Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. horách

IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. horách 16 roků 1 měsíc zpět #189

  • Vorel
  • Avatar uživatele Vorel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Život se dá promarnit, prožít a nebo ENDURO!
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 10
  • Karma: 5
Ahoj. Termín srazu se rapidně blíží. Přesto že většina z vás jsou už zkušení matadoři na Big srazech, musím zde oprášit některé informace, aby k nám terfili i ti, kdo přijedou poprvé.
Areál chaty Horalka je v obci Sněžné v Orl. horách v okrese Rychnov n. Kn. - GPS 50° 20' 23. 98"N / 16° 16' 59. 009"E
V areálu je možnost: ubytování (chatky, bungalovy, hotel, ubytovna, vlastní stany), sociálky, teplá jídla po celý den, grilovaná jídla, venkovní bazén, atd. - viz: www. chatahoralka.cz
Program se bude odvíjet podle odzkoušeného harmonogramu / časy vyjížděk:
čtvrtek: od 14.OO hod zahájen sraz
pátek: od 15.OO hod vyjižďka po horách, Lom Masty !! odpoledne něco:laugh:
večer grill, tanec, kanec, šmitec:laugh:
sobota: od 12.30 hod vyjížďka ČR, PL.
od 16.30 soutěže
večer: hosté, zábava, grill, atd.
Na louce postavíme větší trať na blbnutí.

Letos slavíme 20 let od zahájení výroby Biga (jak to letí:S ) a tak doufám, že přijede co nejvíce Bigařů, ale i více našich kamarádu na endurech jiných značek to pořádně oslavit.
Zase vás chci poprosit o ceny do soutěží. Dííík:blush: ! A vemte sebou holky, večer budou diskotéky, a kulébr, a zelená, a vůbec - Těším se na viděnou!!! BIGůM ZDAR!!!
Přílohy:
Poslední úprava: 16 roků 1 měsíc zpět od Vorel.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. horách 16 roků 1 měsíc zpět #199

  • Sádˇa
  • Avatar uživatele Sádˇa
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 264
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 154
Uz se s Honzou nemůžeme dočkat,od správce jsem slyšel že Vorel objednal honě a hodně jídla:laugh: tak si dejte dietu atˇse v neděli vejdete do oblečení:laugh: Doufá že někdo přibalí do báglu kameru jak někdo sliboval.BIGUM zdar.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. h 16 roků 2 týdnů zpět #435

  • Vorel
  • Avatar uživatele Vorel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Život se dá promarnit, prožít a nebo ENDURO!
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 10
  • Karma: 5
Jsem rád, jak se tady rozjela diskuze:P . Jen nějaké nové informace.
Podařilo se mi na sobotu večer dojednat super kapelu, která hraje fakt výborně a tak to pořádně rozjedem. Jako host by se v pátek měl objevit na svém Einfieldu Honza Odehnal, kterého někteří z vás viděli na DVD z cest po Indii. Na jeho besedu se velice těším. Doufám, že uvidíme na srazu i Radovana Jirků, pokud nebude někde na cestách. Pan Trojan se zůčastnil se svým týmem KTM nynější středoevropské Dakar serie a tak by měl určitě o čem vyprávět. Také Ivo Kaštan, ale to je teprve vše v jednání. Nejčastějším sloganem posledních let je - Nemám čas! To je slyšet ze všech stran.
Tak doufám, že si čas na DR-BIG sraz uděláte!!!
Tak zatím. Vorel
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. horách 16 roků 2 týdnů zpět #436

  • Sádˇa
  • Avatar uživatele Sádˇa
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 264
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 154
Tak tě držím palce v jednání,vypadá to že sraz bude super.Jak daleko máš rozjednaný počasí :laugh: :laugh: doufám že pouze azuro čau Sádˇa
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. h 16 roků 2 týdnů zpět #437

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Včera jsme jezdili kolem Sněžného,taky se moc na ten výroční sraz těšíme:)
:) :) Přejem Ti Vorlíku ať Ti to vše vyjde jak si představuješ.A hodně síly na organizaci.:)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. h 16 roků 2 týdnů zpět #439

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Já se taky těším. Sice už nebudu vaším soupeřem na jízdu pomalosti a konkurentem v terénu, ale přijedu rád.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. h 16 roků 2 týdnů zpět #441

  • marty.big
  • Avatar uživatele marty.big
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 51
  • Karma: 0
Byt uz mam druheho bigouska tak letos vyrazim na sraz poprve a muzu rict ze se dost tesim.Info pro Vorla:s tim Radovanem nevim,nevim zacatkem kvetna odlita do indie(za svym bigouskem,ten uz je v bombaji v pristavu) a bude tam prejizdet himalaje,takze si myslim ze to nestihne.Zatim se mejte.B)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. horách 16 roků 1 týden zpět #450

  • Primář
  • Avatar uživatele Primář
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 107
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Letošní hlavní vyjížďka bude pojata poněkud netradičně,lebo jak všicni jistě víte, Vorel staví Vorlí hnízdo.Trasa nepovede malebnou krajinou Orlických hor,tak jak jste zvyklý,nýbrž rovnou čarou do Bigovky,kde se bude pořádat soutěž v kopání do hloubky a do dálky(budou se kopat základy):woohoo: :woohoo: :woohoo:
Všichni soutěžící prosím sportovní náčiní sebou.
Hlavní cena je již zakopána.Kdo najde první ten vyhrává. :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Do soutěže se mohou hlásit též betonáři.;) ;) ;)
Soutěž je vypsaná pouze pro amatery, Paďour a jeho JCB a jemu podobní mají smůlu.

Kopáčům zdar...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. horách 16 roků 1 týden zpět #454

  • chose
  • Avatar uživatele chose
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 8
  • Karma: 156
Dnes jsem si objednal ubytování a už se moc těším.Samo,že už od čtvrtka.S těma základama to není špatný nápad i když určitě JCB míň vypije jak banda BIGŮ.No jedině to skusit.Čau na Horalce.
Tel.:605 509 549
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. horách 16 roků 1 týden zpět #455

  • Sádˇa
  • Avatar uživatele Sádˇa
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 264
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 154
Nápad je to dobrý,ale nevím kam stím nářadím :laugh: :laugh: Jedeme ve dvou a na BIGU už moc míta nezbývá :( snad si poradíme :laugh: :laugh:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. horách 16 roků 1 týden zpět #456

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Jak tak koukám,Big horečka pomalu graduje.Musím se přiznat i já,neskutečně se těším!Fakt a skutečně doopravdy.Jen jedno malé přání v srdci mám,jestli se náhodou letos nebude vyhlašovat kategorie nejstarších jezdců na Bigoš.Mám takový pocit,že bych aspoň v něčem mohl uspět.:laugh:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. h 16 roků 1 týden zpět #458

  • indi
  • Avatar uživatele indi
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 37
  • Karma: 2
Jedu taky od čtvrtka ..:woohoo:
a netěšil by se snad jen blázen..
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. h 16 roků 1 týden zpět #459

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
ve ctvrtek jsem tam jak koni...to bude fičák ;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. h 16 roků 1 týden zpět #460

  • Vorel
  • Avatar uživatele Vorel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Život se dá promarnit, prožít a nebo ENDURO!
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 10
  • Karma: 5
Díky Primáři za aktivitu. Do tohodle pokusu asi nepůjdu a zůstanu u Honzíkovýho bagru. Shánět cisternu s Ganbáčem a do smrti se omlouvat sousedům okolo se mi moc nechce. Ale vím, že jste toho všichni schopní:laugh: !!
Včera mi Jurgen volal, že svojí účast potvrdil Pepa Švorc (jezdec Mčr motoskijoring, supercrossu, a pouštních dálkových soutěží OPTIC a Dakar series) ze stáje KTM Trojan. www.ktmutekzdomu.wz.cz/
Přijede na svém továrním závodním stroji a podělí se snámi o svoje zážitky ze závodění. Doufám, že ho ukecáme, aby nám něco předvedl na louce na naší dráze.Jestli přijede Trojan s motorkama, ještě nevím.
Tak to je zatím vše.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:IX. DR-BIG sraz 5.-8.6. 2008 Sněžné v Orl. h 16 roků 5 dní zpět #504

  • Vorel
  • Avatar uživatele Vorel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Život se dá promarnit, prožít a nebo ENDURO!
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 10
  • Karma: 5
Dnešní slunečný den jsme s Primářem věnovali přípravě srazové sobotní vyjížďky. Nejdříve jsem zkouknul a vytiskl mapy, udělal takovej jednoduchej itinerář a vyrazili jsme.
Pokud si někdo myslí, že zná Orlické hory, nebo jak říkají Poláci - hory Stolowe, tak se mýlí, jako já. Je stále co objevovat a je to krásná trasa, kde jsem nikdy nejel. Myslím, že budete nadšeni.
Celá trasa bude taková osmička asi 140 km dlouhá, z toho asi 70km po pěkném asfaltu, 40km po úzkých zatáčkovitých cestách a 30km po dost rozbitých asfaltových cestičkách. Nebude to nic náročného, nikdo na enduru, nebo cesťáku nebude mít problém. Ani ve dvou. Pro zajímavost zde napíši kudy se v sobotu pojede:

Sněžné - Rzy - Nový Hrádek - Borová - Česká Čermná - Lipí - Náchod (tankování + státní hranice)( po E67) - Kudowa Zdroj - Jeleniów - Lešna - Duzsniki Zdrój - (konec E67, dále v pravo)(pauza) směr Graniczna - po 3 km lesem v levo - úzká rozbitá asfaltka 15 km na hřebeny, hory Wiliza, Zbojnicka, Pekielnica, Klobuk - prudce vpravo k hranicím - po 6 km v levo podél hranic - Mostowice - podél hranice Rudawa - Poniatów - Niemojów - Lesica - Medzylesie nádraží (pauza) - v levo po 389 6km - v pravo 2,7 km - Róžanka - v levo 9 km Gniewoszów - stále 13,5 km po 389 až na hranice Mostowice/Orl.Záhoří - Deštné - Sedloňov - Sněžné

Tak můžete na Mapy.cz blbnout www.mapy.cz/#x=137532416@y=137037568@z=12@mm=ZP

V pátek se pojede spíše po okolí a do lomu v Mastech, kde si zájemci doufám pořádně zablbnou. Byl jsem to tam dneska taky projet.

Tak ať hlavně výjde počasí!!! Kdyby bylo jako loni, je možno cestu zkrátit a změnit.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.238 sekund