Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. horách

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. horách 15 roků 10 měsíců zpět #972

  • Hiff
  • Avatar uživatele Hiff
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 78
  • Karma: 4
Se taky musím připojit k děkovačce. Bylo to fajn ikdyž náročnější. Příště už néé pod stan... :) To zvedání na zadní pár metrů od chatek ze kterejch vybíhaj děcka mi taky nepřijde jako rozumnej nápad. :blink:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. horách 15 roků 10 měsíců zpět #973

  • Henry
  • Avatar uživatele Henry
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 87
  • Obdržená poděkování 6
  • Karma: 154
:laugh: I ja se chci pripojit k velkemu podekovani Vsem co se podileli na pripravach a organizaci akce. Nemelo to chybu. Diky
:laugh:

Henry
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. horách 15 roků 10 měsíců zpět #974

  • chose
  • Avatar uživatele chose
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 8
  • Karma: 156
Bylo super akorát to rychle uteče.Program super,vyjížďka super(úprk),bigbít super až doma sem zjistil,že sem nechal v kapci klíčky od pokoje.Nevadí snad je Česká pošta doručí vpořádku zpátky.Posledních 50Km.domu v dešti.Díky všem co se o nás starali.
Tel.:605 509 549
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. horách 15 roků 10 měsíců zpět #975

  • fikus
  • Avatar uživatele fikus
Fakt super,není co vytknout
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. horách 15 roků 10 měsíců zpět #976

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Hele kdo jste fotil a máte hezký fotky, tak je dejte na cédo a třeba mi je pošlete. Adresu vám dám do mejlu. Nebudeme to všechno dávat sem na stránky, jen něco. Z těch co mi dojdou udělám jedno CD nebo něco lepšího a dám to někomu, kdo bude dělat video aby se to použilo do videjka.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. h 15 roků 10 měsíců zpět #977

  • Yankee BiG
  • Avatar uživatele Yankee BiG
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • hyperaktivni veverka ujeta na semtexu a cokolade
  • Příspěvky: 112
  • Karma: 15
Osobně vím jaká je hromada práce spáchat takovou akci - klobouk dolů :cheer:
Počásko luxus, ubytko a jídlo na pohodku.
Technická - pokud někdo čirou náhodou našel digitální foťák Sony Cybershot černé barvy tak se mi prosím ozvěte :ohmy:
Připravit enduro trať dalo chlapům hromadu práce a trochu mě mrzí že si ji vyzkoušelo tak málo lidí z bigařů :unsure: Pouze trening dělá mistry - a ta motorka na to má i se silničníma pneu což jasně ukázal mladej Sáďa.

Jízda po zadním v areálu na rovince u chatek asi myslíte mě - ano občas prostě zlobím :-) ale když sem to hodil na záda tak jenom kousek - na jedničku a plně pod kontrolou bez ohrožení dalších osob B) .
Ride to Live & Live to Ride
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. horách 15 roků 10 měsíců zpět #978

  • Primář
  • Avatar uživatele Primář
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 107
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Bylo to super jako vždy, počasí na jedničku, jen škoda že to vždy tak rychle uteče. Parádně jsme si to s Káťou užili, ikdyž to byl jeden velký kolotoč.:laugh: :laugh: :laugh:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. h 15 roků 10 měsíců zpět #979

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 512
  • Obdržená poděkování 16
  • Karma: 157
Diky Vorlovi a jeho grupe za skvelou organizaci, bylo to skvele zvladnuty. S Horalkou a jejich organizacnima schopnostma je to uz horsi, ale za to Vorel nemuze.
Nejvic me potesilo, ze jsem nekutil, naopak jsem videl kutit ostatni.:laugh: :laugh:
Tak zase nekdy priste.
DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. h 15 roků 10 měsíců zpět #980

  • Vlasta
  • Avatar uživatele Vlasta
Jo bylo to pěkný a ještě teť mi v uších zní Wykyho pozdarv,Nemáte ibums?:lol:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. horách 15 roků 10 měsíců zpět #996

  • Jurgen
  • Avatar uživatele Jurgen
Tak se taky přidám k poděkování a hodnocení srazu. Byl super. Počasí, učastníci, horalka, bigy všechno klapalo tak jak má. Hlavně chci poděkovat pořadatelům a všem co pomáhali s pořádáním, protože je to náročný to naplánovat tak aby to fungovalo.
No prostě se mi tam líbilo;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. horách 15 roků 10 měsíců zpět #997

  • LadaBolech
  • Avatar uživatele LadaBolech
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 114
  • Karma: 2
Neznám nic lepšího něž když se člověk bojí objednat něco k jídlu, aby nedostal po tlamě za drzost. :laugh: Ale vidět hromadu podobně postižených lidí to převážilo. Příště to vážně chce změnit místo, ale jinak to bylo super a ta honička po Polsku (suuuupeeeer)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. horách 15 roků 10 měsíců zpět #999

  • Pitr
  • Avatar uživatele Pitr
Sraz se vyvedl :cheer: , rádi jsme vás videli a tesime se na priste, Pitr a Lucie :laugh:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. horách 15 roků 10 měsíců zpět #1000

  • Svajciarka
  • Avatar uživatele Svajciarka
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 7
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 3
Tak je to za nami, opät bolo super! Perfektne pocasie, no nemalo to chybu. Uz sa tesime na dalsi rocnik, a v tomto smere este raz dakujeme Vorlovi a jeho rodinke, aby mali stale dost sil a hlavne trpezlivosti ako aj chuti do organizovania tejto akcie! :)
Pridavam nejake foto: picasaweb.google.com/Svajciarka/ZrazBigov2008

Cestou zo zrazu sme sa este zastavili obzriet si pevnost Hanicku, bola to zaujimava exkurzia. A domov sme oficialne vyrazili o pol tretej, cesta bola dobra, sem tam nejaka prehanka, ale dalo. Najväcsie prekvapenie nas cakalo az v Nitre, kde sme vosli do burky, takze sme fajn zmokli, ale tentokrat nam to nevadilo, mali sme nepremoky. Odporucam kupit! ;)
Tu su este nejake fotky z Hanicky: picasaweb.google.com/Svajciarka/PevnosHaniKa
PS: Tak zase o rok!;) :)
Poslední úprava: 15 roků 10 měsíců zpět od Svajciarka.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. horách 15 roků 10 měsíců zpět #1016

  • Sádˇa
  • Avatar uživatele Sádˇa
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 264
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 154
Tak video jsem už viděl :laugh: něco jsme tam natočili,ale mám stím zatím problém :( segra to vypálila na DVD a to nemohu v žádné mechanice u počítače načíst :angry: :angry: jen v tom ségřinym krámu to funguje :laugh: alespon někde tak se s tím budu ještě chvílku prát snad to rozběhnu :laugh: :laugh: Nenahrával náhodou někdo vyhlášení soutěží to jsem prosral :angry: :angry: Tak zatím čus
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. h 15 roků 10 měsíců zpět #1020

  • krata
  • Avatar uživatele krata
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Život na dvou kolech!
  • Příspěvky: 71
  • Karma: 54
Zdar všem účastníkům jubilejního BIG srazu. Předem BIG poděkování jeho organizátorům a všem, kteří přidali ruku k dílu. Prostě to byl super sraz, nádherné vyjížďky a lidičky a těch "světýlek o půlnoci":P Škoda jen, že zase budeme rok čekat na Bigy v Orlím hnízdě.

Vorlům a spol. Moc dík!!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.329 sekund