Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Pozvánka od Trojan KTM teamu

Pozvánka od Trojan KTM teamu 15 roků 5 dní zpět #3899

  • Vorel
  • Avatar uživatele Vorel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Život se dá promarnit, prožít a nebo ENDURO!
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 10
  • Karma: 5
Na naši akci DAKAR, Argentina Chile se nám podařilo získat příslib účasti třech závodníků, kteří tuto soutěž úspěšně dokončili viz. příloha. Akce bude probíhat před naší prodejnou ve velkém stanu. Bude zajištěna audioprojekce i z rally znalý moderátor, který povede útok přímo na zúčastněné. Kvalitní občerstvení je podmínkou. Chlapci přivezou i svoje závodní stroje které budou vystaveny a předvedeny. Akce bude probíhat neformálně již od 14,00 hod., oficiálně od 18,00 hod. Vystavovat budeme i novinky motocyklů modelové řady 09 www.privesy.cz/ktm/novinky.php a scootery. Půjčovat zájemcům předváděcí stroje KTM. Je možné, že přijede i první automobil vyrobený firmou KTM, X-Bow. www.privesy.cz/ktm/ktm_xbow.pdf Ač máme pozváných mnoho našich zákazníků a příznivců, netajím se Tím, že bych byl rád, pokud byste předal informaci do Vaší databáze.
S motocykly je možno zajet zaparkovat přímo do dvora. V příloze zasílám taky informaci o TEST DAY KTM


1. DAKAR, Argentina Chille, Setkání s jezdci ( Josef Macháček, Oldřich Bražina, Jan Froněk), Nový Hradec Králové, TERMÍN: pátek 3. dubna, odpoledne 15,00 - 21,00 hod

možná přijede i X-bow.

2. TEST DAY modelů STREET, letiště MILOVICE (30 km od Prahy), 8. května od 10,00 hod.

3. MS MX3, Motocross, Holice v Čechách, prezentace motocyklů KTM, TERMÍN: 6.a 7. 6. 2009.

4. RUMUNSKO - enduro, částečně po stopách EAST EOROPE RALLY, Maramureš + Karpaty, TERMÍN 17. - 21. 6. 09.

5. ORANGE DAY, OFF ROAD, modely 2010, Dobřany v O.h., předpokládaný TERMÍN 18. - 20.9. 2009 dle dostupnosti testovacích motocyklů.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Pozvánka od Trojan KTM teamu 14 roků 11 měsíců zpět #4384

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
1. DAKAR, Argentina Chille, Setkání s jezdci ( Josef Macháček, Oldřich Bražina, Jan Froněk), Nový Hradec Králové, TERMÍN: pátek 3. dubna, odpoledne 15,00 - 21,00 hod

UŽ DNESKA,tak nezapomeňte ať máme o čem na Dvorcích kecat.
Já nemůžu tam jet mám kontrolku.:silly:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Pozvánka od Trojan KTM teamu 14 roků 11 měsíců zpět #4407

  • Vorel
  • Avatar uživatele Vorel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Život se dá promarnit, prožít a nebo ENDURO!
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 10
  • Karma: 5
Tak jsem dorazil domů z HK. Byla to nádherná akce, krásné počasí, vše tak, jak Trojan slíbil. Froňek má vykloubený rameno z tréningu, tak mu mašinu proháněl Joska Švorců - pěkně po prdeli svíci naprosto výstavní:) . Macháček je hroznej simpaťák, vesej milej chlap, žádná Stár. Zkoušel jsem ho zlomit na Big sraz. Zajímal ho termín. Trojan mu taky chválil naší akci - vypravoval mu o videu z Indie, atd. Ale jede Maďarsko, Tureckou rally, Austrálii. Ale možná to dopadne;) . Pučovali tu mašiny, prodávali oblečení z dakaru (např.tričko 299,-), stan z občerstvením praskal ve švech. Ty čtyřkoly jsou hrozný kladiva:angry: , v rukou mistra z toho jde hrůza!! Pár fotek jsem vloží Geček.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Pozvánka od Trojan KTM teamu 14 roků 11 měsíců zpět #4531

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 512
  • Obdržená poděkování 16
  • Karma: 157
Je mi lito, ze jsem se nemohl dojet podivat, ale jsem rad, ze se dostanu aspon na nejakej ten srazik. na nic jinyho mi cas nezbejva. Momentalne obkladam koupelnu.:angry: :angry:
DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Pozvánka od Trojan KTM teamu 14 roků 11 měsíců zpět #4544

  • flegmatik
  • Avatar uživatele flegmatik
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 381
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 166
No ještě, že nekojíš!!!! To už bys nejel nikam!!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.282 sekund