Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: XXI. DR-BIG sraz v termínu 25. - 28.6. 2020

XXI. DR-BIG sraz v termínu 25. - 28.6. 2020 3 roků 8 měsíců zpět #27621

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Gek: ty společné BIGařské kilometry ;-) by mě taky zajímaly a kdo jde vlastně do toho balónu? Vrtulník opravdu neměl chybu, že jo Šlerini ;-)

Flegma: souhlas, nostalgie a spousta vzpomínek na "první" (třetí) sraz, Agrohotel, Zdobnice, Sněžné...však jsme s Karlem večer nostalgicky zavzpomínali ;-)

Tomsa a Tombus: FB nemám a "v zájmu civilizace" ho zatím stále neplánuji, ale snad se objeví fotky i tady ;-) Já dám svoje snad brzy do fotogalerie, jak píše Pleskin

Každopádně, ale posílám ještě jedno opožděné poděkování Vorlovi a jeho týmu za uspořádání srazu a stejně tak pozdravy nejen jim, ale i všem ostatním, se kterými jsem se nestihl rozloučit.
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

XXI. DR-BIG sraz v termínu 25. - 28.6. 2020 3 roků 8 měsíců zpět #27626

  • Ruda
  • Avatar uživatele Ruda
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Jsem jak americké auto velký pohodlný a hodně žeru
  • Příspěvky: 705
  • Obdržená poděkování 59
  • Karma: 36
Ahoj Kamarádi. Jelikoš se cesta z Big srazu trochu protáhla, jeli jsme s Michalem na východ podél hranic z PL a otočili se až na Dukle a středem SK to vzali zpět. Domů jsem dorazil až v neděli na oběd. Tak posílám velké, ale velké díky Vorlovi a všem co pomáhali s přípravou a organizací srazu až teď. Bylo to super, vyvezl jsem celou rodinu a kamarádku, tu s vlkem, moc se tam všem líbilo a byli spokojení. Taky beseda s Vojtou byla super. Prostě nezapomenutelné zážitky. Moc děkuji. Taky se omlouvám všem s kterýma jsem nestačil prohodit ani pár slov a že jsem chtěl, ale bylo vás tolik a času tak málo.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.269 sekund