Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: XI. DR-Big sraz

Odp.:XI. DR-Big sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8638

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 513
  • Obdržená poděkování 18
  • Karma: 157
Díky všem za účast na srazu, bál jsem se, že vás tolik ani nepřijede, když to bylo premiérově na Křivonosce.:blush:

S hospodským jsem mluvil několikrát, ale nikam to nevedlo, takže to protlačím přes paní správcovou v kempu. Je tam panáček v nájmu a kemp, logicky, o tak velkou akci kvůli hospodskému přijít nechce.
Takže příští rok se bude konat občerstvení v režii kempu a ne hospody.

Doufám, že jinak byli všichni spokojeni. V neděli tam zůstal jeden mrtvej BIG (odešlo mu CDI) a jedna mrtvá Xantie - moje.:ohmy: BIGa naložila Avie a Xantii jsem odtáhl.

Jinak mám všem účastníkům srazu vyřídit od paní správcové poděkování, že nerozvorali trávníky v celém kempu a že se chovali slušně. Správcová se navíc chodila co hodinu dívat na záchody, jestli už teda konečně někdo tam ten bordel udělá a ono pořád nic a nešlo jí to do hlavy. Říkala, že takový motosraz tam za 30 let ještě neměla, aby jí někdo neposral záchody.:side: :side:

Jediná připomínka byla k chatce č. 40: roztržené lino od přesouvání palandy a chatka ohozená zvenku blátem od motorky.:(

Ale mám radost, že se skoro všem líbilo a až na menší problémy to proběhlo v pohodě a nikdo se nikde nerozstřelil (kromě Holanďana v oplocence).:side:

Příští rok se na vás těšíme znovu.;)

Wyky, Wykyová a Wykyčata :side:
DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XI. DR-Big sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8639

  • flegmatik
  • Avatar uživatele flegmatik
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 381
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 166
Ahojte všicíííííííí!!!!!

Všechno už tady bylo řečeno!!!!!

Areál SUPER!!!

Prostředí SUPER!!!!

Vyjížďka SUPER!!!!

Organizace?! Že na to byl Wyky sám!!!! SUPER!!!

Jídlo dražší, ale dobrý!!!!

Pivo komentovat nebudu!!!!!! Protože nejsem pivař, hlava nebolela!!! Ale kurva ta žáha!!!!! No jinej kraj jinej pivo!!!

A trochu mi leží v palici za prvé -Jaktože tam v tomto počasí bylo tolik lidí????????
a za
druhé -Štarman, jeho mikina a snubní prstýnek a to spal s náma v chatce!!!! A Wykyho manuál ??!!

Zatím žiju v představě, že se na našich srazech nekrade!!!

Manuál byl do soutěže tak jde asi o prd, ale mikina a snubák???? To nechápu!!!!! Štarmanovu mikinu obleče snad jenom Aifel a ten tam nebyl!!!

Jinak jsm moc dobře pokecal se správcovou a bude jedině ráda když si příští rok jídlo a pití zajistíme sami!!!!

Dovezu si griliček, masíčko, pivečko a budu spokojenej!!!! Možná Vás pozvu!!!!

Wyky díky a za rok aaaahhhoooojjjjj!!!!!!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XI. DR-Big sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8640

  • Vorel
  • Avatar uživatele Vorel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Život se dá promarnit, prožít a nebo ENDURO!
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 10
  • Karma: 5
Tak jsme taky dojeli relativně za sucha. Moc rád jsme vás všechny viděli:) . Jako vždy - bigaři jsou prostě fajn. Zdravím zvláště Wykyho krásnou rodinku! A na vás všechny se těším zase za rok.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XI. DR-Big sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8641

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 513
  • Obdržená poděkování 18
  • Karma: 157
Manuál se našel sám. Nějaká dobrá duše (nevím jméno) mi ho přinesla i s igelitkou. :) Jsem si ho u něj prej v noci schoval a já si to nepamatoval. Jak je to možný, to nechápu. :side: :woohoo: Ale někdo si půjčil Czipkův manuál, že se chce na něco podívat a už ho nevrátil.:angry: Tak mi Czipek dal peníze za ten ukradenej a já mu dal ten nalezenej. Vem to čert, ale tomu chmatákovi aby šulín upadl a motorka se zadřela.

Jo a Vorlovi děkuju za to, že chvíli byl jako au-pairka pro moje juniory. Už jsme to nějak nestíhali. Dík.;)
DR-BIG 750S, 1989
Poslední úprava: 13 roků 10 měsíců zpět od Wyky.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XI. DR-Big sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8642

  • Havran
  • Avatar uživatele Havran
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 32
  • Karma: 1
Wyky díky za super sraz.:):):) Jak už bylo výše řečeno,prostě paráda.Škoda že to uteklo tak rychle:dry: Příští rok se těším nashledanouB) .
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XI. DR-Big sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8643

  • skoky
  • Avatar uživatele skoky
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • žiju abych jezdil,jezdím abych žil
  • Příspěvky: 147
  • Karma: 16
ahoj všem.
je to jak všichni píšete.
akce super
lidi super
putika drahá
počasí se tak tak taky dalo
samozřejmě bych rád poděkoval všem co se na této akci podíleli;) :)
rád si to zase zopakuju.

ps: jen mi trošičku sere ten chaos s těma manuálama:( sám sem si tam od Wikyho jeden bral, tak mam strach aby si pamatoval, že jsem mu ho ráno platil;)
jinak moc moc děkuji za důvěru,protože mi ho narval už večer ve společensky unavené náladě:side: :side: a já musel počkat až do střízlivosti do rána abych mohl naštívit bankomat;)

ještě jednou díky za důvěru;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XI. DR-Big sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8645

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 513
  • Obdržená poděkování 18
  • Karma: 157
O tomhle manualu vim, porad mi prekazel, tak jsem Ti ho strcil do ruky, at se s tim taha nekdo jinej.:side: :side: A zes mi platil, to vim taky, neboj.;)
DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XI. DR-Big sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8646

  • Vlasta
  • Avatar uživatele Vlasta
Ahoj, tak to byl víkend, na který dlouho nezapomeneme:) Dík Wykymu, že se odhodlal pořádat další z řady BIG SRAZŮ. Příští rok jedeme znovu:lol: Všechny zdraví Lenka a Vlasta;)
Poslední úprava: 13 roků 10 měsíců zpět od Vlasta.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XI. DR-Big sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8647

  • chose
  • Avatar uživatele chose
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 8
  • Karma: 156
Díky moc Wykymu a rodině za krásné prožití víkendu.Nebudu nic rozebírat.Příští rok na sto prdo jedem a jak už tu Flegma psal beru grilovačku a naložené maso no a uvidíme.Ještě jednou DÍK.:)
Tel.:605 509 549
Poslední úprava: 13 roků 10 měsíců zpět od chose.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XI. DR-Big sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8649

  • Henry
  • Avatar uživatele Henry
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 87
  • Obdržená poděkování 6
  • Karma: 154
Ahoj. I ja se pripojuji s Velkym podekovani za usporadani srazu. Vse bylo super, akorat ten hospodske byl nejakej divnej:cheer:

Jeste chci podekovat vsem co me v Bechyni pomohli a omlouvam se jim za to, ze prisli o zbytek vyjizdky.:)

Tak zase nekdy priste. Henry
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XI. DR-Big sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8650

  • Chrissostom
  • Avatar uživatele Chrissostom
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 94
  • Karma: 152
Primář: Ano, žil som v sladkej nevedomosti, ale spolu s Vorlom zase máme väčší zmysel pre humor, ako ten kto nám odoberá karmu.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XI. DR-Big sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8652

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Sraz byl super,plno příjemných lidí,hodně legrace a počasí vůbec nevadilo.Ze soboty na neděli se přišel ke mě podívat jeden neregistrovanej ,,bigař,,.Šoural se kolem mýho stanu a hledal místo na spaní.Donutil mě vylézt z teploučkýho spacáku a s baterkou ho jít hledat kolem stanu.A kdože to byl?JEŽEK!Normální ježura.Bylo mi ho líto,a tak jsem ho nejdříve chtěl šoupnout Renovi do stanu,ale pak mi bylo zase líto Rena.Od čeho ale byl ráno poštípanej,to vopravdu nevím.:unsure:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XI. DR-Big sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8655

  • Primář
  • Avatar uživatele Primář
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 107
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Díky Wykymu za sraz,byla to super akce a rádi jsme Vás všechny vyděli,jenom je škoda,že to zase tak rychle uteklo.:dry: Co se dá dělat, tak zase za rok.;)


Chrissostom: Vorlův smysl pro humor znám, už se přeci jenom nějaký pátek známe,ale u tebe je to trochu jiný,tak se nediv že jsi zůstal nepochopen.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XI. DR-Big sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8658

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 513
  • Obdržená poděkování 18
  • Karma: 157
Ještě jsem zapoměl na pár lidí:
Dík Lence za pomoc na bráně, se soutěžema (že byla takovej obětní beránek) a za roztřídění cen.:)
Dík Maxovi za projití kempu a vybrání největší mrdky (to nebyl problém:side: ), nejlepší přestavby a nejhezčího BIGa (ten odjel).:silly:
Dík Gekovi za vyhlášení výsledků do mikrofonu, jsem byl nějakej nemluvnej.:S
Dík všem, co něco přivezli do soutěží, protože jsem měl strach, že budeme soutěžit za pivo a paňáky.:blush:
DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XI. DR-Big sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8660

  • Chrissostom
  • Avatar uživatele Chrissostom
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 94
  • Karma: 152
Všetci sú teraz ovplyvnení výborným zrazom a samozrejme my tiež ( keď prejdete 510 km v sedle, tak len ak nezabudnete :side:) a tak ma napadlo, že už máme na týchto skvelých stránkach asi všetko, ale že BIG a jeho zrazy ešte namajú báseň. Tak som sa osmelil a tu je:



Křivonoska 2010


Už kladivá burácajú
Jazdci sedia na mieste
V daždi, zime uháňajú
100 bigaři po ceste

Prasa hubou ražeň hryzie
Ako predná biga brzda
Snáď Budweiser sa už minie
S bôľnou hlavou bude jazda

Svinka sa už s pivom miesi
Nebude už robiť kviki
Sabaj volá ježko kde si
Pečienku už baští Wyky

O polnoci tanečnica
Zvodne bokmi zavlní
O rok opäť stretneme sa
V Křivonoske zas v júni



Ja viem, že si poviete, že sú aj lepšie, ale táto je naša, o Bigu a našom zraze.
Ona bola lepšia, ale som ju musel prerobiť, aby si ju mohli prečítať aj dievčatá, my bigari sme predsa len tvrdší chlapi.
Ospravedlňujem sa, použil som konkrétne mená a nespýtal som sa, ale keď sme rodina a autorské práva udeľujem Big stránke, nikto iný ju nedostane.
Medzi nami sú aj hudobníci, keby ju niekto chcel zhudobniť...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.421 sekund