Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: XIII. DR Big sraz

Odp.:XIII. DR Big sraz 11 roků 9 měsíců zpět #14867

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
To Vašek.Já se bohužel ještě zůčastnit nemohl.Nechtěl jsem to psát sem do fora před srazem neboť bych nevěděl co napsat.Zasvěcení jako Gek,Chosé nebo Luboš z Ostravy vědí proč.Já jen doufám,že to byl můj jedinej sraz,na kterým jsem chyběl.Těším se na fotky.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIII. DR Big sraz 11 roků 9 měsíců zpět #14868

  • flegmatik
  • Avatar uživatele flegmatik
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 381
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 166
Jedna kritika? To je dost slabéééé!!!!! No vlastě by byly dvě kdyby se přidal i ten druhý opožděnec.

Tak mně taky napadlo, že budu kritizovat Sáďu!!!!!:angry: :angry: :angry:

Saďo vůbec jsi nemyslel na ty co přijedou autem a přitonm by se chtěli projet na motorce!!!! Popřípadě by chtěli na vyjížďku!!!!

Tak bych si pro příště představoval nějakou moto půjčovnu tak jak to bylo u Vorla!!!!! A taky aby byl trošku výběr!!!!:kiss: :kiss: :kiss: Pak by taky měli být soutěže s autem to abych taky něco vyhrál!!!

TO: Motokarlos, nechtěl jsi aby tady na tebe všichni čekali, že ne???????
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIII. DR Big sraz 11 roků 9 měsíců zpět #14869

  • Max
  • Avatar uživatele Max
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 139
  • Obdržená poděkování 3
  • Karma: 154
Díky mému zranění jsem přijel na kukačku v sobotu
autem a ten pocit,že tam nemůžu být s Bigem byl hroznej!
Rád jsem Vás viděl a doufám,že ten můj anděl už
má po dovolený a že se příště už zůčastním!
:)
Věřím,že kdo chtěl,tak si sraz užil.Díky Sáďo!

čau MAX
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIII. DR Big sraz 11 roků 9 měsíců zpět #14870

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
Když už se tady kritizuje, přidám se též. A to kritiku kritiky. Sám Motokarlos napsal, že přijel v době vyjížďky, usadili se u brány a koukali jak vrány. Když někam přijedu, tak se jdu pozdravit a pozeptat, jak to tam funguje atd. Nic...
To, že měli hlad se dá řešit mnoha způsoby, kór když oběd byl určen časově.
To, že pivo nic moc, řeším třeba množstvím (5. až 10. pak už jde).
Připadá mi, že nepřijeli na sraz se bavit, ale jen to pomluvit. Toť vše...
Jak napsal Max, kdo se chtěl bavit se bavil, ňáký hostinský a pivo je mi fuk.
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Poslední úprava: 11 roků 9 měsíců zpět od Tombus.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIII. DR Big sraz 11 roků 9 měsíců zpět #14871

  • Sádˇa
  • Avatar uživatele Sádˇa
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 264
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 154
TO: Motokarlos
Každou kritiku beru,sraz jsem pořádal poprvé a docela dost lítáního.Všechno nevyšlo podle mých představ,ale chybama se člověk učí.Jsem rád že víš jak to má na sraze vypadat,srazy jsou nyní putovní tak doufám že se přihlásíš a uspořádáš taky nějaký sraz :) :) Rád přijedu i s mladym.
Ktěm zbytečým kilometrům škoda že nečteš příspěvky na foru,jinak bys věděl jakým stylem bude sraz probíhat,že tam není klasická hospoda,ale jídelna a jídlose musí objednat dopředu,ale nebyl jsi sám kdo se neobjednal.Každý sraz bude jinak organizovaný dle možností pořadatele.Já jsem vybral velkou jídelnu než malou hospodu.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIII. DR Big sraz 11 roků 9 měsíců zpět #14872

  • motokarlos
  • Avatar uživatele motokarlos
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 6
  • Karma: 0
Zdar, pro Vaška_DR v pátek jsem dorazit nemohl, valil jsem 1000 km z dovolené a domů jsem přijel v pozdních hodinách, navštívit bigařskej sraz se klubal v hlavě až cestou domů z dovči. A kilometry byly zbytečné z toho důvodu, že jsem od srazu asi čekal více, ale díky tomu, že jsme odtamtud odjeli, podařilo se nám poznat nové lidi a krásné místo na relax.(pěkný zatopený lom u Plzně)
Geku na Vorlových srazech jsem byl, a že srazy v Budějovicích nedělal Vorel moc dobře vím. Prostě mi ve větě chybí čárka (několika srazů u Vorla, v Budějicích a o) jinak my dva se známe právě z těch Budějic.
Flegmatiku možná tě to překvapí, ale nečekal, jenom na té bráně mohl být někdo kompetentní, kdo podá kompletní info.
Milý Tombusi kdybych chtěl sraz jenom pomluvit, nejel bych tam vůbec a jenom bych tu vyrejpával a s tím pivem máš možná pravdu, že po pátým už by také chutnalo. Předpokládám, že ty bigař nejsi, protože kdybys byl, tak bys na tu bránu za námi přišel. Návíc jsme se byli pozeptat v hospodě, odkud jsme odešli s nepořízenou ty „vráno“.
Sáďo Jsem rád, že dokážeš přijmout i moji (negativní) kritiku, já jsem již pár akcí taky pořádal, a tak vím, jak to chodí, prostě bych pár věcí udělal jinak, je to mraky lítání od shánění sponzorú až po zajištění občerstvení a samotného místa a pokud nemáš kolem sebe spolehlivé lidi, tak sám to prostě zvládnout nemůžeš. Já bych se po pravdě do tak velké akce nepouštěl, ale je možné že až se sraz bude konat ve 30 motorkách (a to dle mého názoru nebude dlouho trvat), tak ten sraz udělám taky. Jsem rád, že se tu najde spoustu dobrých přátel, kteří se za tebe postavili , ale mrzí mě, že tyto stránky a celá myšlenka spojit všechny bigaře v jednu partu trošku vyšuměla a začli jste se dělit do různých skupinek a začli jste se pomlouvat a podobně. Důkazem už je samotná účast, která postupně upadá.
Jinak mnoho dobrých a slunečných cest Motokarlos
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIII. DR Big sraz 11 roků 9 měsíců zpět #14873

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
motokarlos:
jestli jsem bigař? Spíš ta vrána. Krákám hned, když se mi něco nelíbí. Snažím se ctít kolektiv, s kterým mě Big spojuje. Kritizovat práci druhých nemám v povaze, když se mi něco nelíbí, řeknu to na rovinu. Jestli jsem se mýlil, omlouvám se, ale od posledních srazů tu kritiků přibylo a právě podobné řeči rozdělují Bigaře do skupin.
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIII. DR Big sraz 11 roků 9 měsíců zpět #14874

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Pátek je pátek sobota je sobota a do 11hodin nedojet 130km,to se snad nechá i na kole.
O Big srazu se ví minimálně půl roku.Pokud jsi nebyl na dovolené ještě déle a bez internetu.Což na Ukrajině nebo v Rumunsku v "v turmě" klidně mohlo být.Pak chápu že vítání s rodinou zabere déle času.To je ale každého věc.
Žě jednou bude Big sraz o 30-ti motorkách to může být pravda,protože to je ten počet motorek co se v průběhu roku tak nějako setkáváme na různých moc a moc pěkných akcičkách které se s žádnými jinými srazy vůbec nejdou srovnat,přesto mají velmi vysoké hodnocení.
Tady to totiž vypadá že se tu setkávají lidi co si maj spolu co říct,nepotřebují k tomu,striptérku,kapely a jiné nesmysly ,které najdeš každej tejden na nějakém mega srazu,kam bych nikdy nejel s vyjimkou mezinárodních mototuristickejch akcí.
Raději jedu na akci kde každého znám než na akci,kde jsou stovky anonymních lidí.
Nějaké tmelení Bigařů to je jak si utopije,někteří tmelili národ 40let a taky se jim to moc nepodařilo.
Kdo je nebo není Bigař je zcela jedno,já se taky k motorkářům nehlásím asi proto že jezdím na motorce déle než se z toho tady stala móda a pro mnohé ego.
Pokud chceš předvést své pořadatelské umění,máš tu možnost,zatím pro rok 2015 ještě není pořadatele.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIII. DR Big sraz 11 roků 9 měsíců zpět #14875

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
...chlapy, nelejte to pivo z těch oken...;) ;) ;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIII. DR Big sraz 11 roků 9 měsíců zpět #14876

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Asi jak píše Béďa. Je to divné, ale to co napsal je rozumné.
Tak přijeď Motokarlosi příště a uvidíš, že to zas až tak špatné není.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIII. DR Big sraz 11 roků 9 měsíců zpět #14877

  • flegmatik
  • Avatar uživatele flegmatik
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 381
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 166
TO: Motokalos - máš pravdu Big se nevyrábí a tak je logické, že nás bude postupně ubývat!!!

Trochu mně mrzí, že jsi šel jenom do hospody a pak na bránu. Protože já jsem se tam někde pohyboval a tak bych Ti mohl nastínit situaci a mohli jsme pokecat!!!

Naštěstí je to sraz i příznivců DR-Big!!!! Tak se budeme setkávat dál!!! A to klidně u mně doma v obýváku!!!

To, že přijelo méně lidí je dobou!!!!! Každej má hlouběji do kapsy!!! I hospody jsou poloprázdné!!!

Jinak, jestli Vorel chce ve svých srazech na dále pokračovat, tak klidně může!!!!

Já jsem slíbil, že sraz udělám a taky to tak bude a jestli se bude jmenovat XIV Big sraz a nebo mini setkání mi je jedno!!!! Protože vím, že přijedou všichni který chci vidět a chci se s nimi bavit!!!

Kdyby na tento sraz přijel Vorel( i ostatní uražení ) tak to jsou u mně opravdový Bygař-i!!! Mohl-y se jenom za neúčast omluvit!!! Takhle je to jenom uražený EGO!!!

Překvapil mně Štarman u Wykyho nespokojený a přesto přijel na další sraz!!!!

To je u mně správnej PŘÍZNIVEC DR-BIG!!!!!!( na bramboře ).
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIII. DR Big sraz 11 roků 9 měsíců zpět #14878

  • Radek GSX
  • Avatar uživatele Radek GSX
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 5
  • Karma: 14
Předem všechy zdravím . Hlavně Sadovi děkuji :lol: díky jemu který mi založil profil ne že bych byl antitalent ale bohužel mám moc práce a každá minuta je pro mne drahocená. jinak ke srazu bych měl jednu dost důležitou věc B) poděkovat všem kteří dorazily na sraz i zpět v pohodě a užili si snad super víkend . jen příště jako rozhodčímu prosím přivezte 7 vína v :lol: B) krabici A jestli se někomu nelíbilo že se ho nikdo nevšímal ....no asi to nebyla žádná celebrita :side: ..... příště necháme připravit červený koberec a láhev sektu :side: :side: příště se je lepší zeptat a když už víte že se o Vás Sada postara až se vrátí tak si musíte odpustit nemístné poznámky ke slečně která se Vás zajímala jestli jste hlášeni či ne atd. .........
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIII. DR Big sraz 11 roků 9 měsíců zpět #14879

  • Sádˇa
  • Avatar uživatele Sádˇa
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 264
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 154
motokarlos
Abych byl v obraze a neplácal tady nesmysly takk jsem dneska volal Verče jak to bylo.To že se vám nevěnovali hned po příjezdu je pravda,za to se ti omlouvám,měli dost ji népráce s přípravou než se vrátíme.Když k vám přišla jesti máte objednaný nocleh nebo ne a že oběd je naplánován na třetí hodinu a ubytování se vyřeší až přijedu slyší jenom nějaké (divné)připomínky tak se nedivte že se o vás už nido nestará.Každý ná svůj humor a ne každý ho přijme.Asi tě to muselo hodně naštvat když to dyl tvůj první příspěvek na těchto stránkách za dva roky
Poslední úprava: 11 roků 9 měsíců zpět od Sádˇa.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIII. DR Big sraz 11 roků 9 měsíců zpět #14880

  • motokarlos
  • Avatar uživatele motokarlos
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 6
  • Karma: 0
Zdar Vašku_DR moc rád bych viděl, jak ujedeš do 11 hod těch 130 km na kole, nicméně my jsme jeli jednu cestu přes 260 km, ale to už je jedno. Nechápu, že na tyto stránky chodíš, když si myslíš, že tmelení Bigařů je utopie, nějak mi to hlava nebere. A jak říkáš, tato akce by se měla jmenovat setkání Bigařu a dělat ji jenom v komorním duchu těch 30 lidí. Pokud to má být mezinárodní DR Big sraz, musí to mýt nějaké náležitosti, nějakou úroveň a nějakou jistotu stálého programu a nemusí to být striptýz a drahé kapely. Myslím, že Vorlovy srazy to měly, jezdili tam lidi i ze zahraničí a už to mělo určitou prestiž Dle mého názoru je nepřijatelné, aby když pojedu na nějaký sraz, musím přečíst celé forum, abych se dozvěděl, jestli si mám zarezervovat jídlo a podobně, je to blbost, z hlediska pořadatelského to chápu, že je to pohodlnější, ale takhle to prostě nefunguje a to že jste ze srazu udělali putovní akci, na které se každý snaží naučit něčemu novému, je jistou utopií, pokud ovšem nechcete, aby se sjíždělo jenom těch 30 skalních. Mělo to zůstat u starého a osvědčeného. Vorel a spol by zajistil sraz se vším všudy a potom k tomu udělat putovní setkání, na kterém se může tato akce zhodnotit apod. A pokud mají někteří jedinci potřebu něco dělat, můžou pomoc s jednou ale pořádnou akcí.
Flegmatiku asi máš špatné info, ale Vorel se rozhodně omluvil, že nedorazí, ale pokud to Sáďa nevyřídil,ať nedopatřením nebo úmyslně, to už je ve hvězdách. Jinak bigů jezdí mraky a ještě se pořád další do republiky dovážejí, takže motorky jako takové neubývají.
Radku GSX červený koberec nebude určitě potřeba a láhev sektu také ne, ale dík za nabídku, ale příště je moc daleko, abych slíbil, že přijedu, to jistě pochopíš a to že můj kolega má svůj humor a trošku vyrejpává je bezpochyby pravda o tom žádná. Mě nezbývá než se za něj omluvit, nicméně nám to tam nesedlo jak jsem již zmiňoval, a proto jsme takzvaně změnili lokál
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIII. DR Big sraz 11 roků 9 měsíců zpět #14882

  • Radek GSX
  • Avatar uživatele Radek GSX
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 5
  • Karma: 14
Motokarlos. omluva bude predana a prijima se
nema cenu se dohadovat.:)
Padly pripominky a reakce k tomu a tot vse. Jsme preci srdcem motorkari a ne nejaky.jiny gang :lol:
hadani a dohadovani nechame na starych babach my se drzme svych riditek
tak dlouho dokud to bude mozne. Zdravim vsechny
B)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.305 sekund