Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: XIV. BIG Sraz aneb Setkání BIGařů 21-23.6.2013

Odp.:XIV. BIG Sraz aneb Setkání BIGařů 21-23.6.2013 10 roků 10 měsíců zpět #17173

  • flegmatik
  • Avatar uživatele flegmatik
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 381
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 166
Včera večer jsem se byl v Zubří domlouvat na nějakých podrobnostech. Správce se už na nás těší a to tam nikdy motorkáře neměl. Tak nevím jestli chudák vído do čeho jde. Dal jsem si tam jídlo a byl jsem mile překvapen. Jídlo opravdu dobré a porce dostatečná.

Ještě jednu informaci. Jestli chce někdo dorazit už ve čtvrtek tak samozřejmě může. Já tam budu.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIV. BIG Sraz aneb Setkání BIGařů 21-23.6.2013 10 roků 10 měsíců zpět #17174

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Už se nám to krátí. Dnes jsem nakoupil věci potřebné jako ceny do soutěží.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIV. BIG Sraz aneb Setkání BIGařů 21-23.6.2013 10 roků 10 měsíců zpět #17177

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Přijedeme až v pátek snad to do odpoledne stihneme,rád bych to vybavení Policajtů viděl i se o jejich činnosti něco zajímavého dozvěděl.
Jsem zvědav co nám připraví sv.Petr,zda-li si budeme moc porovnat nepromokavost našeho oblečení nebo vyjedeme na běžkách.:cheer: :cheer:
Doufám že nemáš připravenou soutěž na můstkách,to bych opravdu nedal,bežky to jo.:blink:
Taky něco do soutěží přivezeme,už se na tom pracuje.B)
Ještě se zajedu podívat do Bulharska a Řecka jak vypadá sluníčko,abych Vám o něm mohl večer při Alpskejch vrškách a Vychrech z hor vyprávět.:cheer:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIV. BIG Sraz aneb Setkání BIGařů 21-23.6.2013 10 roků 10 měsíců zpět #17180

  • Radek GSX
  • Avatar uživatele Radek GSX
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 5
  • Karma: 14
Zduř kámo prosím o rezervaci dvoulůžkového apartmánu pro mne a mojí drahou polovičku snad už není vše vybráno dorazím v pátek odpoledne až do neděle včetně snídaně
Snad se vše povede
Díky a zdarec
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIV. BIG Sraz aneb Setkání BIGařů 21-23.6.2013 10 roků 10 měsíců zpět #17181

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
Též mám připravenou tašku s auto-moto potřebami na ceny pro soutěžící;) ...
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIV. BIG Sraz aneb Setkání BIGařů 21-23.6.2013 10 roků 10 měsíců zpět #17183

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
děcka já se tak těším....ja s Chosem dorazime kolem 15-17 hod...budeme od rana řízeně bloudit z Olomouce at se trosku projedem....a pak:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIV. BIG Sraz aneb Setkání BIGařů 21-23.6.2013 10 roků 10 měsíců zpět #17184

  • honza sadilek
  • Avatar uživatele honza sadilek
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 263
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 154
Ahoj Flegmo. Nam se to trochu zkomplikovalo. Asi budem muset upravit objednavku snidani. Zatim to neni uplne jisty, ale asi budu na sraze bez zenusky.
Kazdpadne dame jeste vedet az to bude 100%.
Jedno uz vim jiste, ze se na Zubri dostanu az k veceru. Doufam ze to nebude problem. Odhaduju prijezd kolem 20 hod v patek.

Tak zatim ahoj Sadilci
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIV. BIG Sraz aneb Setkání BIGařů 21-23.6.2013 10 roků 10 měsíců zpět #17189

  • flegmatik
  • Avatar uživatele flegmatik
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 381
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 166
Právě jsem si přečetl příspěvek od Geka v rubrice (co je nového na stránkách) a je to opravdu nutnost!!!!
Proto se bude při vstupu vybírat ještě dobrovolný příspěvek na předělání a zabezpečení našich stránek.

A proto Vás všechny prosím O NĚJAKOU TU KAČKU!!!!!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIV. BIG Sraz aneb Setkání BIGařů 21-23.6.2013 10 roků 10 měsíců zpět #17190

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
Kačku ( Kateřinu ) teda doma nemám, ale peníz určitě dám, je to na dobrou věc:) .
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIV. BIG Sraz aneb Setkání BIGařů 21-23.6.2013 10 roků 10 měsíců zpět #17192

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Dorazím taky k večeru. Vezmu Péťu i Kačku ;) Hrošík uveze všechno :laugh: Už se těším, ahoj P.
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIV. BIG Sraz aneb Setkání BIGařů 21-23.6.2013 10 roků 10 měsíců zpět #17195

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Přemo připrav si(se) besedu o své cestě do Stalingradu.Už se těšíme.:cheer: :) :) :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIV. BIG Sraz aneb Setkání BIGařů 21-23.6.2013 10 roků 10 měsíců zpět #17237

  • flegmatik
  • Avatar uživatele flegmatik
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 381
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 166
Dnedka jsem najel a označil asi polovinu vyjížďky zítra dorazím snad ten zbytek. Nezapomeňte si plavky, tady se už taky koupeme!!!!! (v bazénu)!!!! Počasí bude tropické!!!!! Tak ať to tady všichni zvládnete!!!!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIV. BIG Sraz aneb Setkání BIGařů 21-23.6.2013 10 roků 10 měsíců zpět #17238

  • flegmatik
  • Avatar uživatele flegmatik
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 381
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 166
Jo taky ještě prosím, ti kteří se ještě nepřihlásili na ubytování aby tak učinili protože už moc volných míst není!!!!!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIV. BIG Sraz aneb Setkání BIGařů 21-23.6.2013 10 roků 10 měsíců zpět #17240

  • honza sadilek
  • Avatar uživatele honza sadilek
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 263
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 154
ahoj Flegmo,
tak my upřesňujeme situaci. Prosím jednu snídani v sobotu a dvě snídaně v neděli. Janka dorazí v průběhu soboty. Jinak teda jeden stan na oba dva dny stále platí.
Už se moc těšíme.;) :woohoo:


Díky moc.

J+J Sadílkovi
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIV. BIG Sraz aneb Setkání BIGařů 21-23.6.2013 10 roků 10 měsíců zpět #17242

  • mirajs
  • Avatar uživatele mirajs
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 68
  • Karma: 154
Ahoj Flegmatiku,dorazíme v pátek navečer ve dvou takže pokud můžu tak prosím dvě místa se snídaní do chatky nebo na barák.Dík Mirajs
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.359 sekund