovi a tuším, že Sabaj750 je z nedaleka.
Co vy další tady z okolí, nechcete na jaře dát nějakou menší projížďku, ať vubec víme kolik nás tu je? B)
PS: offroadu se nebráníme :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Big - Plzeň 14 roků 2 měsíců zpět #7263

  • ladazb
  • Avatar uživatele ladazb
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 12
  • Karma: 1
čau,já jsem teda z Mostu,a moto mám od vánoc,takže jsem se ještě nesvezl,takže bych se taky přijel podívat.Zatim jí furt chodim akorád okukovat do garáže a občas nastartuju
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Big - Plzeň 14 roků 2 měsíců zpět #7264

  • skoky
  • Avatar uživatele skoky
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • žiju abych jezdil,jezdím abych žil
  • Příspěvky: 147
  • Karma: 16
zdravím Plzeňáci...;)
já jsem ze Srb u Nepomuka a nějakou tu projíždku bych dal velice rád;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Big - Plzeň 14 roků 2 měsíců zpět #7265

  • Pecka
  • Avatar uživatele Pecka
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 17
  • Karma: 0
ladazb: jasný, klidně si k nám výlet udělej, čím víc bigařů známe, tím líp ;-) z Mostu je sem pěkná cesta. Já jsem původně z Bíliny, takže tutu cestu taky čas od času jezdím a vyskytuju se i na severu :-)
skoky: paráda, to by bylo aby se ty okolo plzeňský taky jednou nepotkali všichni... :-)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Big - Plzeň 14 roků 2 měsíců zpět #7266

  • skoky
  • Avatar uživatele skoky
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • žiju abych jezdil,jezdím abych žil
  • Příspěvky: 147
  • Karma: 16
pecka: neboj potkáme se;) jezdim do Plzně do práce,ale včera jsem bigouše komplet rozebral, dělám částečnou generálku,tak bych to viděl až tak za měsíc:dry:
jinak já jsem původem zase z Loun:side:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Big - Plzeň 14 roků 2 měsíců zpět #7277

  • Asterix
  • Avatar uživatele Asterix
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 105
  • Karma: 1
A hlavne, musime na jarni prvomajovou spanilou jizdu prijet jako jedna big banda ;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Big - Plzeň 14 roků 2 měsíců zpět #7278

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Asterix :
Prvomájová od pivovaru ?
Loni nám tam jeden "borec" padnul přímo před kolo. Asi mu nevyhovoval posed "jako na hajzlu" na jeho brutalním choperu. Hlavně, že měl SS helmu a na ní rohy :P . Pochopil to asi jako "spa D nilou" jízdu.
:silly:

Jinak u nás se konaj přehlídky BIG BANDU ;)
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Big - Plzeň 14 roků 2 měsíců zpět #7280

  • Glerin
  • Avatar uživatele Glerin
Zdravím, koukám, že z Plzně a okolí je tu lidí dost.

Já měl před 2 rokama nehodu a říkal jsem si, že s moto končím. Ovšem BIGa jsem neprodal. A teď, s příchodem jara, mám pořád větší a větší nutkání ho zprovoznit (zlobí karburátor a hlavně mám 2 stopy (brejle, rám, nevím kde je chyba, chtělo by to proměřit). Navíc od nehody chybí některé plasty a pneu už taky není výstavní.

Pokud se opravdu odhodlám, provětrám peněženku a opět začnu jezdit, rád s Vámi někam vyrazím.

PS: Nebydlím v Plzni dlouho, nemá někdo tušení, kde by mi mohli za rozumné peníze zkontrolovat ten rám? Plus další servis (opletená hadice dopředu, zkouknout motor atd.). Nebráním se "domácím" servisům, naopak.

PS2: A náhodou o volném místečku v garáži pro bigouše, někde v Plzni, nevíte?:cheer:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Big - Plzeň 14 roků 2 měsíců zpět #7298

  • Asterix
  • Avatar uživatele Asterix
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 105
  • Karma: 1
Prema: jj od pivovaru. Jo, o lonskej bouracce vim. Ono lonska prvomajovka stala za vyliz prdel, ale podzimni svatovaclavska 2008 a i 2009 byly uplne suprovy a ta 2009 se me libila ze vsech nejvic. Vsude cajti v krizovatkach, takze krasnej cistej prujezd. Nikde se mezi nama neplet plechovkar. Fakt skvely. Kamos sedel za mnou a tocil
http://www.youtube.com/watch?v=uFpmHaw-5Cs
http://www.youtube.com/watch?v=PXpY8WHscfA
http://www.youtube.com/watch?v=uIMt8eD6XU8
http://www.youtube.com/watch?v=fOrUoHZE9P0

Glerin: s ramem ti neporadim, ale zkus se zeptat ve street motu na Plaskej, jak je discoteka Arena http://streetmoto.cz/kontakt
Opletenou hadici koupis taky tam, to si vymenis sam, na tom nic neni a s motorem ti neporadim
Poslední úprava: 14 roků 2 měsíců zpět od Asterix.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Big - Plzeň 14 roků 2 měsíců zpět #7301

  • Glerin
  • Avatar uživatele Glerin
Tak do streetmota zajdu, mám to kousek.

Aktuálně mě nejvíc trápí ta garáž. Můžu moto ubytovat v Přešticích, ale to je přece jenom trošku daleko :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Big - Plzeň 14 roků 2 měsíců zpět #7303

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Asterix: podle mě žádná tahle vyjížďka nestojí za nic. Hrkat se po městě 2-3 jak trotl a hlídat nazdárky kolem sebe. A hurá dívejte se cirkus jede ;) Ale uznávám že to je věc názoru, někomu se to líbí, mě ne.
Byl jsem tam omylem a za ty se platí, tam teda naštěstí jen málem. Taky ho mám natočenýho vola s rohama :silly:
Jezdím se tam kouknout už několik let, dám si klobásku kouknu na "US Army" a když všichni odjedou na spa D nilku jedu domů. V loni jsem to nedodržel a málem byl problém, moje blbost :laugh:
Jedinou vyjížďku s více strojema jedu na BIG srazu. Ta poslední byla výborná. Po kopcích, celou cestu v klídku za Gekem a Káťou, pohodička ;)
Už se těším na letošní :laugh:
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Poslední úprava: 14 roků 2 měsíců zpět od Prema.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Big - Plzeň 14 roků 2 měsíců zpět #7308

  • Asterix
  • Avatar uživatele Asterix
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 105
  • Karma: 1
Prema: Mas pravdu, je to vec nazoru, proto jezdim az mezi poslednima, kde 2-3 nejezdim a jede se aspon 60 po plzni, ale to je videt na videu. Problem je, kdyz teda je nekde naka blba odbocka, tak se to zacne stosovat :(
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Big - Plzeň 14 roků 1 měsíc zpět #7750

  • Asterix
  • Avatar uživatele Asterix
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 105
  • Karma: 1
tak plzenaci a z okoli, doufam, ze se uvidime na prvomajovy vyjizdce
http://www.motopellmell.estranky.cz/clanky/co-se-chysta-pozvanky/prvomajova-vyjizdka-2010
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Big - Plzeň 14 roků 3 týdnů zpět #7833

  • Pecka
  • Avatar uživatele Pecka
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 17
  • Karma: 0
Koukam, ze na plzensko pribylo dalsich par bigu :) to bude slusny obsazeni za chvili :-D
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Big - Plzeň 13 roků 11 měsíců zpět #8156

  • reno84
  • Avatar uživatele reno84
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • relaxace je fajn ale nic nestíhám
  • Příspěvky: 25
  • Karma: 2
Klidně se někdy přidám,do plzně to mám kousíček.Jen zatím po silnici,mam na předku 17-ku a obě gumy silně nevyhovující do terénu,do příštího roku mám v plánu druhou sadu kol na E-09
Až umřu tak mě vzbuďte
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 1.222 sekund