Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: XIV. BIG Sraz aneb Setkání BIGařů 21-23.6.2013

Odp.:XIV. BIG Sraz aneb Setkání BIGařů 21-23.6.2013 10 roků 10 měsíců zpět #17253

  • will
  • Avatar uživatele will
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 52
  • Karma: 9
I já přijedu s moravskou peruťí. Nafutruju se do chatky k Béďovi.
Poslední úprava: 10 roků 10 měsíců zpět od will.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIV. BIG Sraz aneb Setkání BIGařů 21-23.6.2013 10 roků 10 měsíců zpět #17254

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
Ja jen upresnuji ze jedu bez mladýho...takze chatka Moravska perut Ja + Chose + Will
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIV. BIG Sraz aneb Setkání BIGařů 21-23.6.2013 10 roků 10 měsíců zpět #17256

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Připomínám, že kdo jede na celý víkend se snídaní, pro urychlení odbavování je dobré vše zaplatit při příjezdu do Zubřího. Pokud nebude uvedeno jinak, tak se platí Flegmovi.

Rekapitulace.

Kalkulace na osobu pátek - neděle.
Celkem na celý sraz 950 Kč. Cena se skládá z:

2x ubytování á 320 = 640;
2x snídaně á 80 = 160;
1x vstup á 150


A pokud chcete, tak můžete přidat dobrovolný příspěvek na převod stránek. V dobrovolnosti se meze nekladou. B) . Na převod mě, nebo Flegmovi.
Děkuji.

Důležité upozornění.

V areálu je dostatek zpevněných cestiček. Prosím nejezděte po trávě. Děkuji.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Poslední úprava: 10 roků 10 měsíců zpět od Gek.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIV. BIG Sraz aneb Setkání BIGařů 21-23.6.2013 10 roků 10 měsíců zpět #17257

  • chose
  • Avatar uživatele chose
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 8
  • Karma: 156
Zdravím fšecky. Nabaleno,nachystáno.Hned po noční vyrážím pro PJECEDU a dále.Příjezd podle počasí a žízně.Tak zítra ahoj na skluzavce.:side: :)
Tel.:605 509 549
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIV. BIG Sraz aneb Setkání BIGařů 21-23.6.2013 10 roků 10 měsíců zpět #17258

  • djvlada
  • Avatar uživatele djvlada
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 109
  • Karma: 1
a jelikos jsem z noveho mesta na morave tak hlasim slunicko 35stupnu a vecer obcas prehanky i kdyz ve stredu tu byl slejvak jak prase :)a urco se bratrem ukazem na cumendu okouknout vase stroje aby se mi mohlo zastesknout jakou blbost sem udelal kdyz sem ho prodal
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIV. BIG Sraz aneb Setkání BIGařů 21-23.6.2013 10 roků 10 měsíců zpět #17261

  • Šlerin
  • Avatar uživatele Šlerin
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • BIG-srdeční záležitost
  • Příspěvky: 361
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 159
Ahoj lidi tak jsme doma.Flegmo moc hezký víkend,vše vyšlo tak super moc Děkujeme PA :)
slerin.rajce.idnes.cz/Dr-big_sraz_2013/
Poslední úprava: 10 roků 10 měsíců zpět od Šlerin.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIV. BIG Sraz aneb Setkání BIGařů 21-23.6.2013 10 roků 10 měsíců zpět #17262

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
Dík Flegmovi za organizaci, personálu za snahu, ostatním za skvělou atmosféru. Počasí tak akorát, co více si přát:)
Ps: doufám, že nejmenovaný kolega opustil ten záhadný prostor dvou šipek, má u mě jednoho bludišťáka :side:
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Poslední úprava: 10 roků 10 měsíců zpět od Tombus.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIV. BIG Sraz aneb Setkání BIGařů 21-23.6.2013 10 roků 10 měsíců zpět #17263

  • Sádˇa
  • Avatar uživatele Sádˇa
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 264
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 154
Také jsme dojeli v pořádku,v Praze pár kapek a pak zase sluníčko,dík všem co se podíleli :) na srazu a těm co přijeli :) rádi jsme vas viděli budeme se těšit na další setkání
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIV. BIG Sraz aneb Setkání BIGařů 21-23.6.2013 10 roků 10 měsíců zpět #17264

  • Mirec
  • Avatar uživatele Mirec
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • DR 750 ´88
  • Příspěvky: 23
  • Karma: 1
Zdarec, taky se mi podařilo úspěšně dorazit domů, dokonce i urvané zrcátko se povedlo opravit:cheer:
Jinak díky za akci, bylo to gut:)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIV. BIG Sraz aneb Setkání BIGařů 21-23.6.2013 10 roků 10 měsíců zpět #17265

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Mě se sraz líbil. Děkuji Flegmovi a všem, kteří mu vydatně pomáhali. Soutěže se mi moc líbily, jen mě mrzí, že žádná slečna a žena až na jednu vyjímku, nenašla odvahu se do soutěží zapojit. Já jsem boj s dobrovolnicí prohrál, nechtěje použít násilí :side: Je to škoda, děláme si to pro sebe a pro zábavu. Snad příště najdou některá děvčata odvahu a odhodí ostych.
Vyjížďka byla moc dobře připravená a naše skupina si ji velmi užila. Věřím, že i všichni ostatní. Šli jsme jen " kousek " až na Devět skal. Většina i vystoupala na vrcholek a Honza náš výkon zapsal do knihy. Já ne, zůstal jsem v půlce na velkém schodu, který zastavil můj postup. :blush:
Večer v sobotu jsme šli na procházku s malou skupinou ke šlápotě Járy Cimrmana, kterou jsme našli.
Takže já si odvážím hezké dojmy ze srazu, radost, že jsem vás zase viděl a dvě nové praskliny na plexi. No byl jsem přeci na srazu velkých endur. :side:
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIV. BIG Sraz aneb Setkání BIGařů 21-23.6.2013 10 roků 10 měsíců zpět #17266

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 513
  • Obdržená poděkování 18
  • Karma: 157
Díky Flegmovi, Lence, Pepíkovi a ostatním "pomahačům" za super sraz. Moc hezký.:)
Akorát vždycky, když odněkud jedu s Maxem, tak zmoknu.:blink: Už mi to začíná bejt divný.:side:
DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIV. BIG Sraz aneb Setkání BIGařů 21-23.6.2013 10 roků 10 měsíců zpět #17267

  • krata
  • Avatar uživatele krata
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Život na dvou kolech!
  • Příspěvky: 71
  • Karma: 54
Západní peruť ok.Super lidi program vyjížďka.:) :) :) Dík moc všem.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIV. BIG Sraz aneb Setkání BIGařů 21-23.6.2013 10 roků 10 měsíců zpět #17268

  • Max
  • Avatar uživatele Max
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 139
  • Obdržená poděkování 3
  • Karma: 154
Super lokalita, super lidi, super ubytko, prostě parádní sraz. Rád jsem Vás zase viděl a díky Flegmovi i ostatním!
Wyky -asi děláme chybu, že se hned neoblečem do nepromoků - to by bylo celou cestu 30°a slunečno!:side:

čau všem Max
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIV. BIG Sraz aneb Setkání BIGařů 21-23.6.2013 10 roků 10 měsíců zpět #17270

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Díky Flagmo,Lenko , Wyky a všem ostatním co se o nás starali.Moc se nám letoční sraz vydařil.
Ještě díky Dominikovi,který nám zpestřil vyjížďku velmi zajímavou exkursí do malé sklárničky o které jsem do včerejška ani něvěděl.

fotky
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIV. BIG Sraz aneb Setkání BIGařů 21-23.6.2013 10 roků 10 měsíců zpět #17271

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
super akce..hlavne patek :woohoo: :side: :woohoo: :side:
fotky jsem dal do odkazu na galerie...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.352 sekund