Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: XI. DR-Big sraz

Odp.:XI. DR-Big sraz 13 roků 11 měsíců zpět #8579

  • Aldy
  • Avatar uživatele Aldy
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • (nerad píšu:-)
  • Příspěvky: 283
  • Obdržená poděkování 12
  • Karma: 62
Já bohužel jsem trošku polámanej a proto jedu autem, tak pokud po mě někdo něco chcete uvezu toho dost B)

ps: kdyby se někdo chtěl z okolí se mnou svést autem , není problém...
ALDY z Turecka
Poslední úprava: 13 roků 11 měsíců zpět od Aldy.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XI. DR-Big sraz 13 roků 11 měsíců zpět #8587

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 514
  • Obdržená poděkování 18
  • Karma: 157
Vyjizdka je planovana na sobotu v 11:00 a bude cca 90km. Vic si netroufnu, jsem na to sam.

Z Nemecka mi volal nejakej clovek, ze jich prijede 20, z Holandska jich ma prijet udajne 7 a ted jeste Polaci. Asi se z toho osypu.:P
DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XI. DR-Big sraz 13 roků 11 měsíců zpět #8588

  • flegmatik
  • Avatar uživatele flegmatik
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 381
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 166
Wyky na pupínky Ti můžu dovézt mastičku a nebo kořalku!!! Vyber si!!!!!:side: ;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XI. DR-Big sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8590

  • Primář
  • Avatar uživatele Primář
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 107
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Vaše starosti o mojí činčilu...to by vám šlo.Můžete být rádi že sem na stránky moc nechodí... Bigoušek jede za 14 dní na Ukrajinu a do Rumunska,takže si taky užije svoje.
Přijedem asi v sobotu dopoledne,tak se zatím mějte,těšíme se na vás.:woohoo:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XI. DR-Big sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8591

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
flegmatik napsal:
Wyky na pupínky Ti můžu dovézt mastičku a nebo kořalku!!! Vyber si!!!!!:side: ;)

Nebo "karboš" :laugh:
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XI. DR-Big sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8593

  • karbous
  • Avatar uživatele karbous
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 38
  • Karma: 2
Ahoj všem ,na sraz dorazíme s Vencou361 až v sobotu okolo poledne a už se moc těšíme :cheer:

Wyky prosím potvrdit info že odjezd na vyjížďku je už v 11.00 a ne ve 12.00 jak je uvedeno v článku dík moc
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XI. DR-Big sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8595

  • Chrissostom
  • Avatar uživatele Chrissostom
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 94
  • Karma: 152
Primář: radšej si jej nemal hovoriť, že existujú Big stránky, teraz už budeme v ohrození života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XI. DR-Big sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8598

  • Primář
  • Avatar uživatele Primář
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 107
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Chrissostom ty žiješ ve sladké nevědomosti a vůbec nevíš a neznáš. Tak tady máš na vysvětlenou:
Přílohy:
Poslední úprava: 13 roků 10 měsíců zpět od Primář.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XI. DR-Big sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8599

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
No já ti Primčo ady trochu píchnu.
Kateřina je jedna z mála Bigařek, co sama Biga vodí. Tyhle stránky zná velmi dobře.
Naše Kačka
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Poslední úprava: 13 roků 10 měsíců zpět od Gek.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XI. DR-Big sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8602

  • radeki
  • Avatar uživatele radeki
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • bývalý bigař
  • Příspěvky: 341
  • Obdržená poděkování 9
  • Karma: 45
Teda chtěl jsem se stavit aspoň na sobotu kvůli vyjížďce, ale asi z toho (opět) nic nebude :dry: Motor je sice zkontrolovanej (vsadím se že bude klepat dál, ale to už nehodlám řešit) a už sem ho začal skládat, ale včera mi nechtělo sednou ozubený kolečko na vyvažovák, tak sem ho zvedl, no a co se nestalo ? Samo přilepil se na něj klínek a spadl přesně nad dírou do karteru :( To mně tak vytočilo že sem šel radši od toho, protože jak mi říká zkušenost, když seš vytočenej tak radši nic nedělej B) Takže pokud klínek nějak nelokalizuju a nevylovím tak budu muset zase půlit a skládat se bude ještě i v sobotu, a navíc mi kamarádka předala štafetu angýny (doufám že bude aspoň hnisavvá :angry: ), takže tenhle víkend je asi v hajzlu. No ale koukám že na srazu bude asi dost lidí, a viděl jsem na advrider.com jak se jednotlivý země chlubí hromadnejma fotkama. Co kdyby Wyky v rámci vyjížďky zabral na chvíli nějaký opuštěný parkoviště a udělali jste nějakou hromadnou foto, kde bude dobře vidět co nejvíc bigů. Nejlíp zaparkovat v několika řadách pod nějakým kopečkem a vyfotit to s hora. Jen takovej námět, kdyby se lidem chtělo :P
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XI. DR-Big sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8603

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 514
  • Obdržená poděkování 18
  • Karma: 157
Takze posledni info pred odjezdem na Krivonosku:

Vyjizdka je opravdu v 11:00 presne. Kdo nebude mit v 11:00 nasazenou helmu a nastartovanou motorku, tak nas bude muset dojet, nebo zustat v kempu.:P Delka bude cca 100km - trochu jsem to protahl.

Vcera jsem si byl naposledy projet trasu a vzhledem k tomu, ze pekne prselo a prsi (astrologicka predpoved byla asi pro jiny kontinent), tak jsou v lesich useky, kde je naplaveny pisek a prach na ceste. Proto vsechny prosim o maximalni opatrnost, aby se nekdo nevymlel.:blush:
Na trase jsem zjistil, ze nasi uzasni pani cestari zase popustili uzdu fantazii a lepi praskliny tim nejlepsim moznym zpusobem - nastrikaji asfalt a poprasi jemnym sterkem. Takhle se jim povedlo dokurvit cca 10km usek vyjizdky. :angry:
V Tyne nad Vltavou je pro zmenu v sobotu uzavrene namesti, takze planovana zastavka se presouva do Bechyne. Namesti je vetsi a hezci.:)
V patek bude minivyjizdka k pomniku rychtare Kubaty. Vzhledem k tomu, ze se rika, ze kdyz nikde neprsi, tak u Kubaty vzdycky, tak to bude pouze pro ty, kdo si budou chtit umyt motorku v kaluzich, potom si ji pocakat blatem a nechat si omlatit zrcatka a helmu od vetvi. Lestenky a silnicni stroje sebou vzit nemuzeme. Naplanovany cas minivyjizdky je na 16:00, trvani cca 45 minut.
Mluvil jsem naposled s hospodskym: prase se maci v nalevu, az dojde, budou stejky, klobasy, parky. Na jidelaku je 5 hotovek, 5 minutek. Snidane bude v hospode od 7mi rano - parek, michany vejce atd.
Obedy jsou schopni varit vicemene od rana, ale vzhledem k velikosti kuchyne by bylo dobre, kdybyste si chodili pro jidlo postupne, abyste zbytecne dlouho necekali.

Snad jsem napsal vsechno, co jsem si vzpomel. Ted uz jen potrebujeme trochu slunce, zatim to nevypada moc nadejne. Hlavne pro stanare a sirakare.:side:

Tak se na vas tesim.;)
Přílohy:
DR-BIG 750S, 1989
Poslední úprava: 13 roků 10 měsíců zpět od Wyky.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XI. DR-Big sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8604

  • skoky
  • Avatar uživatele skoky
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • žiju abych jezdil,jezdím abych žil
  • Příspěvky: 147
  • Karma: 16
radeki: tak to je docela škoda,že nepřijedeš.:dry:
stebou sem chtěl docela pokecat.;)
ale dost lidí jede i autem, tak proč nezvážit i tuhle možnost.;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XI. DR-Big sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8605

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 514
  • Obdržená poděkování 18
  • Karma: 157
Jeste mapka vyjizdek pro lepsi predstavu kudy kam. Muzete si to ulozit do GPS, abyste se neztratili. Cervena je sobotni hlavni vyjizdka a fialova je patecni minivyjizdka ke Kubatovi.
Kdyby bylo opravdu spatny pocasi, tak je mozno ze zastavky 2 to natahnout rovnou zpet na Krivonosku po statovce (cca 10 minut jizdy).

Nejde mi vlozit velky obrazek, takze externi odkaz je tu:

Mapa

DR-BIG 750S, 1989
Poslední úprava: 13 roků 10 měsíců zpět od Gek.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XI. DR-Big sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8606

  • Šlerin
  • Avatar uživatele Šlerin
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • BIG-srdeční záležitost
  • Příspěvky: 361
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 159
Zdarec tak my nejedem včera se mi rozkočil vyvažovák.:ohmy: Máme objednanou chatku takže za chvilku tam volám že ji ruším tudíž bude volná.Tak pa:) Užijte si to :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XI. DR-Big sraz 13 roků 10 měsíců zpět #8613

  • Vorel
  • Avatar uživatele Vorel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Život se dá promarnit, prožít a nebo ENDURO!
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 10
  • Karma: 5
Zdar. Tak mi taky nejedeme:silly: .
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.250 sekund