Články

Články rozdělené do kategorií.

Pozvánka na XIX DR-BIG sraz 22.6. - 24.6. 2018

Rád bych vás všechny pozval na XIX. Suzuki DR-BIG sraz který se bude konat v termínu

22.6. - 24.6. 2018Rekreačním areálu Kamínka Roštín u Kroměříže.
GPS - 49°11'8.871"N, 17°18'31.095"E
MAPA

Budu se těšit na dalším setkání na moravské půdě, ubytování je možné objednávat už rok dopředu na stránkách Rekreačního areálu Kamínka.

POZOR

Po dohodě s organizátorem Tomem a s vedením areálu je nutné si objednávat ubytování pouze na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Je to z důvodu, že je celý areál blokován pro nás a tedy na stránkách je upozornění při objednání, že je plno.
Tak pište o ubytování pouze na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Na srazu utečeme zase na chvilku z reality dáme si nějaké pivko, což bude těžké se trefit všem do chuti, když tak si dáme zelenou se šlehačkou.
Vyjížďka bude ve stylu posledního srazu myslím že je to výborné řešení a dobrý nápad , ještě zkusím ověřit pokud by šlo pro nějaké odvážné třeba i nějaká terénní trasa.
Po návratu klasika, uděláme si nějakou tu soutěž, rozdáme medaile, diplomy a snad i nějaké ceny budou. Po slosování tomboly budeme rekapitulovat, prostě už teď se těším na Vás všechny a doufám, že Vás v hojném počtu budu moct přivítat.
Přeji hodně šťastných kilometrů.

Tomáš Kořínek a kamarádi.
Pro dotazy volejte 603822796 nebo pište na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

.

This is the invitation for XIX. Dr-Big meeting on 22.6.-24.6.2018

 my pleasure to meet you on XIX th Suzuki Dr-big reunion

 place: Roštín naer to Kroměříž - relaxing resort called Kamínka

 GPS - 49°11'8.871"N, 17°18'31.095"E 

 MAP

 Next meeting is placed in Moravia, and it is possible to book an accomodation right now on website http://kaminka.cz/rekreacni-areal

Attention

 

Dear, there is the information about booking accommodation.
It is necessary to book only at Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
You will see on web pages no vacancy, due to the fact that all the area is reserved for us.

 

 Get away from reality and have a pints of beer or peppermint liqueur topped with cream, which i recommend a lot.

The drive i planned as last one, thinking that it is the best idea. I also try to arrange alternative off-road track for ours fearless bikers.

There will be held centests after the drive as usual. Medals and diplomas will be gived out, hopefully provided by awards.

After drawing a lottery we will recap and just relax.

Wright now i am happy to meet you there as many of you as possible.

Wish you a lucky and safe yourney

Tomáš Kořínek with friends.

Any questions?

Do not hesitate to make a call +420 603 822 796 or send an email to  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Podkategorie