Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Diskuse o Dr-Big srazech, vše co máte na srdci.

Odp.:Diskuse o Dr-Big srazech, vše co máte na srdci. 11 roků 9 měsíců zpět #15009

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Zatím mě nikdo nepožádal, abych někomu jinému smazal účet. Dokonce si myslím, že nikomu ani aktivní účet smazán nebyl. A ani dlouho neaktivní nejsou moc mazané. Nebo si to nepamatuji.

Právě pro to, abychom si to nějak konečně vyříkali, bylo založeno toto téma. Čekal jsem návrhy a debatu, právě od vás, kdo má jakékoliv výhrady. A co se stalo. Mě je to jedno, dělejte si to jak chcete, vy jste nejlepší, stejně nemá cenu něco říkat, bude to zameteno pod stůl. Jste intrikáni. Já do toho mluvit nebudu, reaguji naposledy.
To je zodpovědný přístup ?? Když se má něco začít řešit, odejít ??
Nikdo nezamete nic pod stůl. Zatím nepadl jediný návrh. Pardon, jeden ano. Abychom se sešli. Ale kdo ?? Kdo se sejde, aby dal dohromady co se rozbilo ?? Přijedeš Motokarlosi ?? Přijede Vorel, Jirka, Pája, Aldy, Flegmatik ?? Kdo vlastně má přijet ?? Tak ať se tedy sejdou zakladatelé stránek a celého tohoto Big hnutí a rozhodnou o dalším osudu. Pravdou je, že si lidi přejí putovní srazy. Pozná se zase kus země a podívají se, kam by jinak třeba nejeli. A já si osobně myslím, že úroveň nebyla tak špatná. Já jsem byl vždy spokojený.
Je to přesně jak napsal Tombus. Pokud se nevyjádří opozice, nebudeme mít o čem diskutovat. Ale to musí být návrhy. Ne odchod. Pokud se vám něco nelíbí a jediné co napíšete je " já na to kašlu, dělejte si to jak chcete" tak to je opravdu cesta k zániku. A to je opravdu škoda.

Mě by jen zajímalo, kdyby šel vrátit čas, jak by
to vypadalo a dopadlo, když Vorel oznámil, že končí a bude "řadovým členem", kdyby se nikdo nepřihlásil, že sraz udělá. Co by bylo ? To by mě tedy fakt zajímalo. Místo, abychom byli rádi, že někdo ten prapor ponese dál, tak mu je vytýkáno kdeco. Nad tím je třeba se zamyslet a ne říct, kašlu na to. Dělejte si to sami. Když by tohle řekl každý, je to opravdu konec. A to by bylo opravdu smutné.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Poslední úprava: 11 roků 9 měsíců zpět od Gek.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Diskuse o Dr-Big srazech, vše co máte na srdci. 11 roků 9 měsíců zpět #15012

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
Motokarlosi, nějak se v Tobě nevyznám. Nejdřív to tady rozvýříš, kdyby jsi měl dost paliva (podporu ostatních nespokojených) tak nás tady ugriluješ Ty. Když je tady snaha o smír, házíš hned flintu do žita. Osočuješ Maxe, ale děláš to samé, v úvodu "možná už naposled" , a pak tak mě tedy vymažte, to se mi zdá, že chceš být "mučedníkem", který všem ukáže, jak jsou druzí zlí. Pokud si stojíš za svým a chcete něco změnit, tak takový výstřely revoluci nevyhrávají.
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Diskuse o Dr-Big srazech, vše co máte na srdci. 11 roků 9 měsíců zpět #15013

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Moc jsem toho nenaspal. Hodně jsem o vzniklé situaci přemýšlel. Vzpomněl jsem si že na stránkách proběhla dlouhodobá anketa o srazech. Výsledek máte ve fotogalerii, nebo klikněte ZDE

Teď mi volal Motokarlos. Shodli jsme se na tom, že by bylo dobré aby se lidi sešli někde na konci prázdnin, všechno o budoucnosti srazů probrat osobně, protože psané slovo může být někdy špatně pochopeno. Je to všechno k diskusi.

Edit: Čím víc o tom přemýšlím, tím méně mě napadá o čem vlastně budeme diskutovat. Jedině snad probrat nějaká kritéria ke srazu.
Kritéria. Nikdy nebyla a vždy to bylo z mého pohledu dobré. Začínáme se vracet do doby, kdy byla snaha o organizování, sepsání stanov a pravidel a to je přece to, co nechceme. Nikdy jsme to nechtěli. Když toto píšu, je mi velmi smutno. Na mysl mi jde otázka. Kdo se vlastně sejde ?? Kdo přijede ?? Osobně začínám docházet k názoru, že se necítím být odpovědný rozhodovat o budoucnosti srazů. Biga už taky nemám. Jen mám rád lidi kteří se kolem nich motali a motají. Spravuji stránky a popravdě si už pár let pohrávám s myšlenkou je předat dál. Tato myšlenka ve mě dozrává čím dál více. Měl by je převzít někdo mladší. Skutečně o tom uvažuji už nějaký rok. Ale zpátky ke srazům.
Putovní srazy budou vždy jiné, než zaběhlé jednomístné. Pokud se někdo uvolí udělat sraz, udělá ho v tom nejlepším vědomí a svědomí. Tomu naprosto věřím.
Zatím tady nepadlo nic, co by se dalo brát jako konstruktivní připomínka.

Za sebe mohu říct, že mě srazy vyhovují tak jak jsou nyní nastaveny, tedy putovní. Pokud budu moci, přijedu ke komukoliv a kamkoliv. Mě stačí soutěže a lidi. Víc nepotřebuji a nikdy jsem nepotřeboval.
Základní potřeby co od srazu očekávám jsou.
1- musím se někde ubytovat
2- musím se někde umýt
3- musím se někde najíst a napít
4- pokud bude vyjížďka pro mě vhodná, pojedu na ni, pokud ne, pojedu si sám.
5- mám rád soutěže a zábavu kolem nich, takže soutěže.
6- Je nutné na každém srazu vybrat peníze i na chod stránek.
To jsou asi tak hlavní body mého pohledu na srazy.

Tak prosím o Vaše názory.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Poslední úprava: 11 roků 9 měsíců zpět od Gek.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Diskuse o Dr-Big srazech, vše co máte na srdci. 11 roků 9 měsíců zpět #15017

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Podle mého názoru o tom,jak bude sraz vypadat,bude rozhodovat ten,kdo ho pořádá a my ostatní by jsme mu vtom měli aktivně pomáhat.Nemyslím si,že nějaké setkání naživo něco radikálního přinese.Je třeba si uvědomit,že pořádající nese za nás svoji kůži na trh a za to bychom měli každému,kdo sraz pořádal,děkovat.Až sem Flegmatik dá nějaké propozice,tak bude určitě potřebovat se spoustou věcí pomoc právě od nás a tohle by mělo být předmětem další diskuze.Víc hlav víc ví a každej nápad ke zlepšení je dobrej.Hlavičku "Mezinárodní sraz"bych možná vypustil.Na stránkách by se dál prezentoval jako sraz Bigů a jejich příznivců v několika jazycích jako dosud.Toť asi odemne vše.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Diskuse o Dr-Big srazech, vše co máte na srdci. 11 roků 9 měsíců zpět #15018

  • Max
  • Avatar uživatele Max
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 139
  • Obdržená poděkování 3
  • Karma: 154
motokarlosi - to jestli odejdu nebo ne ,je díky svobodě jen a jen moje právo ,ale pokud jsem tady se nevzdávám možnosti zasahavat a ovlivňovat zdejší dění! Již několikrát jsem se k budoucnosti a ktomu jak dál vyjadřoval ,hlasoval a navrhoval ,což dělají i jiní ,ale pořád čekám na tvoje konkrétní návrhy jak jinak ,lépe ,kvalitněji a kde a kdo!!
jen připomínám ,že jsem pro ,,putovní sraz,, bez ,,kolotočů a střelnic,, s možností větší variabilitou vyjížděk - silnice,terén,návštěva nějaké kulturní ,či technické památky po cestě a jiné.
Jsem taky pro debatu třeba u Karla,Choseho,Flegmy ,ale to musely přijet i ,,nespokojení,, a debatovat a navrhovat.
A nejsem pro megakomerčníworldendurosraz typu BMW-Garmisch - na to nemáme.
Předávám slovo čau MAX
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Diskuse o Dr-Big srazech, vše co máte na srdci. 11 roků 9 měsíců zpět #15019

  • Kubišta
  • Avatar uživatele Kubišta
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 11
  • Karma: 8
Debata plodná, jen škoda těh nervů u toho. Co se srazů týká byl jsem několikrát na velkým srazu coby brigádník u piva v době kdy jsem ještě velký moto nevlastnil a dráždil doma Jawky.
Proto se chci taky podělit o nějaké věci,co jsem jako pozorovatel zaregistroval.
Můj a znovu opakuju MŮJ poznatek z této akce je ten, že bych se tam šel podívat znovu, ale jen prohlídnout stroje a pryč. Já raději akce, kde se lidi víc mezi sebou znají a popř ještě k tomu ke všemu vlastní stejné stroje. To už je myslím základ úspěchu pro takovou akci. Nejen že se pokecá o strojích, o tom kde kdo byl, jaký potíže popřípadě supr zážitky kde sebral, ale poznaj se lidi mezi sebou trochu víc a proto to píšu, že jsem vůl ještě nikdy nebyl na BIG srazu a je mi líto, že Vás nikoho neznám, jen takhle ze stránek, kde se mi ještě nestalo, že by mi někdo neporadil a nebo jinak nepomohl.
Já když chytnu spleen po nějakém srazu popřípadě akci, kde se sejde pár kamošů s motorkama, tak domluvím zapůjčení chatu, což mám zdarma, zamluvím podle předběžného počtu lidí určitej počet sudů zlatého moku, maso atd co je většinou potřeba. Jakmile se sjedeme, tak se klasicky pálí dlouho do noci oheň, kecá se,pije se, zpívá se a když nás poctí návštěvou i nějký devčata, tak.....Je to prostě o tom se vidět, pobavit se a druhej den až se vystřízliví vyrazit do terénu pokud jsme samý endurko a pokud je mezi námi silničkář, trasa se upraví podle toho abychom se svezli všichni. Srandy se užije taky kopec, protože vždycky někoho napadne něco inteligentního a pokud to není životu nebezpečno, jde se povětšinou do toho - cílem je vždy přežít, nezpůsobit pokud možno újmu sobě ani motocyklu. Proto mě tyhle akce děsně bavěj, protože tam nikdo nedělá bordel, nejezdí nikomu ožralej přes stany, nerve se a nepodniká jiný alotria,kterýma by znepříjemnil pobyt ostatním lidem. Poprvé jsme začali ve dvou, pro velký úspěch jsme tzv. motosraz zopakovali hned další víkend, to už nás bylo pět a pět moto. Akcí zatím bylo šest a nevím o nikom kdo by měl něco proti dalšímu srazu. Proto až budu pořádat další sezení typu motosraz, napíšu to i sem abych, třeba se někdo z vás odhodlá a dorazí. S pořádáním větších akcí nemám moc zkušenosti, ale člověk se naučí spousty věcí když chce a tady jde hlavně o to nebýt náročnej = nevyžadovat aby vás někdo obskakoval s polívčičkou, každej jsme dospělej a podle toho se dovedem zařídit a přidat ruku k dílu. Mohl bych psát ještě týden, ale to už byste nikdo nečetl, i když už teď nevím jestli někdo dorazíte až do konce :D
Pro ostřílené srazaře - berte mě s rezervou, jsem nováček :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Diskuse o Dr-Big srazech, vše co máte na srdci. 11 roků 9 měsíců zpět #15021

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
Kubišta to napsal obsáhle, ale výstižně: bla, bla, "jde o to nebýt náročnej"...:) Doba se za těch pár let změnila, změnilo to i lidi:silly: .

Až budeš pořádat ten mimimotosrázek, počítej s větším pozemkem, určitě to u pár jedinců nezustane:) :laugh:
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Poslední úprava: 11 roků 9 měsíců zpět od Tombus.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Diskuse o Dr-Big srazech, vše co máte na srdci. 11 roků 9 měsíců zpět #15029

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
To se tady zase dějou věci. Přečetl jsem to celé dvakrát a snad poprvé nemám sílu ani chuť reagovat.
Potrefené husy, rádoby kamarádi, taťkové a praotci Bigaři...

Řeknu jedno, až na tuhle špínu nebude mít chuť Gek a jak vidíte, nemusí to trvat dlouho, můžem si jít založit tak leda knihu ksichtů.

Není nic lehčího než říct, na hřišti je nuda, protože si se mnou ostatní děti nechtějí hrát, jelikož už se spolu znají dlouho a jsou uzavřená partička...

Nemyslím si, že když se spolu přestane 20-30 Big i neBigařů "kamarádit", přestanou se scházet jinde než jednou v roce na mezinárodním srazu, přestanou spolu jezdit na společné domácí i zahraniční dovolené a přestanou se navštěvovat ve volném čase, bude na stránkách víc diskutujících a na srazu víc lidí.

Líbí se mi jak to napsal Kubišta a taky jsem si nevšiml, že by ho někdo "utloukl" že je novej.
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Diskuse o Dr-Big srazech, vše co máte na srdci. 11 roků 9 měsíců zpět #15048

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Zase jsem špatně spal. A to mě opravdu štve. Takže. Za sebe to shrnu tak, jak si to myslím.
Nehodlám už diskutovat o tom co bylo dříve lepší a kdo má jaké zásluhy. O tom se toho už řeklo tolik, že opakování je jen omílání již řečeného a nic na tom nelze měnit.
Konstruktivní ale i kriticistické připomínky (ne urážky) budou jistě brány na zřetel dalším pořádajícím. Občané se ve většině shodli na tom, že další srazy budou putovní. Na rtom bych už osobně nic neměnil. Každý má možnost sraz pořádat a zamluvit si další ročník. XIV sraz bude dle dohody pořádat Flegmatik, XV si zamluvil Vašek DR. Pokud budete mít chuť a zájem jsou dva roky na přemýšlení a promyšlení. Já pro každý sraz jak budu vědět datum, po spolupráci s pořadatelem vyvěsím pozvánku na hlavní stránku v angličtině a němčině.
Věřím, že hojnost na srazech bude zase dobrá a byl bych rád, kdybychom se tam zase sešli všichni. A všichni myslím jako všichni.
Tak to je za mě všechno a doufám, že budu konečně klidně spát.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Diskuse o Dr-Big srazech, vše co máte na srdci. 11 roků 9 měsíců zpět #15050

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Souhlas ve všem :)
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Diskuse o Dr-Big srazech, vše co máte na srdci. 11 roků 9 měsíců zpět #15052

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Pěkně to Kubišta vystihl,aniž by to tady znal.
Soulasím s Maxem, Tombusem, Přemou a Gekem.
Toto vlákno se tu spustilo,aby se zde vypsali všechny konkretní připomínky ke srazům,ale nikdo tak neučinil,tak i pro mně je vše uzavřeno.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Diskuse o Dr-Big srazech, vše co máte na srdci. 11 roků 9 měsíců zpět #15057

  • flegmatik
  • Avatar uživatele flegmatik
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 381
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 166
No já taky souhlasím se vším co tu zaznělo a jediný co si myslím, že je na tom špatně tak je asi toto!!!!
Srazy u Vorla byly prezentovány i jako MEZINÁRODNÍ. Sraz který budu pořádat já, bude jenom BIG sraz pro majitele A příznivce tohoto stroje!!!!! A každý ať si jede odkud chce!!!!! Je mi to " ÚPLĚ JEDNO " A klidně ať přijedou i cizáci!!!!!!

A mezinárodní si může pořádat Vorel s Motokarlosem a všichni kterým se na sraze stýská po Polácích Němcích, Holanďanech a ostatních cizáků!!!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 1.521 sekund