Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. horách

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. h 15 roků 9 měsíců zpět #1025

  • Vorel
  • Avatar uživatele Vorel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Život se dá promarnit, prožít a nebo ENDURO!
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 10
  • Karma: 5
Viděl jsem tam na srazu více kamer. bylo by dobré to dát dohromady. Také ty fotky nějak sladit a vypálit. Hodně lidí má pěkné fotky a nesmysl, aby každý dával podobné fotky ze srazu na net. Gek nebo někdo jiný by to měl vytřídit a dát tam jen ty nejpovedenější.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. horách 15 roků 9 měsíců zpět #1026

  • Pypa
  • Avatar uživatele Pypa
za mě pořadatelům taky velký dík,i když sem se zůčastnil pouze sobotní česko-polský vyjížďky,stálo to za to přijet.....příště musi dát výpověď v práci,aby mi to vyšlo na dýl:blush:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. horách 15 roků 9 měsíců zpět #1047

  • Pitr
  • Avatar uživatele Pitr
Poslední úprava: 15 roků 9 měsíců zpět od Pitr.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. horách 15 roků 9 měsíců zpět #1049

  • Sádˇa
  • Avatar uživatele Sádˇa
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 264
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 154
Tak už je všechno v pořádku :laugh: DVD funguje Yenke měl pravdu stačí DVD uzavřít a je to :laugh: :laugh: To mi ještě odešel počítač :angry: a tak jsem musel koupit jiný.Tak se pustím do stříhání,máme tam docela dost zeleně :laugh: Mohl by na stánky někdo vložit adresu kam se všechen materiál pošle na komečné zpracování DVD :) Tak zatím čus
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. horách 15 roků 9 měsíců zpět #1109

  • Sádˇa
  • Avatar uživatele Sádˇa
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 264
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 154
Tak koukám že se k videu nikdo nemá :( já mám asi devadesát minut nesestříhaných a už si sím pomalu začínám hrát :laugh: jestli chce někdo přispět se svým videem byl bych rád :) sehnal jsem si docela slušnej program na stříhání,bude to moje první video,ale někdy se začít musí :laugh: Videa můžete poslat na disku Sadílek Tomáš
Šanov 214
Senomaty 27031
Zatím díky a čus
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. h 15 roků 8 měsíců zpět #1190

  • Vorel
  • Avatar uživatele Vorel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Život se dá promarnit, prožít a nebo ENDURO!
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 10
  • Karma: 5
Nojo no, takhle to Sáďo máš. Nic se nemění. Dostal si asi babu, nebo peška a video bude jen na tobě. Kamerky tam ale byly. Snad se někdo ještě ozve.
A jak je to lidi z fotkama? Kdo je sbírá? Gek mi psal, že nějaké fotky posílal Indimu, já taky něco mám. Bylo by dobrý je vypálit k tomu DVDčku, co bude dělat Sáďa.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. horách 15 roků 8 měsíců zpět #1191

  • Sádˇa
  • Avatar uživatele Sádˇa
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 264
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 154
Na to DVD jsem použil pár fotek co jsem tady našel na stránkách :) Projekt videa mám stále v počítači takže mohu kdykoliv přidat video i foto :laugh: uvidíš jak se ti bude líbit dalo by se stím ještě hodně udělat ale není co přidat :angry: něco se klepe ale ve 120 jsem rád že jsem Honzu nestratil i s kamerou :lol: :laugh:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. h 15 roků 8 měsíců zpět #1199

  • indi
  • Avatar uživatele indi
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 37
  • Karma: 2
Až budu mít ty fota od Geka ,
tak ti k tomu přidám ty moje a vypálím ti to
a pošlu...
pošli adres. na 604741633
Čau Indi
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. horách 15 roků 8 měsíců zpět #1200

  • Sádˇa
  • Avatar uživatele Sádˇa
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 264
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 154
Čau Indi když se podíváš o 3 příspěvky zpět tak tam adresu najdeš :laugh: :laugh: tak zatím čus už se těším.Vorlovi jsem v pondělí posílal DVD verzi 0 tak doufám že těch verzí ještě pár bude :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. h 15 roků 8 měsíců zpět #1201

  • Vorel
  • Avatar uživatele Vorel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Život se dá promarnit, prožít a nebo ENDURO!
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 10
  • Karma: 5
Ahoj. Sáďo, tak jsem to okamžitě zkouknul. Je to pěkný, je jasné, že z jedné kamery je velicce těžké vyrobit nějaký velkofilm. Nechal bych to tak, jak to je. Každý se tam najde a uvidí. Snad bych ještě uvítal nějaký krátký sestřich jako bonus, se všemi zajímavými záběry, s muzikou s opravdu krátkými střihy. Když někdo příjde a budeš mu chtít ukázat v rychlosti sraz. Ty fotky na konci s muzikou jsou moc prima. Ještě nějaký přidáme, já ti taky pošlu.

Mladej se činil po všech směrech, za řídítky i za objektivem:laugh: .
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. horách 15 roků 8 měsíců zpět #1202

  • Sádˇa
  • Avatar uživatele Sádˇa
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 264
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 154
Ten proggram má poze 6 tlačítek npro kapitoly a já jichměl 8 tak jsem dal soutěže+ostatní,někdo si přál vystříhat tak jsem něco zrušil úpně třeba večerní zábavu, ale ten sestřih nějaký udělám tak se zatím mějte a těším se na fotky
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. h 15 roků 8 měsíců zpět #1213

  • indi
  • Avatar uživatele indi
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 37
  • Karma: 2
Fotky mám vypálený a zítra ti je pošlu ..
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. h 15 roků 8 měsíců zpět #1216

  • Vorel
  • Avatar uživatele Vorel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Život se dá promarnit, prožít a nebo ENDURO!
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 10
  • Karma: 5
Zdarec. Taky ti je pošlu, ještě čekám na zbytek. Jestli nemá něco primář a ten fotograf.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.510 sekund