Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: XIII. DR Big sraz

Odp.:XIII. DR Big sraz 11 roků 9 měsíců zpět #14883

  • Pleskin
  • Avatar uživatele Pleskin
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 107
  • Obdržená poděkování 5
  • Karma: 22
Souhlasím s GEKEM :) :) :) :) :) :) :) Já z mladým přijedeme kamkoliv pokud to půjde.Proto že Coooo
protože Vás mám rááád všecky Vy kluci BIGařský :kiss:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIII. DR Big sraz 11 roků 9 měsíců zpět #14884

  • flegmatik
  • Avatar uživatele flegmatik
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 381
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 166
Vorel, jako jeden ze zakladatelů srazů se možná omluvil Sáďovi, ale určite bych od něj očekával, že to sem může normálně napsat ,,Nepřijedu protože" .........!!!!!!! Ale ono nejde jenom o Vorla!!!!! Rád bych pokecal třeba s Věrkou, Jardou, Zebrou, Delevarem, Johnym, Primářem a Katkou i ostatníma, ale co, NEŘEŠÍM TO!!

Kdo chce kam????? Chuj s nim!!!!!!!!!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIII. DR Big sraz 11 roků 9 měsíců zpět #14885

  • Sádˇa
  • Avatar uživatele Sádˇa
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 264
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 154
Chtěl bych ukončit tuto debatu,každej něco po...,omluluvi tady padly tak co více řešit.Kdo se mě ptal na Vorla tomu jsem odpověděl.Co více řešit.
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIII. DR Big sraz 11 roků 9 měsíců zpět #14886

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Motokarlos napsal:

"Mělo to zůstat u starého a osvědčeného. Vorel a spol by zajistil sraz se vším všudy a potom k tomu udělat putovní setkání, na kterém se může tato akce zhodnotit apod.

A pokud mají někteří jedinci potřebu něco dělat, můžou pomoc s jednou ale pořádnou akcí."


Nechci to pitvat, ani se snažit něco vysvětlit, ale tohle mi nedá:

Určitě nejsem sám, kdo raději než jednou za rok, jak píšeš na "POŘÁDNÉ AKCI", vidí Bigaře několikrát za rok na více akcích asi "NEPOŘÁDNÝCH".

Těch pár "JEDINCU, KTEŘÍ MAJÍ POTŘEBU NĚCO DĚLAT" to nejspíš cítí stejně a taky to dělají jen z dobré vůle a chuti se s ostatními setkat.

Jestli máš pocit, že je v tom něco jiného, věřím, že kdyby jsi se někdy objevil ať u Choseho na Burčáku, Karla na Jarních a Podzimních Dvorcích, u mě na Krušnohorském poježdění, Flegmatikově Rozstřelnici, nebo překousl jakési počáteční nedorozumnění u Sádi na srazu, třeba by jsi nad tím uvažoval jinak.

Zkus nechat "humorně rejpavýho" kolegu doma, protože ne na všech bránách sedí slečny a přijeď se přesvědčit jak vypadá "nepořádná akce".

Věřím, že sám, jako pořadatel motoakcí uznáš, že těch pár "JEDINCU, KTEŘÍ MAJÍ POTŘEBU NĚCO DĚLAT" to nedělají tak špatně.
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIII. DR Big sraz 11 roků 9 měsíců zpět #14889

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Tak jsem prohlédl fotky a musím říci, máte kliku, že jsem nemohl. Jinak na skákadle bych Vám to natřel. V tom jsem fakt dobrý. Měli jsme ho kdysi v práci udělaní a část pracovní doby jsme využívali k tréninku. Skok do dálky, přes olejovou vanu a jiné dovednosti. Tak jindy. ;)
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIII. DR Big sraz 11 roků 9 měsíců zpět #14942

  • Jiřik
  • Avatar uživatele Jiřik
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 1
  • Karma: 0
Potrefená husa nejvíc křičí, přeberte si to po svém.

Prezentujete mezinárodní meeting a nakonec je to opět soukromá spářka několika nejlepších Bigařů. Proto se nedivte Karlosově reakci. Pořád se tady píší slova kamarádi, kamarádi! Ale kdo jsou ty kamarádi? Vždyť nikdo jiný ani přijet nemůže, protože přesvědčení některých jedinců, to neunese.

Pořád se otíráte o Vorla, ale proč? Vždyť on je ten taťka Bigař. Jeho by jste se měli ptát! Kde jste všichni byli, když vedl delegaci Bigařů do Německa na mezinárodní setkání. Vždyť on je z toho všeho už tak znechucený, že už mezi Vás ani nechce přijít, vy nejlepší kamarádi.
A co se týče slečny s deskami a tužkou, akorát se cítí dotčená, protože neměla žádnou odpověď na naše dotazy.(vlastně nedotazy, protože jsme se o nic nezajímali)
Humorně rejpavý kolega zůstane příště skutečně doma a MotoKarlosovi rozmluví návštěvu nabízených Dvorců.
MotoKarlos má pravdu a je smutné, že to nikdo nechce přiznat a ještě se překřikujete co ten a nebo ten udělal nebo chtěl a neudělal.
Dělejte jak umíte, ale moc se Vám to nedaří.
:dry:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIII. DR Big sraz 11 roků 9 měsíců zpět #14944

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
:side: :side: :side: :side: pervitin nebo něco tvrdšího?:side: :side: :side:
kdyby viděl praotec Čech co se tu děje.:side: :side:

Jiříku kde jste byli,když jsem jezdil v devadesátých letech s Bigem po F.I.M.srazech??
Kolikrát jsi byl v Cholíně nebo v Kupařovicích? Pamětníku.B)

Chce to trochu víc jezdit a měně sledovat televizi.:cheer:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIII. DR Big sraz 11 roků 9 měsíců zpět #14950

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
Jiřík: No nazdar, vítej v klubu vran...
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIII. DR Big sraz 11 roků 9 měsíců zpět #14961

  • motokarlos
  • Avatar uživatele motokarlos
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 6
  • Karma: 0
Vašku_DR jestli bereš pervitin nebo něco tvrdšího nás asi moc nezajímá, i když něco asi brát musíš, protože co sem občas píšeš nemůže být z čisté hlavy. A co se tady děje je opravdu smutný a jestli to praotec Čech vidí, tak musí metat salta v hrobě. Jak píše Jiřík, tak ze situace kolem big srazu, bigařskejch stránek a celého společenství „kamarádů“ není znechucen jen Vorel, ale i další zakladatelé těchto stránek. A kde jsme byli, no každý se nenarodil do totalitní doby a nevyužíval výhod svazarmu. Rozhodně se tady neprezentujeme jako pamětníci, což nám tady nepochopitelně podsouváš. Pár akcí máme taky sježděnejch, určitě jich není tolik jako jich máš ty, ale to bude daný tím věkovým rozdílem. Sledování televize není rozhodně náš koníček a ježdění je odvozené od mnoha faktorů, ale to je na dlouhé povídání. Třeba se někdy zase potkáme osobně a pokecáme.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIII. DR Big sraz 11 roků 9 měsíců zpět #14962

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
Tak je jasné, že v úvodu jsem měl pravdu, přijeli jste, aby jste měli co pomlouvat. Z Vašich příspěvků srší jen nenávist vůči lidem, kteří se sjíždějí z celé republiky. A to si přeberte taky jak chcete.
A o nějakých výhodách ve svazarmu nevím, pár let jsem byl organizován, moto moje, oblečení a benzin za svoje, jediná výhoda bylo startovný 150 Kčs (:side: ), možnost sehnat díly s malou slevou. Tak tu nestřílej, když nemáš nabito;) .
Měli by jsme se VŠICHNI zase sejít a dát se dohromady, jste taky Bigaři, ne?
Já nechci být vrána, zasírat stránky nenávistí...


Edit: ještě k těm výhodám, to si Svazarm pleteš s Rudou Hvězdou a Duklou, tam byly výhody o kterých jsme snili, ale to byla jiná třída a jiný gang;)
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Poslední úprava: 11 roků 9 měsíců zpět od Tombus.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIII. DR Big sraz 11 roků 9 měsíců zpět #14963

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Motokarlos Tebe asi neznám,ale Jiříka jo i když jsem ho dlouhy čas neviděl.
Tobě jsem to psal už v soukromé zprávě.
Proč zakladatel těchto stránek a pak jeho administrátor se na to vykašlali asi zcela přesně nevíme,ale je to jejich svobodná volba,to že jdou stránky dál není zázrak ,ale Gek,který ač sám má svejch starostí dost v době kdy stranky byly napadány hackery.Tak je dal dohromady a udržuje jejich činnost dál i když Biga nevlastní atd.
Je plno akcí které byli dobré a měli úroveň ani nechoď daleko z Letohtradu: sprinty od benzíny a Mistrovický trojúhelník.Pak stačí že základ lidí co vše organizují se na to vykašlou a nenajde se nástupce a je všemu konec,jak tomu bylo i jeden čas u nás v Holicích v Branné,Těrlicích a mnohde jinde.
Tak že pokud chceš pro úroveň srazu něco udělat máš tu možnost.Hlavně né úroveň to ho tady zmiňovaného Německého srazu na louce za prasečákem.B)
Na 16.-tej v roce 2015 se nikdo neohlásil jako pořadatel.Můžeš udělat klidně ještě jeden třeba na podzim u Afrika-Twin to takto funguje řadu let.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIII. DR Big sraz 11 roků 9 měsíců zpět #14964

  • chose
  • Avatar uživatele chose
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 8
  • Karma: 156
Jak to čtu ,tak je mi divně. Že jsme chlapi ješitní to vím.Pokud to pomůže tak pasujme generála dáme mu frčky a bude snad klid.Pokud vím Vorel se zřekl,pak se nějak napadalo,že srazy stojí za prd.Není nic jednoduššího se sejít a domluvit. Ale když se rozhodovalo vyhrál putovní sraz. Ti kdo chtějí přijedou,není možné se všem zavděčit. Radši se budu scházet ve 20 lidech, než čekat od někoho co ho neznám pomlouvání a jiné úskoky. Na srazy jezdím za lidima a ne za programem i když může být zajímavý a celý vylepšit.Tož sem sa rozepsal a už to nebudu dál komentovat
Tel.:605 509 549
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIII. DR Big sraz 11 roků 9 měsíců zpět #14965

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
motokarlos napsal:
Jak píše Jiřík, tak ze situace kolem big srazu, bigařskejch stránek a celého společenství „kamarádů“ není znechucen jen Vorel, ale i další zakladatelé těchto stránek.

Tohle mě fakt hrozně zajímá. Pokud si zakladatelé stránek myslí, že stránky stojí za prd, špatně je spravuji, nebo je cokoliv špatně, nemám problém zajet k Pájovi, což je stále hlavní administrátor a odevzdat veškerá oprávnění ke stránkám a stát se normálním řádovým uživatelem. Pokud mají zakladatelé stránek někoho, kdo to po mě převezme, nemám s tím problém. A to myslím zcela vážně.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Poslední úprava: 11 roků 9 měsíců zpět od Gek.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIII. DR Big sraz 11 roků 9 měsíců zpět #14967

  • motokarlos
  • Avatar uživatele motokarlos
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 6
  • Karma: 0
Tak opět zdravím všechny, vezmu to popořadě, abych všechny uspokojil.
Tombusi v tuhle chvíli už vůbec nejde o poslední big sraz, na tuhle adresu jsem si postěžoval, mnohé jsme si tu vyříkali, za mně putovní big srazy palec dolů. Jak již jsem zmiňoval, snažil bych se uspořádat jeden reprezentativní sraz „mezinárodní Big sraz“ a tyhle putovní akce bych pojmenoval setkání bigařů a těch může být kolik chcete. To je můj názor, jenom mě překvapuje, že spousta bigařů má hodně podobný názor na věc, ale bojí se ho tady vyjádřit. A co se týče svazarmu, byl jsem tenkrát ještě klučina, ale rozhodně ty kluci co tady jezdili soutěže, neměli svoje motorky, takže asi jiný oddíl??!! Nevím, jestli se v tuto chvíli cítím jako Bigař, ale rozhodně se považuji za motorkáře.
Vašku_DR před dvěma roky jsem se u tebe stavoval s Aldym a Láďou, bylo to jen na chvilku, takže neznáš. Jo sprinty byly hodně dobrý, na těch znovuzrozených jsem se aktivně podílel, škoda že nám to město utlo. Momentálně moje přesvědčení není shodné s myšlenkou udělat sraz pro bigaře.
Geku špatně jsi si to přebral, co se týče stránek jsou všichni nadmíru spokojeni, myslím že i Pája. Jde o to, že několik lidí nesouhlasí s tím směrem kam se to vyvíjí a já jsem si naivně myslel, že se taky ozvou a řeknou nahlas svůj názor na sraz, ale byl to velký omyl. Takže to zůstane u starého, budou si brblat pod vousy a na druhou stranu zde se vším souhlasit.Tímto bych svůj podíl do fóra ukončil a ještě podotýkám, že už opravdu nejde jenom o poslední sraz. Takže Geku, pokud máš možnosti a čas tak v tom prosím pokračuj.
Přeji všem hodně dobrých návratů z cest.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:XIII. DR Big sraz 11 roků 9 měsíců zpět #14968

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
Pokud se cítíš být mluvčím ostatních nespokojených s posledními srazy(těmi třemi, že), tak proč jste svůj názor neřekli hned, když se tu o tom jednalo. Nikdo svůj negativní názor sem nenapsal. Nikdo by Vám hlavu neutrh, mohli jste se zapsat do pořadníku a ukázat se.
Jsem rád, že jsi Gekovi dal najevo, že svou práci dělá skvěle, neboť si nezaslouží jakoukoliv kritiku.
To, že se necítíš být Bigař, ale motorkář, nevadí. Já nejsem motorkář, jen rád jezdím, když je čas.
Jestli chcete dál diskutovat o budoucich srazech, bylo by vhodné založit nové téma, když se už to netýká tohoto a všichni nespokojení ať se projeví.
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.785 sekund